Hurghada
nurkowanie z rurką

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

nurkowanie z rurką: Popularne w kategorii Hurghada

Sitemap Hurghada

Wil je alle activiteiten in Hurghada ontdekken? Klik hier voor de volledige lijst.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.2 / 5

na podstawie 6626 opinii

Wycieczkę rozpoczęliśmy z kilkunastu minutowym opóźnieniem. Na pokładzie przewodnik opowiedział program całodziennej wyprawy (tylko w języku angielskim) Rejs rozpoczął się bardzo miło podczas którego cały czas towarzyszył nam fotograf (zdjęcia oraz film-dodatkowo płatne) Pierwsze snurkowanie odbyło się na wyspie, bez obecności przewodnika(zawsze chętny do pomocy). Warto mieć ze sobą ręcznik na plażę oraz dodatkowe po kąpieli. Woda o tej porze roku niestety była jeszcze dość chłodna, ale chętnych nie brakowało :). Zaproponowano nam napoje oraz owoce, (warto mieć swoje przekąski). Kolejne nurkowanie odbyło się już z pokładu, rafa była znacznie większa, a co za tym idzie większą możliwość podziwiania podwodnego świata. W pakiecie był poczęstunek/obiad i wyprawa do trzeciego miejsca nurkowania na rafie. Bliscy mieli mały niedosyt nurkowania i różnorodności podwodnego świata. Troszkę frustrujące były próby zdobycia dodatkowych napiwków np. dla kucharza.

Wszystko było poprostu genilnie, zgodne z opisem. Pełna kultura jak i kierowcy, tak i naszego pana na motorówce, który sponranicznie pokazał nam delfiny, a drodze powrotnej, za niewielką z naszej strony dopłatą pokazał nam zatopiony pod woda statek , gdzie moglismy go nurkując podziwiac. Wyspa piękna , choć troche zaśmiecona, i drogie napoje,jesli ktos nie zabrał ze sobą nic do picia musi przygotować sie na no 6€ piwo,i Drink 8€. Wycieczka kosztowała 25€ za osobe,poczym dostalismy potwierdzenie od przewoźnika i informacje o dodatkowej dopłacie z10€ za osobe pt. opłata za wyspa. Osobiscie polecam i jesli bedzie okazja , skorzystam ponownie.

WIFI na pokładzie tylko przez pierwsze 30 min. Pobyt na plaży Giftun- 1,5 godz. Później mieliśmy jedno snurkowanke z instruktorem przy rafie koralowej- około 45 min, po tym obiad (bufet), a następnie dostaliśmy 30 min na "swobodne snurkowanie" bez instruktora- które było w tym samym miejscu, a w planie wycieczki mieliśmy snurkowanie w 2 różnych miejscach. Na koniec "nieobowiązkowe" napiwki dla załogi.

Wszystko OK: statek, miejsca, sprzęt i jedzenie. Jedyny minus to płatne zdjęcia... i to jak za zboże: 25EUR lub 35EUR film. Chcą abyś pozwał a na samym końcu wycieczki dowiadujesz się o cenie. Lepiej już na początku nie dać się w to wkręcić, aby nie tracić swojego czasu. A tak to pozdrawiam wesołego Mowgli ;)

Wycieczka bardzo nam się podobała, piękna plaża, dobra organizacja, przyjemni organizatorzy, jedyny minus to snurkowanie w zbyt dużej ilosci osób przez co wszyscy uderzali się płetwami, trzeba było bardziej zwracać uwagę żeby kogoś nie udzerzyc lub zostać uderzonym niż na to co dzieje się pod wodą