Hurghada
bilety

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu bilety w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu bilety jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 248 opinii

Fantastyczna wycieczka. Zwiedziliśmy dużo więcej niż na wycieczkach fakultatywnych z naszego biura podróży. Co prawda zamówiliśmy polskojęzycznego przewodnika, a zastaliśmy angielskojęzyczną Panią przewodnik i byłem tym faktem bardzo zawiedziony bo nasz angielski jest bardzo słaby. Jednak Pani przewodnik jest tak cudowną osobą, że nawet cieszyłem się z takiej zmiany. Wrażenia cudowne. Gorąco polecam!

Świetnie spędzony czas - świetna obsługa - miałem krótkotrwałe nieobecności z powodu choroby, zmiana rezerwacji była możliwa bez żadnych problemów - tylko 3 € na osobę "opłaty za park narodowy", które nigdy nigdzie się nie pojawiły, były dla mnie tajemnicą - można było je obliczyć od razu

Bardzo fajna wycieczka, która była dobrze zorganizowana. Uwaga: nurkowanie z rurką nie jest odpowiednie dla dzieci, ponieważ czasami zdarzały się wysokie fale i nurkowanie na otwartym morzu między kilkoma statkami.

Trip was amazing because of our guide Nana. She told us a lot of funny stories about ancient Egypt and she kindly answered all of our question. Lunch was suprisingly good.

Wycieczka udana i przyjemna, opiekun od początku do końca przebywał z nami i tłumaczył co i jak. Parasailing bardzo fajny. polecam