Hurghada
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

autobusem/minivanem: Popularne w kategorii Hurghada

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 18 110 opinii

Wycieczka jednodniowa była tego warta w stu procentach. Nasza przewodniczka Rasha była ukochana i sprawiła, że nasz dzień był słodszy dzięki swojej przyjemnej i otwartej postawie. Jazda z Hurghady jest oczywiście trudna i nie należy jej lekceważyć. Przyczyniają się do tego liczne kontrole bezpieczeństwa, warunki drogowe, a także ruch uliczny. Jednak warto i dostajesz dużo w ofercie. Opcjonalnie mogliśmy zarezerwować wycieczkę łodzią za 10 euro po Nilu przez Kair. (Zalecenie z naszej strony) Stosunek ceny do wydajności jest świetny! Z pozdrowieniami Dustin i Samantha

Great trip. Good time management of everyone involved make it a perfect trip to see everything. Huge praise must go to our female guide Russha (I probably mispronounce her name). Extremely friendly and helpful. She provide right amount of information to give us contexts and then a lot of time for all the pictures we wanted. Simply perfect.

Zdecydowanie polecamy Luksor! Mimo bardzo długiej podróży autobusem, spędziliśmy wspaniały dzień z naszą wspaniałą przewodniczką Naną. Mała grupa była bardzo miła i dzięki temu było wystarczająco dużo miejsca, aby samemu zwiedzać tereny / zadawać pytania.

Alles poszedł geregeld!! Een volle dag met een Egyptoloog! Doordat het rustig was hadden we haar voor onszelf! Nana (onze egyptoloog) miała przedrostek overal op. Zeer indrukwekkend!!

Wspaniały dzień i obowiązkowy punkt dla każdego, kto odwiedza Hurghadę. Przewodnicy byli bardzo kompetentni i nauczyliśmy się wielu!