Hurghada
lotnicze i helikopterem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu lotnicze i helikopterem w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu lotnicze i helikopterem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu lotnicze i helikopterem w: Hurghada obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Po dokonaniu rezerwacji natychmiast otrzymaliśmy WhatsApp z osobistym kontaktem. Wszystkie informacje przeszły przez ten kontakt, więc rezerwację lotu itp. mieliśmy drogą elektroniczną. Transfer tam iz powrotem przebiegł sprawnie i na czas. Nasz przewodnik po Ramadanie udzielił nam bardzo dobrych informacji, a także wskazał „pułapki turystyczne”, co było szczególnie pomocne przy piramidach. Byliśmy bardzo małą grupą 9 osób i mogliśmy bardzo szybko odwiedzić różne atrakcje. Zaproponowaliśmy również różne atrakcje fakultatywne. Poranna przejażdżka łodzią jest fajna i znacznie lepsza niż czekanie w autobusie lub przy krawężniku. Następnie rano odwiedziliśmy piramidy i praktycznie nie mieliśmy tam turystów. Mieliśmy wystarczająco dużo czasu i mogliśmy zwiedzić piramidy od środka. Zwiedzanie starego muzeum było świetne. W sumie bardzo wspaniały i intensywny dzień.

Ta podróż była absolutnie niesamowita. Zostaliśmy odebrani na czas o 3.45 z naszego hotelu i zabrani na lotnisko na lot do Kairu. Kiedy przyjechaliśmy, zostaliśmy przywitani przez przewodnika Gabri, który był bardzo przyjazny, był bardzo kompetentny i był po prostu niesamowity. Na piramidy było za wcześnie, więc Gabri zabrał nas na lokalne śniadanie i herbatę. Następnie udaliśmy się do piramid i odbyliśmy przejażdżkę na wielbłądzie. Następnie udaliśmy się do Spinx, a następnie do muzeum papai, a następnie na lunch. Po obiedzie poszliśmy do perfumerii, a potem do muzeum. Zapłaciliśmy dodatkowo za wczesny lot, więc po tym, jak nigdy nie poszliśmy na rynek, ale pojechaliśmy na lotnisko. Co za niesamowity dzień. Dziękuję Gabri, byłaś fantastyczna.

W obu wypadkach mieliśmy szczęście, najpierw 4 odpadło i mieliśmy bardzo intymną liczbę 4 w naszej grupie. Po drugie wybuchła histeria Corona i dlatego muzeum było puste i nie było kolejek pod piramidami.

Świetna organizacja - punktualnie, w dobrym tempie, dobra opieka. Przewodnik opowiadał ciekawie i dostosowywał się do potrzeb uczestników. Jak dla mnie ok. Polecam

Wspaniały dzień, miło. Doświadczenie, przewodnik bardzo kompetentny.