Hurghada
kultura i historia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

kultura i historia: Popularne w kategorii Hurghada

Other Sightseeing Options in Hurghada

Want to discover all there is to do in Hurghada? Click here for a full list.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.1 / 5

na podstawie 5103 opinii

Wszystko bylo perfekcyjnie zorganizowane. Przewodnik bardzo fajnie mówił po angielsku i starał sie tłumaczyć jeśli ktoś nie rozumiał. Ponadto znal wszystkie zwiedzane miejsca idealnie i prowadził wycieczke tak, że widzieliśmy wszystko, ale nie szliśmy za tłumem. Co istotne- opowiadał tylko to co ciekawe, pomijając nieistotne nudne rzeczy. Wycieczka byla bardzo intensywna, jednak w naszej grupie były też osoby starsze i dzieci- nie mieli zadnych problemów aby zdążyć. Ponadto ciekawym doświadczeniem było oglądaniem z busa całego Egiptu i prawdziwego życia Egipcjan. Warto również skorzystać z rejsu po Nilu. Za 12 dolarów mamy niesamowite widoki i doświadczenia. Serdecznie polecam- Luksor to punkt obowiązkowy na wakacjach w Egipcie Mailowy kontakt z biurem był bezproblemowy.

It was a nice day in Luxor. The trip itself was pretty exhausting(4h of drive from Hurghada,small buses, not a lot of place if you're 1.82m) but there are a lot of interesting places to see. Luxor is an amazing city which is still being discovered. The guide and the driver was very nice, they both tried to do everything to please the guests and make the trip as much nice as its possible. The only problem was the rush but from one site it's understandable(crowdy as hell). In total I can really recommend it to everybody.

Wycieczka przebiegła zgodnie z planem. Odbiór o umówionym czasie. Przewodnik ciekawie opowiadał o historii Luxoru i całego Egiptu w czasie całej wycieczki. Obiad smaczny. Ostatnim punktem programu jest zwiedzanie lokalnej pracowni alabastru, gdzie próbują nam na siłę sprzedać pamiątki, które wcale nie różnią się od tych sklepowych. Jechaliśmy małym busem. Wycieczka intensywna, ale wróciliśmy zadowoleni.

Polecam ta wycieczkę w 100 procentach i z czystym sumieniem. Naprawdę warto wykupić wycieczkę na tej stronie wcześniej bo w resortach są o dużo droższe. I tak jak w opisie wszystko było ok. Tłumacz, wycieczka, podróż. Warto!!!

wspanialy przewodnik pomocny uczynny i z ogromną wiedzą. Bus czysty zadbany. Kierowcy sprawnie poruszali sie pomiedzy punktami. Polecam!!!