Wybierz daty

Hurghada Autobusem/minivanem

Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Hurghada

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Hurghada?

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Hurghada

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Hurghada to:

Luksor

Hurghada: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hurghada? Kliknij tutaj.

Hurghada: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 18 110 opinii

Wspaniała aktywność, aby odkryć miasto Hurgada i tajemnice. Przewodnik Mahmoud mówi bardzo dobrze po francusku, a nawet po angielsku. Jest bardzo dobrą radą i wyjaśnia ci wiele rzeczy. Odwiedziliśmy największy kościół, największy meczet. targi z owocami, przyprawami i rybami. Port i jego obszar turystyczny "La Marina" kończy się typowymi sklepami z pamiątkami. Perfumerię, sklep z papirusami i bardzo duży sklep z pamiątkami wszelkiego rodzaju. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Gorąco polecamy.

Zarezerwowałem bardzo spontanicznie rano na popołudnie. Działa bezbłędnie. Przewodnik (mówił dobrze po niemiecku) na miejscu był bardzo miły, dużo wyjaśnił i po prostu zrobił nam super ładne zdjęcia. Byliśmy jedynymi w parku. I dlatego szybko się skończył. Zaplanowano 3 godziny. Z odbiorem i wysyłką zajęło to prawie 1 godzinę i 45 minut. Ale wszystko było w porządku. Cisza była cudowna. Jazda na wielbłądzie z 5 € i zdjęciami jest więcej niż uczciwa.

Byliśmy dzisiaj z GyG w Mini Egypt Park i nie żałowaliśmy tego. Nasz przewodnik Wallid dobrze nam wszystko wyjaśnił, a także odpowiedział na nasze pytania po niemiecku. Trasa była dobrze zaplanowana, bez pośpiechu i pośpiechu, zostaliśmy na czas odebrani z hotelu i zawiezieni do Makadi minibusem. Wszystko poszło świetnie. Robi też świetne zdjęcia z trasy. Zalecana!

Odkrycie miasta, Marina meczetu, katedra targ rybny i targ warzywny z naszym przewodnikiem Mahmoud, który mówi bardzo dobrze po francusku i który bardzo dobrze wyjaśnia zwyczaje swojego kraju. Gorąco polecam tę wizytę, która kończy się chwilą zakupów w państwowym sklepie. bardzo miło spędzony czas.

Bardzo polecam. Wycieczka dostosowana do tego co nas interesowało. Miło spędzony czas. Polecam wszystkim. Super przewodniczka.