Hurghada
Food & Drinks

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu posiłki i napoje w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu posiłki i napoje jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu posiłki i napoje w: Hurghada obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Amazing trip with very kind and knowledgeable guide! The pick up time from the hotel was on time, there was a camel ride and we watched the sun. It was really breathtaking moment to see the sunset in the desert! We climbed a hill and could enjoy it! Then we had very nice dinner and watched the stars! Mohammed explained in a very good way and thanks to the equipment they had we saw stars really close! It was really amazing adventure! Thank you

Fantastyczna wycieczka. Zwiedziliśmy dużo więcej niż na wycieczkach fakultatywnych z naszego biura podróży. Co prawda zamówiliśmy polskojęzycznego przewodnika, a zastaliśmy angielskojęzyczną Panią przewodnik i byłem tym faktem bardzo zawiedziony bo nasz angielski jest bardzo słaby. Jednak Pani przewodnik jest tak cudowną osobą, że nawet cieszyłem się z takiej zmiany. Wrażenia cudowne. Gorąco polecam!

Wyjazd na quadach o zachodzie słońca to coś niesamowitego))). Piękna nie da się opisać słowami-trzeba to zobaczyć i poczuć adrenalinę jazdy z prędkością przez pustynię . Lider zespołu był uprzejmy i cierpliwy w stosunku do naszych "wyścigów". Nawet Milo dał mi swój quad ... szybszy. Za to bardzo mu dziękuję ❤️ . Wszystkim polecam!) Warto to poczuć i zobaczyć .

Świetnie spędzony czas - świetna obsługa - miałem krótkotrwałe nieobecności z powodu choroby, zmiana rezerwacji była możliwa bez żadnych problemów - tylko 3 € na osobę "opłaty za park narodowy", które nigdy nigdzie się nie pojawiły, były dla mnie tajemnicą - można było je obliczyć od razu

Bardzo fajna wycieczka, która była dobrze zorganizowana. Uwaga: nurkowanie z rurką nie jest odpowiednie dla dzieci, ponieważ czasami zdarzały się wysokie fale i nurkowanie na otwartym morzu między kilkoma statkami.