Hurghada
nurkowanie z butlą

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

nurkowanie z butlą: Popularne w kategorii Hurghada

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2558 opinii

To było genialne. Odbiór na czas, świetna załoga na pokładzie, dużo lepsza łódź niż otoczenie, przyzwoity sprzęt, dobre jedzenie, a wszystkie wyjaśnienia / formularze (nurkowanie) były dwujęzyczne (angielski / niemiecki na naszej wycieczce). Dzięki Jaserowi i jego zespołowi w Ferrari za ten piękny dzień! To było wspaniałe! Odbiór na czas, świetna załoga na pokładzie, łódź lepsza niż niektórzy wokół nas, rozsądny materiał, dobre jedzenie i wszystkie wyjaśnienia były dwujęzyczne (angielski / niemiecki). Dzięki Jaserowi i jego zespołowi w Ferrari za wspaniały dzień!

niestety udało nam się choroba nie nurkowała i musiałem ją odwołać rano. zaproponowano nam, że przyjdziemy innego dnia. się nie wydarzy, ale jest to bardzo uczciwe działanie. Komunikacja też była świetna.

Dobrze zorganizowana, zawsze urozmaicona, wszyscy są przyjaźni i wszystko jest czyste. Jedzenie było również bardzo dobre w stosunku do innych wycieczek! Warto i lepiej niż wycieczki po hotelu!

To była najlepsza wycieczka na jakiej KIEDYKOLWIEK byliśmy. Atmosfera, którą tworzy zespół jest genialna. Wielkie brawa dla Was - to był nasz najlepszy dzień w Egipcie. Dziękujemy

Dzięki za wspaniałe wrażenia, zarezerwowaliśmy już po raz drugi, a jakość była taka sama jak pierwsza wycieczka 5⭐️