Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Hřensko, Czechy

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 1
Sortuj według:

Hřensko, Czechy: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hřensko, Czechy? Kliknij tutaj.

Hřensko, Czechy: Co mówią inni?

To była świetna wycieczka i punkt kulminacyjny naszej podróży do Pragi. Nasz przewodnik Jan był niesamowity i był naprawdę pomocny w ciągu dnia. Szliśmy przez prawie godzinę pod górę, aby dostać się do bramy, ale udało nam się iść we własnym tempie i nigdy się nie spieszyliśmy. Czułem się, jakbyśmy zrobili jakieś poważne ćwiczenia, ale widoki były więcej niż tego warte! ! ! To droga podróż, ale warta swojej ceny. Mieliśmy cudowną małą grupę i czuliśmy się pod opieką!

Wycieczka była świetna. Przewodnik, Stephan - był cudowny. (a także nasz francuski kierowca Vincent). Most Bastei - koniecznie! Dojście do łuku wcale nie było łatwe i powinniśmy byli zostać poinformowani z wyprzedzeniem, że w rzeczywistości jest to trudna wspinaczka, po kilkaset stopni. Ale widok - był rzeczywiście spektakularny!! Łódź była ładnym wykończeniem. Z powodu opóźnień w restauracji nie mieliśmy czasu na zwiedzanie wiosek. Ogólnie zdecydowanie polecamy !!

Mamy wspaniały dzień z doskonałym przewodnikiem w cudownej scenerii. Godziny po prostu mijały. Idealne wyczucie czasu na pivo i kolację, dobrze zaplanowana wycieczka. Przewodnik Jan (tak na marginesie fantastyczne imię :)) miał dużą wiedzę lokalną i uśmiechniętą osobę o dobrej osobowości. Dziękuję Jan za wspaniały dzień :)

Naprawdę polecam tę jednodniową wycieczkę. Ze względu na okoliczności (efekty współwystępowania) nastąpiła niewielka zmiana w trasie, wolałbym to wiedzieć z wyprzedzeniem. Czyli zamiast moich max 8 os. okazało się, że mamy 16 lat z powodu braku personelu. Ale przewodnik William dobrze radził sobie z grupą.