Hrabstwo Mayo – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Galway: Całodniowa wycieczka do Connemara i Cong

1. Z Galway: Całodniowa wycieczka do Connemara i Cong

Przeżyj dzikie piękno Irlandii podczas całodniowej wycieczki po Connemara z Galway. Odwiedź wioskę Cong, która pojawiła się w klasycznym „Cichym człowieku” i Opactwie Kylemore. Najpierw zatrzymaj się w opactwie Cong, opactwie augustianów, którego początki sięgają początku XII wieku i jednym z najlepszych przykładów średniowiecznej architektury kościelnej. Wejdź do wioski Cong i odkryj las Cong, przespaceruj się po wiosce, która pojawiła się w klasycznym filmie z lat 50. XX wieku „Cichy człowiek” lub nakarm kaczki na brzegu Lough Corrib – największego jeziora w Irlandii. Podziwiaj ukryte doliny Connemara po wejściu na trasę Lough Nafooey. Jedź dalej do opactwa Kylemore i ciesz się przerwą na lunch. Wejście do opactwa i ogrodów Kylemore nie jest wliczone w cenę wycieczki (kup bilety wstępu ze zniżką u kierowcy w dniu wycieczki). Opuszczając Kylemore późnym popołudniem, przejedź przez Inagh Valley, Maam Cross i Oughterard. Ukończ obwód Lough Corrib, zanim dotrzesz do domu, do miasta Galway. Uwaga: od 06.11.2023 do 23.12.2023 oraz od 08.01.24 do 04.02.2024 opactwo Kylemore będzie zamknięte we wtorki i środy, w związku z czym „The Connemara, Cong and the Kylemore Abbey Tour” odbędzie się według skorygowanego planu podróży .

Z Galway: cały dzień w Connemara i opactwie Kylemore

2. Z Galway: cały dzień w Connemara i opactwie Kylemore

Poznaj dziewicze piękno przyrody i surowe krajobrazy Connemara podczas tej jednodniowej wycieczki z Galway. Podróżuj klimatyzowanym autobusem i zwiedzaj opactwo Kylemore oraz jego eleganckie ogrody z dołączonym biletem wstępu. Zatrzymaj się w uroczej górskiej wiosce Leenane i podziwiaj widoki na jedyny fiord w Irlandii w Killary. Następnie poświęć 2 godziny na zwiedzanie opactwa Kylemore i wybierz się na spacer na łonie natury w wiktoriańskich ogrodach otoczonych murem. Kontynuuj wzdłuż wybrzeża do ładnej wioski An Spideal mówiącej po gaelicku, aby wybrać się na spacer wśród wielu tradycyjnych domów krytych strzechą i podziwiać piękne plaże.

Z Galway: całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Connemara

3. Z Galway: całodniowa wycieczka do Parku Narodowego Connemara

Ucieknij od zgiełku Galway podczas tej wycieczki z przewodnikiem do Parku Narodowego Connemara. Poznaj tradycje, muzykę i język regionu, a następnie ciesz się wolnym czasem na zwiedzanie parku i wędrówkę po Diamond Hill. Zacznij od spotkania w miejscu spotkania lub skorzystaj z opcji bezpłatnego odbioru. W drodze do iz parku kierowca przerwie podróż, robiąc częste postoje na zdjęcia i kawę, pozwalając ci zanurzyć się w Connemara tak bardzo, jak tylko możesz. Z pomocą swojego przewodnika-kierowcy dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o regionie i zaplanuj, jak spędzisz czas w Parku Narodowym Connemara. Plus, masz szansę usłyszeć lokalną tradycyjną muzykę. Po przybyciu do parku kierowca wyjaśni Ci czas powrotu, zanim będziesz mógł cieszyć się wolnym czasem przez dwie godziny. Wkrótce po przybyciu przygotuj się na wędrówkę po Diamond Hill. W Parku Narodowym są trzy główne szlaki turystyczne, z których każdy różni się stopniem trudności i długością. Każda trasa zaczyna się i kończy w centrum powitalnym i kawiarniach/herbatniach. Po dwóch godzinach wędrówki spotkaj się ze swoim kierowcą we wcześniej ustalonym punkcie wysiadania i rozpocznij drogę powrotną do Galway. Trasa powrotna pokazuje nadmorską stronę Connemara, zapewniając inny widok niż trasa wychodząca.

Z Dublina: całodniowa wycieczka Connemara i Galway

4. Z Dublina: całodniowa wycieczka Connemara i Galway

Wśród wielu atrakcji tej całodniowej wycieczki są wizyty w Glengowla Farm & Historic Mines oraz w mieście Galway. Rano odwiedź tradycyjną farmę i kopalnie srebra w Glengowla, aby zobaczyć tradycyjne metody uprawy, w tym cięcie darni i pokazy psów pasterskich. Następnie trasa prowadzi przez jedne z najbardziej odległych krajobrazów w Irlandii i wzdłuż opuszczonych dolin, z których roztaczają się widoki na jeziora i góry Connemara. Zatrzymaj się w niektórych z najbardziej malowniczych punktów w regionie. Później będziesz podróżować wzdłuż wybrzeża, podziwiając piękne widoki na Zatokę Galway, jadąc do Galway City. Będziesz mieć kilka godzin na poznanie najfajniejszego miasta w Irlandii! W Galway masz możliwość dołączenia do lokalnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Galway lub po prostu samodzielnego zwiedzania uroczego miasta przed powrotem do Dublina.

1,5-godz. rejs po fiordzie Killary w hrabstwie Galway

5. 1,5-godz. rejs po fiordzie Killary w hrabstwie Galway

Podziwiaj dziewiczy, jedyny w Irlandii, fiord Killary w regionie Connemara podczas tego 1,5-godzinnego rejsu katamaranem. Wypływający niezależnie od pogody Connemara Lady może pomieścić do 150 pasażerów, oferując maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Z pokładu podziwiać będziesz piękne widoki na 15-kilometrowy fiord Killary. Przejdź na górny pokład, by zobaczyć niezwykłe krajobrazy Irlandii i poczuć zimne powietrze na twarzy. Alternatywnie, możesz wybrać się do baru lub skosztować serwowanych przez galerę zimnych i gorących dań oraz napojów podziwiając przy tym naturalne piękno Killary.

Z Dublina: 3-dniowa wycieczka do Galway i Kerry

6. Z Dublina: 3-dniowa wycieczka do Galway i Kerry

Odkryj majestatyczne piękno Ring of Kerry i Irlandii Południowej podczas 3-dniowej budżetowej wycieczki autobusem do Galway i Klifów Moheru, w których mówi się po gaelicku. Mieszaj się z lokalnymi postaciami i poznaj legendy „Szmaragdowej Wyspy” z bliska i osobiście. Przeżyj niezapomnianą noc w Killarney, imprezowej stolicy Irlandii. Zakwaterowanie w akademiku jest oferowane w hostelach, z opcją pobytu w pensjonacie lub w apartamentach dla tych, którzy pragną nieco więcej prywatności. Dzień 1: Dublin – Connemara – Galway Wyjedź z Dublina do Galway, jadąc w kierunku zachodniej Irlandii i zatrzymując się po drodze na komfortową przerwę. Ciesz się wspaniałą scenerią irlandzkiego Midlands. Poznaj dzikie tereny Connemara, przejeżdżając przez dramatyczne góry, które były scenerią niezliczonych hollywoodzkich filmów. Odkryj pracującą rodzinną farmę i zabytkową kopalnię srebra w Glengowla. Jedź dalej wzdłuż wybrzeża Connemara do Galway City. Znajdź przyjemny pub w zatoce Galway, aby posłuchać tradycyjnej irlandzkiej muzyki przed udaniem się na spoczynek. Dzień 2: Galway – Klify Moheru – Kerry Przeżyj rozbijające się fale Oceanu Atlantyckiego, jadąc wzdłuż zachodniego wybrzeża. Zobacz piękne plaże ze złotym piaskiem, wypatrując po drodze delfinów i wielorybów. Podążaj trasą Atlantic Way, najdłuższej na świecie trasy turystycznej wzdłuż wybrzeża. Poznaj księżycowy krajobraz Burren, jedynego miejsca na ziemi, gdzie kwiaty alpejskie, arktyczne i śródziemnomorskie rosną obok siebie. Następnie odkryj klejnoty koronne Irlandii na Klifach Moheru. Zobacz, dlaczego klify zostały wybrane jako tło do filmu „Narzeczona księżniczki” i dlaczego mistrz świata w surfingu Kelly Slater nakręcił tam wielokrotnie nagradzany film o surfingu „Wave Rider”. Spędź noc w Kerry, gdzie życie nocne obejmuje możliwość zaśpiewania kilku piosenek, których Twój przewodnik nauczył Cię w ciągu dnia (pamiętaj, że w przypadku niektórych wycieczek zakwaterowanie będzie w Cork, w zależności od w zależności od dostępności). Dzień 3: Kerry – Zamek Blarney - Dublin Zapoznaj się z niektórymi atrakcjami Ring of Kerry (które zazwyczaj obejmują Moll's Gap, Leprechaun Crossing, Park Narodowy Killarney, Lakes of Killarney, Torc Waterfall), zanim spędzisz czas wolny w Killarney. Wielu gości korzysta z (opcjonalnie) przejażdżki bryczką lub koniem. Podróż powrotna do Dublina zabierze Cię w spokojną przejażdżkę przez zabytkowe miasto Adare, z jego wspaniałymi domami krytymi strzechą oraz Golden Vale, najpiękniejszy grunt rolny w Irlandii z pofałdowanymi polami i pastwiskami. Wróć do Dublina około 19:00.

Irlandia Południowo-Zachodnia: 4 dni z Galway do Kerry

7. Irlandia Południowo-Zachodnia: 4 dni z Galway do Kerry

Szczegółowy plan podróży Dzień 1: Dublin – Connemara – Galway Z Dublina przejedziesz stylowo środkową część Irlandii w zielonym Paddywagonie! Za chwilę będziesz na zachodzie. Podziwiaj dramatyczną górską scenerię, która była scenerią niezliczonych hollywoodzkich hitów filmowych. Zatrzymasz się w uroczej wiosce Cong, aby zobaczyć wspaniały zamek Ashford i ruiny opactwa Cong. Zjedz lunch w jednej z dziwacznych kawiarni w Cong i wybierz się na spacer nad jeziorem. Twoja trasa prowadzi wzdłuż ogromnego Lough Corrib w drodze do Galway. Po przyjeździe przewodnik znajdzie dla ciebie przyjemny pub z widokiem na zatokę Galway, gdzie możesz cieszyć się scenerią i tradycyjną irlandzką muzyką. Rozważ wybranie się na opcjonalną pieszą wycieczkę po mieście z lokalnym przewodnikiem lub udział w nagradzanym pubie! Dzień 2: Galway – Klify Moheru – Dingle Dzisiaj będziesz mieć u boku dziki Atlantyk, jadąc wzdłuż zachodniego wybrzeża. Zobacz plaże ze złotym piaskiem, a może nawet kilka delfinów i wielorybów. Poznaj księżycowy krajobraz Burren, jedynego miejsca na ziemi, gdzie kwiaty alpejskie, arktyczne i śródziemnomorskie rosną obok siebie. Następnie przejdź do budzących podziw Klifów Moheru. Dzisiejszej nocy zatrzymasz się w wiosce Annascaul na półwyspie Dingle. Mieszaj się z mieszkańcami i ciesz się charakterem prawdziwej irlandzkiej wioski, z dala od wszystkich pułapek turystycznych. Przysuń stołek przy kominku lub przetańcz całą noc! Dzień 3: Dingle – Killarney Wybierz się na krótką przejażdżkę do Dingle, uroczej wioski rybackiej mówiącej po gaelicku. Będziesz miał dużo wolnego czasu na zakupy i lunch przed przyjemną wycieczką po Slea Head. Będzie mnóstwo czasu wolnego od autobusu, aby podziwiać widoki i być może na małą wędrówkę lub po prostu oddychać tym dzikim atlantyckim powietrzem. Naucz się historii i piosenek tego tradycyjnego regionu od swojego przewodnika. Zobacz Sleeping Giant Island i słynne pasmo górskie 3 Sisters. Spędź noc w Killarney, popularnym mieście ze względu na wszystkie rzeczy do zobaczenia i zrobienia. Znajdziesz tu tradycyjną muzykę, wspaniałe restauracje, tańce i idylliczny park narodowy. Dzień 4: Killarney - Dublin Dzień zaczyna się od przejażdżki konno i wozem po Parku Narodowym Killarney (opcjonalnie) lub przejażdżki konnej po parku dla energicznych i żądnych przygód (opcjonalnie). Następnie udaje się do słynnego na całym świecie zamku Blarney. Będziesz cieszyć się 2 godzinami zwiedzania zamku, gdzie możesz pocałować Kamień z Blarney, jeśli chcesz Po obiedzie wybieramy się na spokojną przejażdżkę przez region Golden Vale, najlepsze grunty rolne w Irlandii i dom jednego z najlepszych bydła na świecie. Zanim dotrzemy do Dublina, zatrzymamy się w Rock of Dunamase - zrujnowanym zamku wznoszącym się wysoko na wzgórzu z widokiem na prowincję Leinster - czekają na Ciebie niesamowite możliwości fotografowania i widoki.

Wycieczka sześciodniowa po południowej Irlandii z Dublina

8. Wycieczka sześciodniowa po południowej Irlandii z Dublina

Wyrusz na 6-dniową wycieczkę z Dublina, by odkryć takie miejsca jak Glendalough, Kilkenny, Waterford, zamek Blarney, półwysep Dingle, Cork, Slea Head, Pierścien Kerry, Killarney, Klify Moheru, Galway i Connemara. Dzień 1: Dublin – Glendalough – zamek w Kilkenny – Waterford Twoja wycieczka rozpocznie się w centrum Dublina. Opuść stolicę i przejedź przez pagórkowatą wieś do gór Wicklow. Pierwszy przystanek to ruiny klasztoru w Glendalough, Dolinie Dwóch Jezior. Zachwyć się naturalnym pięknem i spaceruj po lokalnych trasach i szlakach, podziwiając widoki na starożytne krzyże celtyckie i okrągłe wieże. Następnie udaj się do średniowiecznego Kilkenny z brukowanymi uliczkami i słynnym czerwonym ale. Nieopodal portu Waterford, na południowo-wschodnim wybrzeżu, znajduje się Dunmore East, które jest spokojnym miejscem do spędzenia wieczoru w kilku pubach i wspaniałych restauracjach serwujących owoce morza. Dzień 2: Waterford – Waterford Crystal – zamek w Blarney – półwysep Dingle Rozpocznij dzień wizytą w słynnej na całym świecie fabryce Waterford Crystal. Zaopatrz się w finezyjne kryształy w sklepie outletowym lub po prostu zatrzymaj się na chwilę, aby podziwiać artystów podczas pracy. Następnie kontynuuj wycieczkę podczas przejażdżki przez malownicze hrabstwo Waterford i panoramiczną przejażdżkę przez Cork. Atrakcją dla wielu dzisiaj jest znany na całym świecie zamek w Blarney. Po lunchu udaj się na półwysep Dingle i spędź noc w miejscu znanym jako jeden z najbardziej wysuniętych na zachód punktów Irlandii. Dzień 3: półwysep Dingle – Slea Head – Killarney Wybierz się na krótką przejażdżkę do Dingle, uroczej wioski rybackiej, w której mieszkańcy posługują się językiem irlandzkim. Rozsławiona w wielu filmach, takich jak „Za horyzontem" i „Córka Ryana" wioska Dingle znana jest ze względu na to, że ma najwięcej pubów w stosunku do liczby ludności w całej Irlandii. Wioska ma 52 puby i 2000 mieszkańców. Następnie wyrusz na cudowną wycieczkę wokół Slea Head z niesamowitymi widokami na Sleeping Giant Island, wyspy Blasket i Beehive Huts. Dzień 4: Killarney – Pierścień Kerry – Killarney Zachwyć się niesamowitymi krajobrazami Pierścienia Kerry. Dzień rozpocznie się przejażdżką wozem ciągniętym przez konie przez Park Narodowy Killarney (opcjonalnie) lub konną przejażdżką po parku dla osób energicznych i lubiących przygody (opcjonalnie). Twoje popołudnie będzie pełne wielu atrakcji, takich jak przełęcz Moll's Gap, punkt widokowy Ladies View, Leprechaun Crossing, Park Narodowy Killarney, wodospad Torc i wiele innych. Dzień 5: Killarney – Klify Moher – Galway Odwiedź rankiem miasto Killarney i zamek Bunratty. Po południu kontynuuj podróż wzdłuż malowniczej trasy Wild Atlantic Way. Zatrzymaj się przy kultowych Klifach Moheru i w wiosce Doolin. Przenocuj w Galway, znanym jako miasto plemion, stolica kultury Irlandii z szeroką gamą restauracji serwujących dania rybne oraz dom niekończącego się wyboru klubów grających tradycyjną muzykę irlandzką. Dzień 6: Galway – Connemara – Dublin Podziwiaj surowe piękno regionu Connemara, położonego na zachód od miasta Galway. Znajdź odrobinę czasu na wizytę w opactwie Cong, po czym wyruszysz w podróż przez region Midlands do Dublina.

Irlandia: 3-dniowa wycieczka odkrywcza po zachodnim wybrzeżu

9. Irlandia: 3-dniowa wycieczka odkrywcza po zachodnim wybrzeżu

Przeżyj piękno dzikiego zachodniego wybrzeża Irlandii podczas 3-dniowej wycieczki, która zabierze Cię z dramatycznej doliny Maam do pięknych wiosek Burren. Ciesz się fantastycznymi widokami na wybrzeże na spacerze po klifie w Cliffs of Moher, zobacz miejsce lądowania pierwszego lotu transatlantyckiego, odwiedź Muzeum Quiet Man i wiele więcej. Będziesz podróżować małym miniautokarem z Dublina, aby uzyskać bardziej intymne wrażenia. Dzień 1 Pojedziesz szybką drogą z Dublina na zachód przez pola uprawne i torfowiska hrabstw Kildare i Offally. Dzisiejsze cele podróży znajdują się na dramatycznym irlandzkim wybrzeżu Atlantyku, a celem jest dotarcie tam tak szybko, jak to możliwe! Pierwszym przystankiem jest wioska Kinvara, gdzie będziesz miał okazję podziwiać zamek Dunguaire, położony na skalistym zboczu z widokiem na zatokę Galway. Stąd już tylko krótka przejażdżka do Burren, jednego z największych skarbów przyrody Irlandii. Burren to kraina wapiennych chodników, jałowych wzgórz, rzadkiej flory, wczesnochrześcijańskich osad i starożytnych kamiennych pomników. Spędź kilka godzin na zwiedzaniu tego wyjątkowego obszaru, zatrzymując się na lunch w jednej z ładnych lokalnych wiosek. Po Burren udasz się do oszałamiających Klifów Moheru, które spadają prawie 700 stóp prosto w rozbijające się fale Atlantyku. Spaceruj szlakami na szczycie klifu, obserwuj wiele ptaków morskich lub odwiedź nagradzaną wystawę ekologiczną. Stąd trasa prowadzi wzdłuż nadmorskiej drogi, a będziesz miał wspaniałe widoki na zatokę Galway z powrotem do samego miasta Galway, które jest twoją bazą na następne 2 noce. W tym tętniącym życiem miasteczku studenckim nie brakuje dobrych pubów i restauracji! Dzień 2 Galway leży na skraju Connemara, czyli obszaru, który dziś poznasz. Podróżuj w głąb lądu przez dolinę Maam do wioski Cong na brzegu Lough Corrib. To tutaj powstał klasyczny film The Quiet Man. Odwiedź Muzeum Quiet Man lub opactwo Cong. Kontynuuj podróż przez serce Connemary i zatrzymaj się, aby zwiedzić piękne tereny i dom opactwa Kylemore. Kontynuując, doświadczysz majestatu Parku Narodowego Connemara. Udaj się do Clifden, gdzie wylądował pierwszy lot transatlantycki, a następnie jedź wzdłuż Sky Road i podziwiaj widoki 12 Bens of Connemara. Dzień 3 Po spokojnym początku dnia opuścisz Galway i wrócisz do Dublina kilkoma bocznymi drogami przez środkową Irlandię. Pierwszą atrakcją tego dnia jest wczesnochrześcijańskie miejsce Clonmacnoise, z kolekcją kościołów, kamiennych krzyży i okrągłych wież pięknie położonych nad brzegiem potężnej rzeki Shannon. Po obiedzie w lokalnej wiosce wycieczka kontynuuje przez obszar wyjątkowej scenerii torfowisk, która jest typowa dla tej części Irlandii. Twój przewodnik wyjaśni zarówno jego znaczenie środowiskowe, jak i gospodarcze dla kraju. Ostatnim przystankiem na trasie jest Locke's Distillery, podobno najstarsza legalna destylarnia na świecie. Skosztuj lokalnej whisky i odkryj prawdziwego ducha Irlandii! Stąd udasz się na wschód do Dublina, docierając około 19:00.

Z Galway: Prywatna wycieczka po Connemara Electric Fat Bike

10. Z Galway: Prywatna wycieczka po Connemara Electric Fat Bike

Podczas pobytu w Galway skorzystaj z okazji i odkryj naturalne piękno Connemara podczas jednodniowej wycieczki do najważniejszych atrakcji regionu. Przeglądaj okolicę na elektrycznym fatbike’u i podziwiaj różnorodne krajobrazy podczas prywatnej wycieczki z przewodnikiem z transportem w obie strony z miasta Galway. Rozpocznij od odbioru z miejsca zakwaterowania w Galway i udaj się w stronę serca Connemara. Przed rozpoczęciem jazdy odbędzie się szczegółowa demonstracja i czas na zapoznanie się z elektrycznym rowerem typu fatbike. Connemara obfituje w zmieniające się krajobrazy, wspaniałe cechy i atrakcje, którymi można się cieszyć na trasie rowerowej. Loch Na Fooey to słodkowodne jezioro z zapierającą dech w piersiach scenerią. Można tu wziąć udział w pokazie psów pasterskich (opcjonalnie).Trasa „na uboczu” prowadzi przez regiony otaczające dolną część Lough Mask. Zatrzymaj się i zrób sobie przerwę przy wspaniałym punkcie widokowym, aby podziwiać widoki na jezioro. Polecane są opcje lunchu na posiłek w wiosce Clonbur lub zwykły przystanek na piknik w pobliżu. Powrót z wioski Clonbur zapewnia wspaniałe widoki na potężne Lough Corrib i góry Maumturk. Pod koniec przejazdu zostaniesz odwieziony z powrotem do miejsca zakwaterowania w Galway.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Hrabstwo Mayo

Hrabstwo Mayo
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj wg::

Hrabstwo Mayo: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Hrabstwo Mayo

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Hrabstwo Mayo?

Hrabstwo Mayo: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hrabstwo Mayo? Kliknij tutaj.

Hrabstwo Mayo: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 931 opinii

Doskonałe informacje i historia tego obszaru, w tym informacje o tym, że niemiecka i brytyjska łódź podwodna schroniła się tam przed burzą na morzu podczas wojny światowej, żaden z nich nie mógł uznać drugiego, ponieważ byli w neutralnym kraju i nie powinien tam być… Absolutnie fascynujące rzeczy. Również jedzenie na pokładzie było warte spróbowania… świeżych małży…. Wspaniałe. Załoga na pokładzie mgła pomocna i przyjazna, a kapitan wpuścił małe dzieci na most i udzielił informacji na temat łodzi. Gorąco polecam tę podróż.

Bardzo ciekawa i pouczająca narracja, która jest również dostępna na pokładzie wydrukowana w kilku językach, a także po angielsku, jeśli chcesz śledzić. Bardzo miła pomocna i uczynna załoga. Spokojne doświadczenie żeglarskie dzięki katamaranowi. Dobry wybór jedzenia i napojów w rozsądnej cenie. Może być głośno w kawiarni / kabinie, więc lepiej było wyjść na zewnątrz po naszej kawie i bułce, gdzie nadal można usłyszeć komentarz i uzyskać lepszy widok.

Naprawdę niezapomniana jednodniowa wycieczka z Galway, absolutnie oszałamiające krajobrazy i mnóstwo informacji o lokalnej historii. Kocham to.

Wygodny dojazd do najciekawszych miejsc oraz wesoły przewodnik Mike, który sprawił, że jazda autobusem pomiędzy przystankami nie była nudna :)

Moja żona i ja bardzo podobała nam się wycieczka. Nasz kierowca / przewodnik l, Eamon, był wspaniały.