Hrabstwo Niagara, Nowy Jork – nasze najbardziej polecane atrakcje

Wodospad Niagara, Kanada: pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospad

1. Wodospad Niagara, Kanada: pierwszy rejs łodzią i wycieczka za wodospad

Zobacz wodospad Niagara z bliska podczas wspaniałego rejsu łodzią, a następnie wybierz się na pieszą wycieczkę z przewodnikiem i odwiedź Journey Behind the Falls. Wybierz jedną z naszych dwóch porannych wycieczek, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Wycieczki o 8 rano rozpoczynają tę ostateczną wycieczkę po wodospadzie Niagara ze specjalnym dostępem do pierwszej windy dnia. Ta podróż prowadzi 19 pięter w dół do wąwozu, wraz z panoramicznymi widokami, co oznacza, że będziesz pierwszym, który zejdzie do doków i osobiście eskortowany na łódź Niagara City Cruises. Możesz wybrać najlepsze możliwe miejsce do oglądania, zanim przybędą tłumy. Wycieczka o 10:00 zjeżdża do przystani pierwszą kolejką tego dnia i oferuje pierwsze spojrzenie na niesamowity wodospad Niagara. Po dotarciu do przystani dla łodzi otrzymasz bezpłatne ponczo. Zaufaj nam, że będzie Ci potrzebne! 20-minutowy rejs wokół wodospadu może zamoczyć każdego, kto znajdzie się wystarczająco blisko. Po rejsie po mieście Niagara przewodnik zanurzy Cię w historię i historie wodospadów podczas pieszej wycieczki po promenadzie. Zobacz miejsce dawnego mostu dla nowożeńców, poznając historię jego zawalenia i posłuchaj o słynnym punkcie widokowym restauracji Queen Victoria Place, gdzie jadła księżna Diana. Nieustanny ruch Bridal Veil Falls i American Falls można zobaczyć w akcji, podczas gdy Twój przewodnik ożywia odważnych śmiałków, którzy rzucili wyzwanie potędze wodospadów, przechodząc przez krawędź. Wyjątkowym momentem i okazją do zrobienia zdjęcia są wodospady Horseshoe, więc nie zapomnij aparatu. Table Rock Visitor Center to kolejne miejsce, w którym będziesz mógł wziąć udział w doświadczeniu Journey Behind the Falls. Z wcześniej zarezerwowanym przedziałem czasowym zejdź po schodach do skalistych jaskiń za wodospadem Niagara, gdzie rozbijająca się woda odbija się echem w tunelach. Ścieżka prowadzi do półki skalnej z boku wodospadu, gdzie można poczuć prawdziwą moc 3160 ton wody na sekundę, spadającej kaskadą w pobliżu. Dla tych, którzy pragną pełnego doświadczenia z Niagara Falls, ta trasa łączy ekskluzywny dostęp, emocje i historię z wyjątkową opowieścią z przewodnika eksperta.

Wodospad Niagara, USA: Nie przegap rejsu Maid of the Mist!

2. Wodospad Niagara, USA: Nie przegap rejsu Maid of the Mist!

Ciesz się przejażdżką łodzią Maid of the Mist, a następnie zwiedzaj park stanowy Niagara Falls podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj opowieści o legendach i ekscytującej stronie wodospadu Niagara, od tych, którzy go odkryli, po tych, którzy rzucili mu wyzwanie. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed Hard Rock Café i rozpocznij swoją przygodę z wodospadem. Wskocz na pokład Maid of the Mist i zobacz mgłę, która unosi się pod wpływem spadającej wody. Poszukaj tęczy, które pojawiają się w słoneczne dni. Wyznacz kurs od Wieży Obserwacyjnej do podstawy wodospadu American Falls i do basenu wodospadu Horseshoe. Podziwiaj ryczące wodospady i masywne formacje skalne, sunąc po wodzie. Wybierz się na malowniczą pieszą wycieczkę od historycznego punktu w Hennepin Rock do Trolley Loop wokół Prospect Point. Po drodze podziwiaj rozległe widoki, bujne drzewa i zabytki. Wróć do punktu początkowego na koniec wycieczki.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

3. Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wyjedź z Nowego Jorku i udaj się do wodospadu Niagara w stanie Nowy Jork, aby zobaczyć cud natury z wielu perspektyw. Popłyń słynną łodzią Maid of the Mist i zbliż się do takich atrakcji, jak Horseshoe Falls i American Falls. Wyjedź z Nowego Jorku późno w nocy, by dotrzeć na miejsce wczesnym rankiem, by podziwiać tęcze w porannej mgle i wspaniały szum wodospadów. Możesz też wyjechać z Nowego Jorku rano, aby zobaczyć wodospady zmieniające się z dnia na noc oraz zobaczyć pokaz świateł i fajerwerków. Usłysz szum wodospadów i zobacz magiczne tęcze, które zapierają dech w piersiach wczesnym rankiem, zanim nadejdą tłumy. Wejdź na pokład słynnej łodzi Maid of the Mist, aby zbliżyć się do ogromnego wodospadu Horseshoe. Odwiedź atrakcje, takie jak niezamieszkana Wyspa Kozia i Wyspa Luna na rzece Niagara. Podziwiaj wspaniałe widoki na wodospady American Falls i Bridal Veil Falls i podziwiaj bystrza rzeki Niagara, która spada w kierunku niesamowitych kaskad.

Niagara Falls, USA: Maid of Mist i Cave of Winds Combo Tour

4. Niagara Falls, USA: Maid of Mist i Cave of Winds Combo Tour

Przeglądaj Park Stanowy Niagara Falls podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Wykorzystaj maksymalnie swój czas, zaczynając od przejażdżki łodzią Maid of the Mist z przewodnikiem, a następnie zarezerwuj swój przedział czasowy w Cave of the Winds, aby ominąć kolejkę po bilety. Ta trasa zapewnia również przepustkę do wózka Niagara Scenic Trolley z możliwością wsiadania i wysiadania, dzięki czemu można również odwiedzić wodospad Horseshoe, wyspę Luna i wyspę Three Sisters. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i rozpocznij wycieczkę, słuchając opowieści o historii Parku Stanowego, bohaterskich akcjach ratunkowych i śmiałych próbach kaskaderskich w drodze na przejażdżkę łodzią Maid Of The Mist. Twój przewodnik dopilnuje, abyś otrzymał poncho podczas wchodzenia na łódź i udostępni najlepsze miejsca do oglądania, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia. Rejs wzdłuż i słuchanie opowieści o łodzi Maid of the Mist. Wycieczka łodzią przecina wodospady American i Bridal Veil w drodze do iz wodospadu Horseshoe, największego z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zbliż się, aby przeżyć zapierające dech w piersiach wrażenia. Po zakończeniu rejsu wróć do wieży obserwacyjnej Niagara Falls, gdzie Twój przewodnik opowie więcej historii i może pomóc w robieniu zdjęć z niesamowitymi widokami wodospadu Niagara za tobą. Na zakończenie części z przewodnikiem otrzymasz przepustki na usługę Niagara Scenic Trolley z możliwością wsiadania i wysiadania oraz rezerwację czasową w Cave of the Winds. Następnym przystankiem po wejściu na pokład Niagara Scenic Trolley będzie Cave of the Winds. Gdy wózek zabierze Cię w krótką podróż do Jaskini Wiatrów, otrzymasz rezerwację czasową, dzięki czemu możesz ominąć kolejkę po bilety. Odkryj tę zapierającą dech w piersiach atrakcję, jadąc windą w dół 150 stóp do wąwozu Niagara. Po odebraniu wodoodpornego poncho, zobacz wodospad Niagara z bliska i osobiście. Weź udział w ekscytującym wejściu na pokład Hurricane znajdujący się u podstawy Bridal Veil Falls, gdzie całkowicie przemokniesz. Twoja przepustka Trolley jest ważna przez cały dzień, więc Niagara Scenic Trolley pomoże ci wytyczyć własny kurs bez przewodnika po Goat Island. Zobacz wspaniałe widoki zarówno z Terrapin Point, jak i Luna Island oraz zobacz z bliska bystrza na Three Sisters Island.

Wodospad Niagara: wycieczka piesza, podróż za wodospady i rejs

5. Wodospad Niagara: wycieczka piesza, podróż za wodospady i rejs

Poznaj najlepszy sposób, aby zobaczyć wodospad Niagara na piechotę dzięki naszej pieszej wycieczce Best of Niagara Falls Canada! Nie będziesz chciał przegapić tej jedynej w swoim rodzaju okazji. Twoja pełna wrażeń wycieczka po wodospadzie Niagara rozpoczyna się od spotkania lokalnego przyjaznego przewodnika przed Skylon Tower. Będąc tam, wjedziesz szklaną windą na wysokość 520 stóp na taras widokowy, gdzie będziesz mógł podziwiać niesamowity widok z lotu ptaka na wszystkie trzy wodospady Niagara (Bridal Veil Falls, Horseshoe Falls i American Falls) , a także rzekę Niagara i okolice. Po powrocie na ziemię następnym przystankiem będzie zejście 125 stóp (około 40 m), aby zbadać przypominające jaskinie tunele za wodospadami w Journey Behind the Falls. To doświadczenie jest ucztą dla zmysłów, ponieważ będziesz mógł nie tylko usłyszeć upadki, ale także je poczuć. Tunele prowadzą na dwa tarasy widokowe, co daje idealną okazję do zrobienia zdjęcia. Po wizycie w Journey Behind the Falls zabierzemy Cię na pokład rejsu łodzią Voyage To The Falls. Podczas rejsu popłyniesz wokół wąwozu Niagara i zbliżysz się jak najbliżej wodospadu. Możesz spodziewać się odświeżającej mgiełki na skórze podczas tej przejażdżki łodzią, ale nie martw się, otrzymasz nadające się do recyklingu ponczo przeciwdeszczowe. Po zakończeniu niesamowitej przejażdżki łodzią wycieczka dobiegnie końca, a Ty i Twój przewodnik rozstaniecie się.

Z Nowego Jorku: 1-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara

6. Z Nowego Jorku: 1-dniowa wycieczka do wodospadu Niagara

Wybierz się na jednodniową wycieczkę do wodospadu Niagara z Nowego Jorku. Zobacz dramatyczne widoki na wodospady i uniknij kłopotów związanych z ruchem granicznym i kontrolami wizowymi, ponieważ podczas tej wycieczki odwiedzasz tylko wodospady po stronie amerykańskiej. Późnym wieczorem udaj się na północ w kierunku wodospadu Niagara, zatrzymując się po drodze. Po przybyciu rano zjedz śniadanie i zrelaksuj się przed podróżą na amerykańską stronę wodospadów. Możesz kupić bilet z przewodnikiem za 30 dolarów i wejść na pokład słynnej Maid Of The Mist, która zabierze Cię do wodospadu Horseshoe, najbardziej spektakularnej części wodospadu Niagara. Kontynuuj zwiedzanie innych głównych atrakcji na Goat Island, w tym wodospadu Bridal Veil. Po południu zjedz pyszny lunch w formie bufetu, a następnie udaj się w podróż powrotną na Manhattan klimatyzowanym autobusem, który przyjedzie późnym wieczorem.

Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad Niagarę i zakupy

7. Z Nowego Jorku: 2-dniowa wycieczka nad Niagarę i zakupy

Weź udział w 2-dniowej wycieczce nad wodospad Niagara i zapomnij o zgiełku Nowego Jorku. Udaj się w podróż na amerykańską stronę wodospadu i weź udział w rejsie słynną łodzią Maid of the Mist. Po drodze spędź trochę czasu na zakupach w outlecie. Dzień 1.: Wyjazd z miejsca zbiórki położonego w centrum Nowego Jorku klimatyzowanym vanem lub busem na północ. Miń piękny Delaware Gap i park stanowy Watkins Glen w sercu regionu Finger Lakes. Rozprostuj nogi, spacerując po kanionie Watkins Glen i zrób zdjęcia wodospadów. Przejedź obok oszałamiającego jeziora Seneca i późnym popołudniem dotrzyj do wodospadu Niagara. Zwiedź amerykańską stronę Niagary, w tym wodospad American Falls oraz wyspy Goat Island i Sister Island. Ciesz się nocną wycieczką po wodospadzie Niagara, podziwiając kolorowe oświetlenie, a następnie rozgość się w wygodnym pokoju hotelowym na noc. Dzień 2.: Zjedz obfite śniadanie kontynentalne w hotelu. Zobacz z bliska wodospady Niagara i Horseshoe Falls z pokładu łodzi Maid of the Mist (dostępnej od maja do października). Gdy łódź Maid of Mist nie będzie kursowała, weź udział w wycieczce po elektrowni wodnej Power Vista i odwiedź Cave of the Winds. Wsiądź do autobusu lub vana i jedź na południe z powrotem do Nowego Jorku. Po drodze rozprostujesz nogi w miejskim otoczeniu i wybierzesz się na zakupy w jednym z dużych outletów. Wróć do miasta na czas, by zjeść późną kolację.

Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

8. Wodospad Niagara, USA: wycieczka z przewodnikiem z jaskinią i Maid of the Mist

Odbierz z komfortu swojego hotelu w wodospadzie Niagara w USA i ciesz się malowniczymi widokami podczas rejsu łodzią Maid of the Mist, wodospadów American Falls i wieży obserwacyjnej. Udaj się do Jaskini Wiatrów i stań pod wodospadem Niagara, podziwiając wspaniałe widoki. Jedź dalej do wodospadu Bridal Veil, aby zobaczyć najmniejszy z trzech wodospadów tworzących wodospad Niagara. Zatrzymaj się na Goat Island pomiędzy wodospadem Bridal Veil i malowniczym widokiem na wodospad Horseshoe od strony amerykańskiej. Wybierz się do Parku Stanowego Niagara Falls na pół godziny przed wizytą na wyspie Luna na krótki przystanek. Zakończ w Prospect Point, aby uzyskać ostatni niesamowity widok na wodospady. Ta wycieczka trwa około 4 do 5 godzin, w zależności od wielkości parku i ruchu.

Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

9. Z Nowego Jorku: całodniowa wycieczka nad wodospad Niagara

Wybierz się na całodniową wycieczkę komfortowym autobusem nad słynny wodospad Niagara. Wycieczka obejmuje spokojną podróż w obie strony, różne punkty widokowe, z których można podziwiać wodospad, czas wolny oraz rejs łodzią Maid of the Mist (tylko w sezonie). Rozpocznij swój dzień porannym wyjazdem z Times Square na Manhattanie. Podróżuj komfortowym autokarem w towarzystwie swojego przewodnika. Podziwiaj malownicze krajobrazy północnej części stanu Nowy Jork podczas podróży. Korzystaj z sieci Wi-Fi w pojeździe. Czas podróży to w przybliżeniu 7–8 godzin w jedną stronę z jednym postojem. Przeżyj przygodę i podziwiaj piękno cudu przyrody, jakim jest wodospad Niagara, w trakcie rejsu zabytkową łodzią Maid of the Mist lub, gdy rejsy nie są dostępne, z różnych punktów widokowych, takich jak Gorge Walk. Dowiedz się więcej o ciekawej historii tych potężnych wód i podziwiaj spektakularne widoki na wodospady z różnych punktów obserwacyjnych. Zjedz lunch na własną rękę, kup pamiątki i odkryj piękny park stanowy Niagara Falls. Po niezapomnianym przeżyciu i ze wspaniałymi wspomnieniami zrelaksuj się na pokładzie komfortowego luksusowego autokaru i wróć na Times Square na Manhattanie pomiędzy godz. 23.00 a północą.

Wodospad Niagara: Przepustka do atrakcji - Jaskinia Wiatrów/spacer wąwozem

10. Wodospad Niagara: Przepustka do atrakcji - Jaskinia Wiatrów/spacer wąwozem

Jaskinia Wiatrów, Tramwaj przez Park Stanowy. Podczas tej wycieczki poznasz niektóre ze słynnych atrakcji Niagary. Odkryj Jaskinię Wiatrów, zobacz wszystkie trzy słynne wodospady Niagary i wybierz się na przejażdżkę wózkiem po Parku Stanowym podczas tej wycieczki, idealnej dla tych, którzy chcą uniknąć długiej pieszej wycieczki. Zapraszamy na pieszą wycieczkę ze skały Hennepin do pętli Trolley Loop wokół Prospect Point i wstęp do Maid of the Mist. Poczuj dreszczyk emocji podczas spaceru pod i pod słynnym na całym świecie wodospadem, podziwiając Jaskinię Wiatrów i pieszą wycieczkę obejmującą wszystkie trzy Potężne Wodospady Niagary. Zobacz inne atrakcje Niagary, w tym Łuk Mocy, Statuę Tesli, wyspę Luna, Steadman's Bluff, Gorge Rim Walkway, Terrapin Point i wiele innych. Wybierz się na przejażdżkę wózkiem po parku i zatrzymaj się w 5 różnych miejscach w parku, idealnych dla tych, którzy chcą zobaczyć park bez konieczności chodzenia po całym parku.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Hrabstwo Niagara, Nowy Jork

Najciekawsze atrakcje

Hrabstwo Niagara, Nowy Jork: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 74
Sortuj wg::

Niezwykłe doznania

Hrabstwo Niagara, Nowy Jork: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Hrabstwo Niagara, Nowy Jork

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Hrabstwo Niagara, Nowy Jork na deszczowe dni?

Hrabstwo Niagara, Nowy Jork: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hrabstwo Niagara, Nowy Jork? Kliknij tutaj.

Hrabstwo Niagara, Nowy Jork: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 51 opinii

Moim przewodnikiem był Daniel. Jest naprawdę dobry. Dla wszystkich wchodzących do tunelu. Jest to długa kolejka do najdalszego dołka (terminalu?), zostałem tam 40 minut. Pierwszy otwór to ten sam widok. A przed tobą 10 osób. Nie czekaj i nie trać czasu. Na zewnątrz, zapomniałem, jak nazywają, jest najlepszy. Ale przez zaledwie 6 godzin to za dużo, Łódź i Tunel

Naszym przewodnikiem był Daniel W. Był najlepszym przewodnikiem, jakiego kiedykolwiek miałem. Trzymał grupę razem i organizował. W każdym punkcie spaceru miał wspaniałe historie i opowiadał nam o historii parku. Daniel był hojny w odpowiadaniu na pytania i robieniu nam zdjęć. Bardzo polecam rejs i spacer!

Richard fue un excelente güía: muy educativo y divertido. Los Conductes muy responsables y precavidos. El viaje en barco es una experiencia sin precedentes. Excelente alternativa para conocer y disfrutar de esta impponente maravilla natural.

Mimo, że podróż autobusem jest dość długa, zdecydowanie było warto. Wodospady Niagara są oszałamiające?

Bardzo dobry. Przewodnik był nieco długi, ale pouczający. Może być trochę chrupiąca.