Hurghada
Autobusem/minivanem

Zarezerwowano ponad 100 razy w ubiegłym tygodniu

Autobusem/minivanem
Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Nasze najbardziej polecane Hurghada Autobusem/minivanem

Hurghada: Wycieczka łodzią w poszukiwaniu delfinów z nurkowaniem i lunchem

Hurghada: Wycieczka łodzią w poszukiwaniu delfinów z nurkowaniem i lunchem

Wyrusz w relaksujący rejs z Hurghady, odkrywając rafy koralowe Morza Czerwonego dzięki wielu możliwościom pływania i nurkowania z rurką. Wypatruj delfinów i podziwiaj tętniący życiem podwodny świat. Ciesz się lunchem, któremu towarzyszą nieograniczone napoje bezalkoholowe i gorące na pokładzie i rozkoszuj się słońcem. Odbiór z hotelu lub miejsca zakwaterowania w klimatyzowanym pojeździe i przejazd do przystani łodzi. Po wejściu na pokład otrzymasz ciepłe powitanie od kapitana i załogi, przygotowując grunt pod niezapomnianą podróż morską. Nurkuj z rurką w Morzu Czerwonym, a może nawet będziesz miał okazję popływać z delfinami. Twój kapitan zabierze łódź do miejsc znanych z obserwacji delfinów, zachowując przy tym odpowiedni dystans. Dobrze wyposażona łódź będzie podróżować do kilku miejsc, aby zapewnić czas na obserwowanie delfinów i malowniczy snorkeling. Podziwiaj piękno koralowców i kolorowych ryb. Weź udział w ekscytujących zajęciach sportów wodnych, w tym w ekscytujących rejsach na bananie i sofie, wprowadzając dodatkową warstwę emocji do swojego morskiego doświadczenia. Delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu serwowanym przez załogę podczas rejsu i pamiętaj, aby usiąść wygodnie i dobrze się bawić podczas rejsu. Po południu wróć na przystań i ciesz się wygodą transferu z powrotem do hotelu.

Hurghada: ATV Quad Safari, Przejażdżka na wielbłądzie i Wycieczka do wioski Beduinów

Hurghada: ATV Quad Safari, Przejażdżka na wielbłądzie i Wycieczka do wioski Beduinów

Podziwiaj falujące wydmy podczas szybkiej wycieczki quadami z Hurghady lub pobliskich miast. Następnie rozkoszuj się bardziej tradycyjnym pustynnym doświadczeniem podczas przejażdżki na wielbłądzie i wizyty w wiosce Beduinów. Wypij tradycyjną herbatę ziołową i poznaj lokalne życie. Zostaniesz odebrany z hotelu i zabrany do naszej prywatnej stacji quadów, gdzie będziesz miał okazję przetestować pojazd i poznać wszystkie ważne szczegóły pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Wrzuć bieg i podbij wydmy. Niech pustynia przemknie obok ciebie i poczuj przypływ adrenaliny w swoim ciele. Po około godzinie dotrzesz do celu - beduińskiej wioski. Czeka tu na Ciebie relaks, czarna herbata i beduiński styl życia, a także przejażdżka na wielbłądzie przed powrotem do punktu wyjścia na wydmach.

Z Hurghady: Dolina Królów w Luksorze - wycieczka 1-dniowa

Z Hurghady: Dolina Królów w Luksorze - wycieczka 1-dniowa

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Hurghady, aby zobaczyć jedne z najlepszych zabytków Egiptu w Dolinie Luksoru. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru i transportu powrotnego oraz usług przewodnika egiptologa podczas zwiedzania niektórych z najważniejszych zabytków starożytnego Egiptu. Po odbiorze z hotelu pojedź do Luksoru, aby zwiedzić najsłynniejsze zabytki Egiptu, w tym Świątynię Karnak. Zrelaksuj się podczas lunchu w lokalnej restauracji, a następnie popłyń tradycyjną egipską łodzią motorową, aby przeprawić się przez Nil na przeciwległy brzeg (opcjonalnie). Zobacz imponujące Kolosy Memnona, ostatnie pozostałości świątyni Amenofisa III. Zachwyć się architekturą Doliny Królów i odwiedź świątynię Hatszepsut, jednej z władczyń starożytnego Egiptu. Po zakończeniu programu w tym historycznym mieście nasz transport zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie. Jeśli planujesz pozostać w Luksorze i nie wracać do Hurghady, musisz wybrać opcję (Shared Group with Entry Fees, One Way Transfer to Luxor).

Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

Poznaj kulturę Beduinów podczas tej 1-dniowej wycieczki po pustyni Morza Czerwonego. Wybierz się na wycieczkę na Saharę jeepem, który jest przestronny i klimatyzowany. Zjedz pyszną kolację z grilla i skosztuj beduińskiej herbaty. Podróżuj przez pustynię na wielbłądzie i uchwyć zapierające dech w piersiach obrazy zachodu słońca między górami i wzgórzami Morza Czerwonego na rozległej pustyni. Weź udział w ekscytującym safari jeepem przez pustynię z Hurghady. Zostaniesz odebrany z hotelu i zawieziony na Saharę. Baw się dobrze z dala od zgiełku wielkiego miasta i podziwiaj cuda pustyni. Poznaj kulturę i codzienne życie mieszkańców, odwiedzając wioskę Beduinów. Przejażdżka na wielbłądzie po pustynnym piasku to również coś, co może Ci się spodobać. Obejrzyj wspaniały zachód słońca nad pustynią i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się ekscytującą przejażdżką quadem ATV po pustyni, a następnie wybierz się na przejażdżkę buggy po wydmach - zjedz smaczną kolację z grilla i grillowane przysmaki. Obserwuj orientalną muzykę i bądź świadkiem tańca Tanoura i pokazów ognia w namiocie Beduinów.

Hurghada: Wycieczka quadami po morzu i górach

Hurghada: Wycieczka quadami po morzu i górach

Wybierz się na ekscytującą przejażdżkę przez pustynię Morza Czerwonego z przewodnikiem na quadach. Wybierz wycieczkę poranną, popołudniową lub o zachodzie słońca, wycieczkę podkreślającą scenerię morza i gór oraz inne opcje. Po odebraniu z hotelu udaj się na miejsce rozpoczęcia wycieczki. Wielojęzyczny profesjonalny przewodnik przekaże Ci informacje na temat programu. Zostaniesz również poproszony o pomoc w ustawieniu sprzętu do jazdy. Kontynuuj jako grupa, aby przejechać przez pustynię Morza Czerwonego z przewodnikiem. Podziwiaj widoki, przemierzając morze, wzgórza i góry tej niesamowitej trasy. Wybierz poranną wycieczkę, która obejmuje jazdę na pojedynczym lub podwójnym quadzie wzdłuż morza, zwiedzanie klifów morskich i podziwianie widoków w porannym słońcu. Jeśli szukasz wrażeń w późniejszych godzinach, zarezerwuj popołudniową wycieczkę lub wycieczkę o zachodzie słońca, która jest dostępna z pojedynczymi lub podwójnymi quadami. Obserwuj słońce zachodzące między górami i zrób sesję zdjęciową na plaży, a następnie jedź do innych miejsc, aby zobaczyć koralowce z góry.

Morze Czerwone: Zatoka Pomarańczowa i rejs wycieczkowy z nurkowaniem z lunchem

Morze Czerwone: Zatoka Pomarańczowa i rejs wycieczkowy z nurkowaniem z lunchem

Wybierz się w rejs, aby odkryć tętniące kolorami życie morskie w dwóch wspaniałych miejscach, takich jak Zatoka Pomarańczowa i Wyspy Giftun. Ciesz się pysznym lunchem, nieograniczonymi napojami bezalkoholowymi i gorącymi oraz wodą mineralną podczas rejsu. Po odebraniu z hotelu wyruszysz na całodniową wycieczkę z rurką. Przybędziesz do przystani na jachcie i popłyniesz do Zatoki Pomarańczowej i na wyspy Giftun, wypatrując po drodze delfinów i obserwując miasto z daleka. Wyspa Orange oferuje możliwość spędzenia wspaniałego czasu na relaksie w promieniach słońca, robieniu pamiątkowych zdjęć i nurkowaniu z rurką podczas pływania w krystalicznie czystej wodzie. Podczas całej wycieczki będziesz miał dwa niesamowite przystanki na snorkeling, gdzie będziesz mógł zobaczyć wspaniałe rafy koralowe zamieszkane przez kolorowe ryby. Ciesz się większą adrenaliną i zabawą w Morzu Czerwonym, uczestnicząc w zajęciach sportów wodnych i rundach na bananie. W drodze powrotnej zrelaksuj się na pokładzie słonecznym i ciesz się świeżą morską bryzą.

Hurghada: Wycieczka jachtem na wyspę Orange z lunchem i sportami wodnymi

Hurghada: Wycieczka jachtem na wyspę Orange z lunchem i sportami wodnymi

Zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania w Hurghadzie, a następnie odwieziony do przystani, gdzie spotkasz nasz zespół. Zbierz swój sprzęt do snorkelingu i dołącz do łodzi, aby popłynąć na niesamowitą Pomarańczową Wyspę. Po przepłynięciu promem na wyspę Orange będziesz mógł doświadczyć piękna natury i pozostać przez dwie godziny, gdzie krystalicznie czysta woda i biały piasek są obfite. Dlatego możesz spędzić fantastyczny czas pływając lub relaksując się na plaży na wyspie. Następnie popłyń luksusową łodzią do pierwszego miejsca do snorkelingu, które gwarantuje wyjątkowe wrażenia, pełne kolorowych i różnorodnych ryb, a także szansę na odkrycie fascynujących raf koralowych. Później nasz zespół zaserwuje otwarty lunch w formie bufetu na pokładzie, podczas którego będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki na Morze Czerwone i niesamowitą pogodę. Nie zapomnij zrobić niesamowitych zdjęć, aby zapamiętać swoją wycieczkę na wyspę Orange. Później udasz się do drugiego miejsca do snorkelingu, gdzie poczujesz się jak w akwarium, obserwując rafy koralowe i ryby, jakich nie ma nigdzie indziej na świecie. Wreszcie, będziesz się dobrze bawić, wykonując zajęcia wodne, takie jak przejażdżka łodzią bananową i sofą na szybkiej łodzi. Po zakończeniu wycieczki snorkelingowej przeniesiesz się do przystani, a następnie wrócisz do hotelu.

Hurghada: Wycieczka do Kairu i Gizy z lunchem BBQ

Hurghada: Wycieczka do Kairu i Gizy z lunchem BBQ

Odkryj "Miasto Tysiąca Minaretów" podczas całodniowej wycieczki po Kairze z transferem autobusem w obie strony z Hurghady. Zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie podczas długiej podróży z Hurghady, podziwiając widoki na Zatokę Sueską. Towarzyszyć Ci będzie przewodnik transferowy, który będzie Ci towarzyszył w podróży do momentu spotkania z przewodnikiem egiptologiem. Po przybyciu na miejsce spotkasz swojego prywatnego przewodnika egiptologa, który zabierze Cię na płaskowyż Giza, aby zobaczyć najstarszy z 7 cudów starożytnego świata. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na piramidy w Gizie podczas zwiedzania świątyń grobowych Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Poznaj historię budowy świątyń i posłuchaj opowieści kryjących się za ich legendami. Kontynuuj zwiedzanie Wielkiego Sfinksa, gigantycznego posągu leżącego mitycznego zwierzęcia z ciałem lwa i twarzą faraona Khafre. Idź do Świątyni Doliny naprzeciwko, przypisywanej faraonowi Khafre, i podziwiaj wyczyn starożytnej inżynierii. Następnie zrób sobie 30-minutową przerwę na lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejedź do centrum Kairu, aby odkryć artefakty w Muzeum Egipskim na placu Tahrir z szybkim wejściem. Możesz także dodać rejs po Nilu i przejażdżkę na wielbłądzie do swojej wycieczki podczas rezerwacji. Zaprojektowane przez francuskiego architekta Marcela Dourgnona zbiory muzeum liczą ponad 120 000 arcydzieł z okresu od predynastycznego do faraońskiego i grecko-rzymskiego. Dowiedz się więcej o sztuce mumifikacji starożytnego Egiptu przed transferem powrotnym do Hurghady. Po zwiedzeniu wszystkich atrakcji, zatrzymaj się na zakupy przed rozpoczęciem podróży powrotnej do Hurghady.

Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z nurkowaniem z rurką

Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z nurkowaniem z rurką

Odkryj podwodne cuda Morza Czerwonego podczas tego pół-podwodnego rejsu w Hurghadzie z klimatyzowanego miejsca na pokładzie obserwacyjnym 3 metry poniżej poziomu morza. Ciesz się widokiem z lotu ptaka na wielobarwne i fascynujące egzotyczne życie morskie Morza Czerwonego - tętniące życiem rafy pełne zwierząt morskich o każdym kształcie, rozmiarze i kolorze. - Opuść przystań i popłyń w 15-minutowy rejs do jednej z najlepszych raf koralowych w pobliżu wybrzeża Hurghady. - Zejdź na klimatyzowany podwodny taras widokowy o przeszklonych ścianach, aby podziwiać niezwykły podwodny świat przez ogromne panoramiczne okna z wygodnego fotela przez około 45 minut - Zatrzymaj się na 20-minutowy snorkeling, a następnie wróć do przystani.

Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

Zanurz się w pięknie wielkiej pustyni Morza Czerwonego podczas tej wycieczki z Hurghady z transferem do hotelu. Wsiądź do jeepa i podziwiaj zachód słońca, a następnie przejedź się na wielbłądzie, wypij beduińską herbatę i zjedz kolację z grilla, a następnie ciesz się obserwacją gwiazd z astronomem. Zacznij od odbioru Jeepem do punktu początkowego wycieczki. Następnie przejedź 26 kilometrów przez malowniczą pustynię Hurghady. Przejedź przez obszar obserwacji zachodu słońca, aż dotrzesz do obozu Beduinów. Następnie otrzymasz chłodny i orzeźwiający napój powitalny oraz ziołową herbatę beduińską. Kontynuuj z przewodnikiem i doświadcz tradycyjnego życia Beduinów, w tym beduińskiej kolacji BBQ w formie bufetu. Po kolacji rozkoszuj się spokojem pustyni i milionami gwiazd z dala od zgiełku miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem na wycieczkę, aby zobaczyć odległą Drogę Mleczną reprezentowaną przez gwiazdy. Na koniec zobacz niektóre planety przez teleskop i dowiedz się ekscytujących informacji o kosmosie i nauce o gwiazdach od astronoma. Gdy skończysz podziwiać gwiazdy, wróć do hotelu jeepem.

Hurghada

Hurghada

Nasze najbardziej polecane Hurghada Autobusem/minivanem

Hurghada: Wycieczka łodzią w poszukiwaniu delfinów z nurkowaniem i lunchem

Hurghada: Wycieczka łodzią w poszukiwaniu delfinów z nurkowaniem i lunchem

Wyrusz w relaksujący rejs z Hurghady, odkrywając rafy koralowe Morza Czerwonego dzięki wielu możliwościom pływania i nurkowania z rurką. Wypatruj delfinów i podziwiaj tętniący życiem podwodny świat. Ciesz się lunchem, któremu towarzyszą nieograniczone napoje bezalkoholowe i gorące na pokładzie i rozkoszuj się słońcem. Odbiór z hotelu lub miejsca zakwaterowania w klimatyzowanym pojeździe i przejazd do przystani łodzi. Po wejściu na pokład otrzymasz ciepłe powitanie od kapitana i załogi, przygotowując grunt pod niezapomnianą podróż morską. Nurkuj z rurką w Morzu Czerwonym, a może nawet będziesz miał okazję popływać z delfinami. Twój kapitan zabierze łódź do miejsc znanych z obserwacji delfinów, zachowując przy tym odpowiedni dystans. Dobrze wyposażona łódź będzie podróżować do kilku miejsc, aby zapewnić czas na obserwowanie delfinów i malowniczy snorkeling. Podziwiaj piękno koralowców i kolorowych ryb. Weź udział w ekscytujących zajęciach sportów wodnych, w tym w ekscytujących rejsach na bananie i sofie, wprowadzając dodatkową warstwę emocji do swojego morskiego doświadczenia. Delektuj się pysznym lunchem w formie bufetu serwowanym przez załogę podczas rejsu i pamiętaj, aby usiąść wygodnie i dobrze się bawić podczas rejsu. Po południu wróć na przystań i ciesz się wygodą transferu z powrotem do hotelu.

Hurghada: ATV Quad Safari, Przejażdżka na wielbłądzie i Wycieczka do wioski Beduinów

Hurghada: ATV Quad Safari, Przejażdżka na wielbłądzie i Wycieczka do wioski Beduinów

Podziwiaj falujące wydmy podczas szybkiej wycieczki quadami z Hurghady lub pobliskich miast. Następnie rozkoszuj się bardziej tradycyjnym pustynnym doświadczeniem podczas przejażdżki na wielbłądzie i wizyty w wiosce Beduinów. Wypij tradycyjną herbatę ziołową i poznaj lokalne życie. Zostaniesz odebrany z hotelu i zabrany do naszej prywatnej stacji quadów, gdzie będziesz miał okazję przetestować pojazd i poznać wszystkie ważne szczegóły pojazdu przed wyruszeniem w trasę. Wrzuć bieg i podbij wydmy. Niech pustynia przemknie obok ciebie i poczuj przypływ adrenaliny w swoim ciele. Po około godzinie dotrzesz do celu - beduińskiej wioski. Czeka tu na Ciebie relaks, czarna herbata i beduiński styl życia, a także przejażdżka na wielbłądzie przed powrotem do punktu wyjścia na wydmach.

Z Hurghady: Dolina Królów w Luksorze - wycieczka 1-dniowa

Z Hurghady: Dolina Królów w Luksorze - wycieczka 1-dniowa

Wybierz się na jednodniową wycieczkę z Hurghady, aby zobaczyć jedne z najlepszych zabytków Egiptu w Dolinie Luksoru. Skorzystaj z bezpłatnego odbioru i transportu powrotnego oraz usług przewodnika egiptologa podczas zwiedzania niektórych z najważniejszych zabytków starożytnego Egiptu. Po odbiorze z hotelu pojedź do Luksoru, aby zwiedzić najsłynniejsze zabytki Egiptu, w tym Świątynię Karnak. Zrelaksuj się podczas lunchu w lokalnej restauracji, a następnie popłyń tradycyjną egipską łodzią motorową, aby przeprawić się przez Nil na przeciwległy brzeg (opcjonalnie). Zobacz imponujące Kolosy Memnona, ostatnie pozostałości świątyni Amenofisa III. Zachwyć się architekturą Doliny Królów i odwiedź świątynię Hatszepsut, jednej z władczyń starożytnego Egiptu. Po zakończeniu programu w tym historycznym mieście nasz transport zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie. Jeśli planujesz pozostać w Luksorze i nie wracać do Hurghady, musisz wybrać opcję (Shared Group with Entry Fees, One Way Transfer to Luxor).

Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

Hurghada: Quad, Jeep, Wielbłąd i Buggy Safari z kolacją BBQ

Poznaj kulturę Beduinów podczas tej 1-dniowej wycieczki po pustyni Morza Czerwonego. Wybierz się na wycieczkę na Saharę jeepem, który jest przestronny i klimatyzowany. Zjedz pyszną kolację z grilla i skosztuj beduińskiej herbaty. Podróżuj przez pustynię na wielbłądzie i uchwyć zapierające dech w piersiach obrazy zachodu słońca między górami i wzgórzami Morza Czerwonego na rozległej pustyni. Weź udział w ekscytującym safari jeepem przez pustynię z Hurghady. Zostaniesz odebrany z hotelu i zawieziony na Saharę. Baw się dobrze z dala od zgiełku wielkiego miasta i podziwiaj cuda pustyni. Poznaj kulturę i codzienne życie mieszkańców, odwiedzając wioskę Beduinów. Przejażdżka na wielbłądzie po pustynnym piasku to również coś, co może Ci się spodobać. Obejrzyj wspaniały zachód słońca nad pustynią i podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki. Ciesz się ekscytującą przejażdżką quadem ATV po pustyni, a następnie wybierz się na przejażdżkę buggy po wydmach - zjedz smaczną kolację z grilla i grillowane przysmaki. Obserwuj orientalną muzykę i bądź świadkiem tańca Tanoura i pokazów ognia w namiocie Beduinów.

Hurghada: Wycieczka quadami po morzu i górach

Hurghada: Wycieczka quadami po morzu i górach

Wybierz się na ekscytującą przejażdżkę przez pustynię Morza Czerwonego z przewodnikiem na quadach. Wybierz wycieczkę poranną, popołudniową lub o zachodzie słońca, wycieczkę podkreślającą scenerię morza i gór oraz inne opcje. Po odebraniu z hotelu udaj się na miejsce rozpoczęcia wycieczki. Wielojęzyczny profesjonalny przewodnik przekaże Ci informacje na temat programu. Zostaniesz również poproszony o pomoc w ustawieniu sprzętu do jazdy. Kontynuuj jako grupa, aby przejechać przez pustynię Morza Czerwonego z przewodnikiem. Podziwiaj widoki, przemierzając morze, wzgórza i góry tej niesamowitej trasy. Wybierz poranną wycieczkę, która obejmuje jazdę na pojedynczym lub podwójnym quadzie wzdłuż morza, zwiedzanie klifów morskich i podziwianie widoków w porannym słońcu. Jeśli szukasz wrażeń w późniejszych godzinach, zarezerwuj popołudniową wycieczkę lub wycieczkę o zachodzie słońca, która jest dostępna z pojedynczymi lub podwójnymi quadami. Obserwuj słońce zachodzące między górami i zrób sesję zdjęciową na plaży, a następnie jedź do innych miejsc, aby zobaczyć koralowce z góry.

Morze Czerwone: Zatoka Pomarańczowa i rejs wycieczkowy z nurkowaniem z lunchem

Morze Czerwone: Zatoka Pomarańczowa i rejs wycieczkowy z nurkowaniem z lunchem

Wybierz się w rejs, aby odkryć tętniące kolorami życie morskie w dwóch wspaniałych miejscach, takich jak Zatoka Pomarańczowa i Wyspy Giftun. Ciesz się pysznym lunchem, nieograniczonymi napojami bezalkoholowymi i gorącymi oraz wodą mineralną podczas rejsu. Po odebraniu z hotelu wyruszysz na całodniową wycieczkę z rurką. Przybędziesz do przystani na jachcie i popłyniesz do Zatoki Pomarańczowej i na wyspy Giftun, wypatrując po drodze delfinów i obserwując miasto z daleka. Wyspa Orange oferuje możliwość spędzenia wspaniałego czasu na relaksie w promieniach słońca, robieniu pamiątkowych zdjęć i nurkowaniu z rurką podczas pływania w krystalicznie czystej wodzie. Podczas całej wycieczki będziesz miał dwa niesamowite przystanki na snorkeling, gdzie będziesz mógł zobaczyć wspaniałe rafy koralowe zamieszkane przez kolorowe ryby. Ciesz się większą adrenaliną i zabawą w Morzu Czerwonym, uczestnicząc w zajęciach sportów wodnych i rundach na bananie. W drodze powrotnej zrelaksuj się na pokładzie słonecznym i ciesz się świeżą morską bryzą.

Hurghada: Wycieczka jachtem na wyspę Orange z lunchem i sportami wodnymi

Hurghada: Wycieczka jachtem na wyspę Orange z lunchem i sportami wodnymi

Zostaniesz odebrany z miejsca zakwaterowania w Hurghadzie, a następnie odwieziony do przystani, gdzie spotkasz nasz zespół. Zbierz swój sprzęt do snorkelingu i dołącz do łodzi, aby popłynąć na niesamowitą Pomarańczową Wyspę. Po przepłynięciu promem na wyspę Orange będziesz mógł doświadczyć piękna natury i pozostać przez dwie godziny, gdzie krystalicznie czysta woda i biały piasek są obfite. Dlatego możesz spędzić fantastyczny czas pływając lub relaksując się na plaży na wyspie. Następnie popłyń luksusową łodzią do pierwszego miejsca do snorkelingu, które gwarantuje wyjątkowe wrażenia, pełne kolorowych i różnorodnych ryb, a także szansę na odkrycie fascynujących raf koralowych. Później nasz zespół zaserwuje otwarty lunch w formie bufetu na pokładzie, podczas którego będziesz mógł podziwiać wspaniałe widoki na Morze Czerwone i niesamowitą pogodę. Nie zapomnij zrobić niesamowitych zdjęć, aby zapamiętać swoją wycieczkę na wyspę Orange. Później udasz się do drugiego miejsca do snorkelingu, gdzie poczujesz się jak w akwarium, obserwując rafy koralowe i ryby, jakich nie ma nigdzie indziej na świecie. Wreszcie, będziesz się dobrze bawić, wykonując zajęcia wodne, takie jak przejażdżka łodzią bananową i sofą na szybkiej łodzi. Po zakończeniu wycieczki snorkelingowej przeniesiesz się do przystani, a następnie wrócisz do hotelu.

Hurghada: Wycieczka do Kairu i Gizy z lunchem BBQ

Hurghada: Wycieczka do Kairu i Gizy z lunchem BBQ

Odkryj "Miasto Tysiąca Minaretów" podczas całodniowej wycieczki po Kairze z transferem autobusem w obie strony z Hurghady. Zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie podczas długiej podróży z Hurghady, podziwiając widoki na Zatokę Sueską. Towarzyszyć Ci będzie przewodnik transferowy, który będzie Ci towarzyszył w podróży do momentu spotkania z przewodnikiem egiptologiem. Po przybyciu na miejsce spotkasz swojego prywatnego przewodnika egiptologa, który zabierze Cię na płaskowyż Giza, aby zobaczyć najstarszy z 7 cudów starożytnego świata. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki na piramidy w Gizie podczas zwiedzania świątyń grobowych Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Poznaj historię budowy świątyń i posłuchaj opowieści kryjących się za ich legendami. Kontynuuj zwiedzanie Wielkiego Sfinksa, gigantycznego posągu leżącego mitycznego zwierzęcia z ciałem lwa i twarzą faraona Khafre. Idź do Świątyni Doliny naprzeciwko, przypisywanej faraonowi Khafre, i podziwiaj wyczyn starożytnej inżynierii. Następnie zrób sobie 30-minutową przerwę na lunch w lokalnej restauracji. Następnie przejedź do centrum Kairu, aby odkryć artefakty w Muzeum Egipskim na placu Tahrir z szybkim wejściem. Możesz także dodać rejs po Nilu i przejażdżkę na wielbłądzie do swojej wycieczki podczas rezerwacji. Zaprojektowane przez francuskiego architekta Marcela Dourgnona zbiory muzeum liczą ponad 120 000 arcydzieł z okresu od predynastycznego do faraońskiego i grecko-rzymskiego. Dowiedz się więcej o sztuce mumifikacji starożytnego Egiptu przed transferem powrotnym do Hurghady. Po zwiedzeniu wszystkich atrakcji, zatrzymaj się na zakupy przed rozpoczęciem podróży powrotnej do Hurghady.

Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z nurkowaniem z rurką

Hurghada: Rejs łodzią podwodną Royal Seascope z nurkowaniem z rurką

Odkryj podwodne cuda Morza Czerwonego podczas tego pół-podwodnego rejsu w Hurghadzie z klimatyzowanego miejsca na pokładzie obserwacyjnym 3 metry poniżej poziomu morza. Ciesz się widokiem z lotu ptaka na wielobarwne i fascynujące egzotyczne życie morskie Morza Czerwonego - tętniące życiem rafy pełne zwierząt morskich o każdym kształcie, rozmiarze i kolorze. - Opuść przystań i popłyń w 15-minutowy rejs do jednej z najlepszych raf koralowych w pobliżu wybrzeża Hurghady. - Zejdź na klimatyzowany podwodny taras widokowy o przeszklonych ścianach, aby podziwiać niezwykły podwodny świat przez ogromne panoramiczne okna z wygodnego fotela przez około 45 minut - Zatrzymaj się na 20-minutowy snorkeling, a następnie wróć do przystani.

Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

Hurghada: Pustynna przygoda z obserwacją gwiazd jeepem z kolacją

Zanurz się w pięknie wielkiej pustyni Morza Czerwonego podczas tej wycieczki z Hurghady z transferem do hotelu. Wsiądź do jeepa i podziwiaj zachód słońca, a następnie przejedź się na wielbłądzie, wypij beduińską herbatę i zjedz kolację z grilla, a następnie ciesz się obserwacją gwiazd z astronomem. Zacznij od odbioru Jeepem do punktu początkowego wycieczki. Następnie przejedź 26 kilometrów przez malowniczą pustynię Hurghady. Przejedź przez obszar obserwacji zachodu słońca, aż dotrzesz do obozu Beduinów. Następnie otrzymasz chłodny i orzeźwiający napój powitalny oraz ziołową herbatę beduińską. Kontynuuj z przewodnikiem i doświadcz tradycyjnego życia Beduinów, w tym beduińskiej kolacji BBQ w formie bufetu. Po kolacji rozkoszuj się spokojem pustyni i milionami gwiazd z dala od zgiełku miasta. Podążaj za swoim przewodnikiem na wycieczkę, aby zobaczyć odległą Drogę Mleczną reprezentowaną przez gwiazdy. Na koniec zobacz niektóre planety przez teleskop i dowiedz się ekscytujących informacji o kosmosie i nauce o gwiazdach od astronoma. Gdy skończysz podziwiać gwiazdy, wróć do hotelu jeepem.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Hurghada

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Hurghada?

W: Hurghada są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Hurghada: najciekawsze atrakcje

Hurghada: atrakcje

Egipt: miasta

Hurghada: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3
(18 110 recenzji)

Wycieczka była po prostu przeżyciem. Nasz kierowca Amer kołysał nas przez pustynię i puszczał wszystkie swoje ulubione piosenki. Było naprawdę fajnie (przynajmniej dla mnie - 43), mojej mamie (72, ale wciąż bardzo żwawej 😉) niezbyt podobała się podróż tam. Kiedy dotarliśmy do wioski (a także w międzyczasie), musieliśmy trochę poczekać, ale nie było tak źle. Nasz przewodnik Nasser opowiedział nam wiele o życiu bitumów i gwiazd. Jedzenie było w porządku, a przejażdżka na wielbłądzie była wliczona w cenę. Zaczęliśmy o 15:30, a wróciliśmy około 22:30. Według Nassera Drogę Mleczną można zobaczyć dopiero w połowie sierpnia, ale gwiaździste niebo i tak było bardzo piękne i udało nam się zobaczyć 2 łańcuchy Star-Link :-)

To była naprawdę bardzo przyjemna wycieczka 🌌🔭 Najważniejszym wydarzeniem był bez wątpienia transport tam i z powrotem przez Saharę. Na szczęście nasz Jeep miał bardzo, bardzo, BARDZO sportowego kierowcę, dzięki któremu transport stał się rajdowym przeżyciem. Jeśli będziesz mieć szczęście, dostaniesz też tego kierowcę! :) 🏜️💨

Mieliśmy szczęście, że mieliśmy przewodnika tylko dla nas, który bardzo dobrze mówił po francusku. Bardzo dobrze wyjaśnił nam historię Egiptu, szczególnie miasta Hurghada, najważniejsze rzeczy do zobaczenia i poznania, szczerze odpowiedział na wszystkie nasze pytania. Świetna aktywność do zrobienia! Polecamy.

Zupełnie inna kultura, ale wrażenia niesamowite, wejść do meczetu, mega przeżycie. Niesamowity targ rybny, gdzie można zobaczyć z bliska niezwykle okazy, targ z owocami i warzywami, gdzie otacza Cię przepiękny i świerzyński zapach. Będziemy to wspominać nie raz

wszystko było wspaniale zorganizowane polecam każdemu,