Atrakcje i wycieczki
Houston

Centrum kosmiczne to dopiero początek. Znajdziesz tu również liczne muzea i tętniące życiem centrum.

Houston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Houston: bilet wstępu do Space Center Houston

1. Houston: bilet wstępu do Space Center Houston

Odwiedź Space Center i podziwiaj 400 kosmicznych artefaktów oraz wystawy stałe i objazdowe. Odkryj atrakcje i kina związane z ekscytującą przyszłością i niezwykłą przeszłością amerykańskiego programu lotów kosmicznych, a wszystko to w cenie jednego biletu. Podziwiaj największą na świecie kolekcję skał księżycowych i próbek z powierzchni Księżyca udostępnionych dla zwiedzających. Zajrzyj za kulisy i odwiedź Centrum Lotów Kosmicznych imienia Lyndona B. Johnsona (w zależności od dostępności). Dowiedz się więcej o słynnym Centrum Kontroli Misji NASA i szkoleniu astronautów. Zobacz najnowszy stały eksponat, rakietę SpaceX Falcon 9, wystawioną na zewnątrz centrum. Przejdź wokół i pod pierwszym stopniem rakiety o długości ponad 47 metrów. Zobacz jedyną rakietę Falcon 9 wystawioną dla zwiedzających poza siedzibą SpaceX. Jest to ten sam rodzaj rakiety, która 30 maja w ramach misji Demo-2 wyniosła statek kosmiczny Crew Dragon z astronautami NASA Robertem Behnkenem i Douglasem Hurley'em. Był to pierwszy załogowy lot kosmiczny z terytorium USA od 2011 roku.

Houston: Ogólny bilet wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych

2. Houston: Ogólny bilet wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych

Zanurz się w fascynujący świat nauk przyrodniczych dzięki biletowi wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston, jednego z najczęściej odwiedzanych muzeów w Stanach Zjednoczonych. Zobacz spektakularne okazy minerałów, szkielety dinozaurów, modele stacji kosmicznych i wiele więcej. Spójrz na dziesiątki prehistorycznych bestii w Morian Hall of Paleontology, ożywionych w żywych pokazach, które ożywiają ich walkę o przetrwanie. Zobacz niebieski kryształ topazowy o masie ponad 2000 karatów w Cullen Hall of Gems and Minerals. Świętuj różnorodność rdzennych mieszkańców Ameryki w John P. McGovern Hall of the Americas. Stań twarzą w twarz z ekologią dzikiej przyrody w Frensley Graham Hall of African Wildlife lub dowiedz się o naukach o muszlach i badaniach mięczaków w Strake Hall of Malacology.

Houston: Wycieczka po mieście z przewodnikiem otwartym panoramicznym autobusem

3. Houston: Wycieczka po mieście z przewodnikiem otwartym panoramicznym autobusem

Zobacz najważniejsze wydarzenia historyczne i kulturalne Houston podczas tej panoramicznej wycieczki autokarem. Ciesz się niezakłóconym widokiem ze swojego miejsca i słuchaj pouczających komentarzy swojego przewodnika. Przemierzaj ważne zabytki, takie jak zabytkowy ratusz, rynek, Towarzystwo Dziedzictwa i park Graffiti. Rozpocznij zwiedzanie od Centrum dla zwiedzających o tematyce kowbojskiej, w którym znajdują się artefakty dziedzictwa Teksasu i możliwości robienia zdjęć. Przed wejściem do autobusu usiądź w kawiarni lub kup pamiątki. Udaj się do Toyota Center, siedziby profesjonalnej drużyny koszykówki NBA Houston Rockets. Zobacz piękny park miejski Discovery Green położony w samym sercu obszaru Convention Center. Następny w kolejce jest Houston Graffiti Park pełen tętniącej życiem sztuki ulicznej i fototapet. Zobacz najnowszą wystawę murali ulicznych zorganizowaną przez organizację non-profit Street Art for Mankind. Odkryj Minute Maid Park, siedzibę mistrzów World Series 2022, drużyny Houston Astros. Przenieś się do Market Square Park w historycznej dzielnicy Śródmieście, aby zobaczyć budynek stacji kolejowej Old Union. Na koniec podziwiaj ostatnie oryginalne budynki Rynku Głównego w Śródmieściu. Podziwiaj architekturę Art Deco budynku ratusza w Houston naprzeciwko placu Hermann Square. Zobacz wolno płynącą rzekę Buffalo Bayou, gdzie w 1836 roku John i Augustus Allen założyli Houston. Następnie udaj się do Tranquility Park, który został zbudowany dla upamiętnienia lądowania Apollo 11 na Księżycu w lipcu 1969 roku. Zobacz Downtown Aquarium, Sam Houston Park poświęcony budynkom i kulturze z przeszłości miasta oraz muzeum i park Heritage Society.

Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston: bilet do planetarium

4. Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston: bilet do planetarium

Zanurz się w ogrom kosmosu w planetarium Burke Baker w Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston. Ciesz się ulepszonym planetarium, które zawiera wiodące na świecie cyfrowe oprogramowanie planetarium i system projekcji. Niech ten cyfrowy system projekcji pozwoli Ci opuścić świat i wejść do szerszego wszechświata. Eksploruj planety i pola asteroid. Zobacz projekcje planet, gwiazd i całych galaktyk. Poszerz swoją wiedzę o wszechświecie dzięki różnym programom kopułkowym, takim jak „Lampy Atlantydy”, „Czy naprawdę jesteśmy sami?”, „Czarne dziury”, „Gwiaździsta noc Express”, „Ciemna strona księżyca” i „Paszport do wszechświata”. Ostatni seans tego dnia o 17:00.

Houston: zwiedzanie miasta i bilet do NASA Space Center

5. Houston: zwiedzanie miasta i bilet do NASA Space Center

Poznaj cuda podróży kosmicznych podczas niezapomnianej wycieczki, która obejmuje mini-wycieczkę po Houston i transport w obie strony do Centrum Kosmicznego NASA/Johnson . Ciesz się interaktywnymi eksponatami i zajęciami, dotknij skały księżycowej, przejedź się tramwajem do centrum kontroli NASA i zobacz replikę wahadłowca na Placu Niepodległości. Rozpocznij swój dzień eksploracji kosmosu na lądzie od krótkiej wycieczki po mieście Houston, podczas której możesz zobaczyć niektóre z jego najważniejsze zabytki. Następnie przejedź 25 mil z centrum Houston do Centrum Kosmicznego w Houston i przeżyj przygody Ameryki w kosmosie z pierwszej ręki. Centrum Kosmiczne Houston to centrum dla odwiedzających Centrum Kosmiczne im. Johnsona należące do NASA. Jest to oddzielny obiekt, w którym znajdują się zajęcia i wystawy zaprojektowane wspólnie przez NASA i Disney Imagineering. Skorzystaj z szansy na półgodzinną wycieczkę tramwajem, która prowadzi do gigantycznego budynku montażowego Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i do NASA Centrum Kontroli. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni interaktywnymi wyświetlaczami. Nie przegap Galerii Artefaktów w Galerii Statków Kosmicznych, gdzie możesz dotknąć księżycowej skały lub wypróbować symulator, który pozwala wylądować orbiterem księżycowym.

Houston: CityPASS® z biletami do 5 najlepszych atrakcji

6. Houston: CityPASS® z biletami do 5 najlepszych atrakcji

Odwiedzasz Houston? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 50% oszczędnością, dzięki biletom Houston CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Kup online z natychmiastową dostawą mobilną. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Space Center Houston - wstęp ogólny, w tym Independence Plaza i wycieczka tramwajem NASA Dodatkowo wybierz 4 z następujących atrakcji: -Downtown Aquarium- wstęp ogólny na Aquarium Adventure Exhibit (przejażdżki i gry nie są wliczone w cenę) Przejażdżki mogą być tymczasowo niedostępne. -Zoo w Houston - wstęp ogólny (nie dotyczy Zoo Lights) -Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston - wstęp ogólny -Całodniowy karnet na przejażdżkę Kemah Boardwalk - Całodniowy karnet na przejażdżkę (nie obejmuje Stingray, Boardwalk Beast i Iron Eagle) -Muzeum Dziecięce w Houston - wstęp ogólny. Aby wejść do muzeum, Twojej grupie musi towarzyszyć dziecko. -Muzeum Sztuk Pięknych w Houston - bilet ALL ACCESS, obejmujący wstęp tego samego dnia na wszystkie wystawy specjalne i do stałych kolekcji MFAH.

Houston Museum of Natural Science: Cockrell Butterfly Center

7. Houston Museum of Natural Science: Cockrell Butterfly Center

Odwiedź Centrum Motyli Cockrell w Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston. Spaceruj po żywym siedlisku motyli, podziwiaj spektakularne żywe i zachowane okazy jednych z największych i najdziwniejszych stawonogów na świecie oraz ciesz się interaktywnymi grami i quizami. Po przyjeździe wejdź do trzypiętrowej szklanej konstrukcji zbudowanej wokół 15-metrowego wodospadu. Po wejściu do środka odkryj symulowany tropikalny las deszczowy wypełniony egzotycznymi roślinami i setkami żywych motyli importowanych z farm motyli na całym świecie. Podziwiaj, jak te delikatne stworzenia fruwają wśród roślinności, zatrzymują się, by popijać nektar lub soki owocowe, a od czasu do czasu siadają na szczęśliwych gościach. Poczuj, jak czar trwa nadal dzięki zdumiewającym żywym owadom, okazom na wierzchowcach, gigantycznym modelom i grom interaktywnym. Szukaj zakamuflowanych stworzeń, spotkaj się z meteorologiem krykieta, dowiedz się, jak owady są wykorzystywane do rozwiązywania przestępstw, obserwuj mrówki przy pracy, zobacz gniazda gigantycznych os, przyjrzyj się z bliska niektórym z największych karaluchów w Houston i nie tylko. Schowany pod wodospadem i za basenem cenote, odkryj, jak owady są szczególnie ważne dla ludzi. Posłuchaj wywiadów z prawdziwymi entomologami i zajrzyj do laboratorium entomologa, gdzie możesz przyjrzeć się z bliska okazom owadów. Ostatni wpis tego dnia jest o 17:30.

Houston: Wycieczka po historii cysterny Buffalo Bayou Park

8. Houston: Wycieczka po historii cysterny Buffalo Bayou Park

Odkryj sekrety jednego z najbardziej znanych i historycznych zabytków Houston podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj o początkach cysterny Buffalo Bayou Park i podziwiaj podziemną architekturę, doświadczając niezwykłej przestrzeni z ogromnymi kolumnami i 17-sekundowym echem. Zamelduj się w Visitor Center w Buffalo Bayou Park, zielonej oazie Houston w środku miasta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do cysterny i odkryj, jak konstrukcja została zbudowana w 1926 roku jako oryginalny miejski zbiornik wody pitnej. Zostaniesz zaprowadzony do przepastnej cysterny, która została przekształcona w podziemną przestrzeń publiczną. Podziwiaj wnętrze wielkości 1,5 boiska do piłki nożnej, które kiedyś zawierało 15 milionów galonów wody pitnej. Uwolnij swoje wewnętrzne dziecko i baw się w przestrzeni. Próbuję zawołać, by usłyszeć 17-sekundowe echo, gdy dźwięk Twojego głosu odbija się od ścian i sufitów. Podziwiaj architekturę monolitycznych betonowych kolumn.

Houston: Bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston

9. Houston: Bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston

Zarezerwuj bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston i pozwól swoim dzieciom biegać, bawić się, odkrywać, uczyć się, dotykać, wąchać, czuć i wiele więcej na różnych różnych eksponatach. Eksponaty regularnie się zmieniają, więc wielokrotne odwiedzanie jest nadal zabawne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Aktualne eksponaty mogą obejmować: • Tot*Spot (w wieku 0-35 miesięcy): Idealne miejsce dla najmłodszych gości do zabawy i rozwoju mózgu (ponowne otwarcie 20 września 2022 r.) • EcoStation (od 2 lat): poznaj rodzimy ogród roślinny, pawilon badawczy zasilany energią słoneczną, obszar leśny i siedlisko stawu • Cyberchase (od 3 lat): przygoda matematyczna, w której siły łączą się z CyberSquad w dążeniu do ocalenia cyberprzestrzeni • FlowWorks (od 5 lat): Dowiedz się o siłach i właściwościach wody z falami, bystrzami, wirami i energią wodną • Serce i Seul (od 3 lat): Zanurz swoje dziecko w kulturze Korei Południowej poprzez życie dzieci w Seulu • Warsztat wynalazcy (od 3 lat): Użyj wyobraźni, aby tworzyć niezwykłe przedmioty, mechanizmy i wynalazki • Stacja Genius (od 4 lat): odkryj swój wewnętrzny geniusz z własnymi ekspertami naukowymi muzeum, którzy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania • Challenge Course (od 5 lat): Wykorzystując zwinność, wytrzymałość i równowagę, dzieci testują 7-przeszkodowy tor z niską liną • Jak to działa (od 5 lat): Przeprowadź praktyczne badania dotyczące pojęć fizyki i ich wyglądu w naszym codziennym życiu • Konwencja wynalazków (od 5 lat): uwolnij wyobraźnię podczas warsztatów wypełnionych gadżetami i gadżetami, które dzieci projektują i budują • Kidtropolis, USA (od 5 lat): miasto dla dzieci prowadzone przez dzieci, w którym dzieci wybierają, kim chcą być i pracują z innymi dziećmi, aby to funkcjonować • Fabryka materii (od 5 lat): poznaj cegiełki materii, zanurzając się w • układzie okresowym pierwiastków • PowerPlay (od 5 lat): Poznaj naukę o odżywianiu, zdrowiu i ćwiczeniach • Maker Annex (od 8 lat): wykaż się kreatywnością, korzystając z drukarek 3D, wycinarek laserowych i nie tylko • Power Science Lab (od 8 lat): Sprawdź, jak nauka kryje się za ciałem i umysłem oraz ogólnym stanem zdrowia w praktycznym laboratorium chemicznym na mokro • Hala dla dzieci (w każdym wieku): podróżujące eksponaty artystyczne i kulturalne z całego świata z nowymi zajęciami wprowadzanymi co tydzień • Biblioteka zasobów dla rodziców (wszystkie grupy wiekowe): oddział Biblioteki Publicznej w Houston tuż przy muzeum

Houston: Wycieczka klimatyzowanymi podziemnymi tunelami w centrum miasta

10. Houston: Wycieczka klimatyzowanymi podziemnymi tunelami w centrum miasta

Pozostań w chłodzie i z dala od upałów Houston w najbardziej rozległym systemie tuneli śródmiejskich w USA podczas naszej (klimatyzowanej) wycieczki podziemnym tunelem z widokiem na zewnątrz, aby dogłębnie przyjrzeć się niesamowitej metropolii pod ziemią w największej dzielnicy biznesowej Teksasu, w tym najbardziej nagradzanym wieżowcom Fortune 500, w których znajduje się wiele kultowych siedzib korporacji w Houston, klasyczna architektura w stylu art deco i nowoczesne udogodnienia biznesowe. W ramach tej wycieczki po mieście odwiedzimy wiele historycznych i artystycznych sekcji tuneli w centrum Houston, a także budynki korporacyjne, które znajdują się na ich szczycie, w tym najwyższe budynki w Teksasie, najstarszy bank w Houston, oryginalny wieżowiec w Teksasie i najczęściej nagradzany wieżowiec w stanie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą uśmiech i aparat, ponieważ zapewnimy Ci wyjątkowe możliwości robienia zdjęć i sekrety, o których większość rodowitych mieszkańców Houston nawet nie wie! *Dołóż wszelkich starań, aby spotkać się z przewodnikiem na czas. Niestawienie się na czas może skutkować przełożeniem wycieczki w zależności od jej dostępności lub rezygnacją z wycieczki, jeśli nie skontaktujemy się z Tobą przed zaplanowaną godziną rozpoczęcia. *

Najciekawsze atrakcje

Houston: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Houston – nasze najbardziej polecane atrakcje

Houston: bilet wstępu do Space Center Houston

Houston: bilet wstępu do Space Center Houston

Odwiedź Space Center i podziwiaj 400 kosmicznych artefaktów oraz wystawy stałe i objazdowe. Odkryj atrakcje i kina związane z ekscytującą przyszłością i niezwykłą przeszłością amerykańskiego programu lotów kosmicznych, a wszystko to w cenie jednego biletu. Podziwiaj największą na świecie kolekcję skał księżycowych i próbek z powierzchni Księżyca udostępnionych dla zwiedzających. Zajrzyj za kulisy i odwiedź Centrum Lotów Kosmicznych imienia Lyndona B. Johnsona (w zależności od dostępności). Dowiedz się więcej o słynnym Centrum Kontroli Misji NASA i szkoleniu astronautów. Zobacz najnowszy stały eksponat, rakietę SpaceX Falcon 9, wystawioną na zewnątrz centrum. Przejdź wokół i pod pierwszym stopniem rakiety o długości ponad 47 metrów. Zobacz jedyną rakietę Falcon 9 wystawioną dla zwiedzających poza siedzibą SpaceX. Jest to ten sam rodzaj rakiety, która 30 maja w ramach misji Demo-2 wyniosła statek kosmiczny Crew Dragon z astronautami NASA Robertem Behnkenem i Douglasem Hurley'em. Był to pierwszy załogowy lot kosmiczny z terytorium USA od 2011 roku.

Houston: Ogólny bilet wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych

Houston: Ogólny bilet wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych

Zanurz się w fascynujący świat nauk przyrodniczych dzięki biletowi wstępu do Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston, jednego z najczęściej odwiedzanych muzeów w Stanach Zjednoczonych. Zobacz spektakularne okazy minerałów, szkielety dinozaurów, modele stacji kosmicznych i wiele więcej. Spójrz na dziesiątki prehistorycznych bestii w Morian Hall of Paleontology, ożywionych w żywych pokazach, które ożywiają ich walkę o przetrwanie. Zobacz niebieski kryształ topazowy o masie ponad 2000 karatów w Cullen Hall of Gems and Minerals. Świętuj różnorodność rdzennych mieszkańców Ameryki w John P. McGovern Hall of the Americas. Stań twarzą w twarz z ekologią dzikiej przyrody w Frensley Graham Hall of African Wildlife lub dowiedz się o naukach o muszlach i badaniach mięczaków w Strake Hall of Malacology.

Houston: Wycieczka po mieście z przewodnikiem otwartym panoramicznym autobusem

Houston: Wycieczka po mieście z przewodnikiem otwartym panoramicznym autobusem

Zobacz najważniejsze wydarzenia historyczne i kulturalne Houston podczas tej panoramicznej wycieczki autokarem. Ciesz się niezakłóconym widokiem ze swojego miejsca i słuchaj pouczających komentarzy swojego przewodnika. Przemierzaj ważne zabytki, takie jak zabytkowy ratusz, rynek, Towarzystwo Dziedzictwa i park Graffiti. Rozpocznij zwiedzanie od Centrum dla zwiedzających o tematyce kowbojskiej, w którym znajdują się artefakty dziedzictwa Teksasu i możliwości robienia zdjęć. Przed wejściem do autobusu usiądź w kawiarni lub kup pamiątki. Udaj się do Toyota Center, siedziby profesjonalnej drużyny koszykówki NBA Houston Rockets. Zobacz piękny park miejski Discovery Green położony w samym sercu obszaru Convention Center. Następny w kolejce jest Houston Graffiti Park pełen tętniącej życiem sztuki ulicznej i fototapet. Zobacz najnowszą wystawę murali ulicznych zorganizowaną przez organizację non-profit Street Art for Mankind. Odkryj Minute Maid Park, siedzibę mistrzów World Series 2022, drużyny Houston Astros. Przenieś się do Market Square Park w historycznej dzielnicy Śródmieście, aby zobaczyć budynek stacji kolejowej Old Union. Na koniec podziwiaj ostatnie oryginalne budynki Rynku Głównego w Śródmieściu. Podziwiaj architekturę Art Deco budynku ratusza w Houston naprzeciwko placu Hermann Square. Zobacz wolno płynącą rzekę Buffalo Bayou, gdzie w 1836 roku John i Augustus Allen założyli Houston. Następnie udaj się do Tranquility Park, który został zbudowany dla upamiętnienia lądowania Apollo 11 na Księżycu w lipcu 1969 roku. Zobacz Downtown Aquarium, Sam Houston Park poświęcony budynkom i kulturze z przeszłości miasta oraz muzeum i park Heritage Society.

Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston: bilet do planetarium

Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston: bilet do planetarium

Zanurz się w ogrom kosmosu w planetarium Burke Baker w Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston. Ciesz się ulepszonym planetarium, które zawiera wiodące na świecie cyfrowe oprogramowanie planetarium i system projekcji. Niech ten cyfrowy system projekcji pozwoli Ci opuścić świat i wejść do szerszego wszechświata. Eksploruj planety i pola asteroid. Zobacz projekcje planet, gwiazd i całych galaktyk. Poszerz swoją wiedzę o wszechświecie dzięki różnym programom kopułkowym, takim jak „Lampy Atlantydy”, „Czy naprawdę jesteśmy sami?”, „Czarne dziury”, „Gwiaździsta noc Express”, „Ciemna strona księżyca” i „Paszport do wszechświata”. Ostatni seans tego dnia o 17:00.

Houston: zwiedzanie miasta i bilet do NASA Space Center

Houston: zwiedzanie miasta i bilet do NASA Space Center

Poznaj cuda podróży kosmicznych podczas niezapomnianej wycieczki, która obejmuje mini-wycieczkę po Houston i transport w obie strony do Centrum Kosmicznego NASA/Johnson . Ciesz się interaktywnymi eksponatami i zajęciami, dotknij skały księżycowej, przejedź się tramwajem do centrum kontroli NASA i zobacz replikę wahadłowca na Placu Niepodległości. Rozpocznij swój dzień eksploracji kosmosu na lądzie od krótkiej wycieczki po mieście Houston, podczas której możesz zobaczyć niektóre z jego najważniejsze zabytki. Następnie przejedź 25 mil z centrum Houston do Centrum Kosmicznego w Houston i przeżyj przygody Ameryki w kosmosie z pierwszej ręki. Centrum Kosmiczne Houston to centrum dla odwiedzających Centrum Kosmiczne im. Johnsona należące do NASA. Jest to oddzielny obiekt, w którym znajdują się zajęcia i wystawy zaprojektowane wspólnie przez NASA i Disney Imagineering. Skorzystaj z szansy na półgodzinną wycieczkę tramwajem, która prowadzi do gigantycznego budynku montażowego Międzynarodowej Stacji Kosmicznej i do NASA Centrum Kontroli. Zarówno dzieci, jak i dorośli będą zachwyceni interaktywnymi wyświetlaczami. Nie przegap Galerii Artefaktów w Galerii Statków Kosmicznych, gdzie możesz dotknąć księżycowej skały lub wypróbować symulator, który pozwala wylądować orbiterem księżycowym.

Houston: CityPASS® z biletami do 5 najlepszych atrakcji

Houston: CityPASS® z biletami do 5 najlepszych atrakcji

Odwiedzasz Houston? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 50% oszczędnością, dzięki biletom Houston CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Kup online z natychmiastową dostawą mobilną. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Space Center Houston - wstęp ogólny, w tym Independence Plaza i wycieczka tramwajem NASA Dodatkowo wybierz 4 z następujących atrakcji: -Downtown Aquarium- wstęp ogólny na Aquarium Adventure Exhibit (przejażdżki i gry nie są wliczone w cenę) Przejażdżki mogą być tymczasowo niedostępne. -Zoo w Houston - wstęp ogólny (nie dotyczy Zoo Lights) -Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston - wstęp ogólny -Całodniowy karnet na przejażdżkę Kemah Boardwalk - Całodniowy karnet na przejażdżkę (nie obejmuje Stingray, Boardwalk Beast i Iron Eagle) -Muzeum Dziecięce w Houston - wstęp ogólny. Aby wejść do muzeum, Twojej grupie musi towarzyszyć dziecko. -Muzeum Sztuk Pięknych w Houston - bilet ALL ACCESS, obejmujący wstęp tego samego dnia na wszystkie wystawy specjalne i do stałych kolekcji MFAH.

Houston Museum of Natural Science: Cockrell Butterfly Center

Houston Museum of Natural Science: Cockrell Butterfly Center

Odwiedź Centrum Motyli Cockrell w Muzeum Nauk Przyrodniczych w Houston. Spaceruj po żywym siedlisku motyli, podziwiaj spektakularne żywe i zachowane okazy jednych z największych i najdziwniejszych stawonogów na świecie oraz ciesz się interaktywnymi grami i quizami. Po przyjeździe wejdź do trzypiętrowej szklanej konstrukcji zbudowanej wokół 15-metrowego wodospadu. Po wejściu do środka odkryj symulowany tropikalny las deszczowy wypełniony egzotycznymi roślinami i setkami żywych motyli importowanych z farm motyli na całym świecie. Podziwiaj, jak te delikatne stworzenia fruwają wśród roślinności, zatrzymują się, by popijać nektar lub soki owocowe, a od czasu do czasu siadają na szczęśliwych gościach. Poczuj, jak czar trwa nadal dzięki zdumiewającym żywym owadom, okazom na wierzchowcach, gigantycznym modelom i grom interaktywnym. Szukaj zakamuflowanych stworzeń, spotkaj się z meteorologiem krykieta, dowiedz się, jak owady są wykorzystywane do rozwiązywania przestępstw, obserwuj mrówki przy pracy, zobacz gniazda gigantycznych os, przyjrzyj się z bliska niektórym z największych karaluchów w Houston i nie tylko. Schowany pod wodospadem i za basenem cenote, odkryj, jak owady są szczególnie ważne dla ludzi. Posłuchaj wywiadów z prawdziwymi entomologami i zajrzyj do laboratorium entomologa, gdzie możesz przyjrzeć się z bliska okazom owadów. Ostatni wpis tego dnia jest o 17:30.

Houston: Wycieczka po historii cysterny Buffalo Bayou Park

Houston: Wycieczka po historii cysterny Buffalo Bayou Park

Odkryj sekrety jednego z najbardziej znanych i historycznych zabytków Houston podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Posłuchaj o początkach cysterny Buffalo Bayou Park i podziwiaj podziemną architekturę, doświadczając niezwykłej przestrzeni z ogromnymi kolumnami i 17-sekundowym echem. Zamelduj się w Visitor Center w Buffalo Bayou Park, zielonej oazie Houston w środku miasta. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do cysterny i odkryj, jak konstrukcja została zbudowana w 1926 roku jako oryginalny miejski zbiornik wody pitnej. Zostaniesz zaprowadzony do przepastnej cysterny, która została przekształcona w podziemną przestrzeń publiczną. Podziwiaj wnętrze wielkości 1,5 boiska do piłki nożnej, które kiedyś zawierało 15 milionów galonów wody pitnej. Uwolnij swoje wewnętrzne dziecko i baw się w przestrzeni. Próbuję zawołać, by usłyszeć 17-sekundowe echo, gdy dźwięk Twojego głosu odbija się od ścian i sufitów. Podziwiaj architekturę monolitycznych betonowych kolumn.

Houston: Bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston

Houston: Bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston

Zarezerwuj bilet wstępu do Muzeum Dziecięcego w Houston i pozwól swoim dzieciom biegać, bawić się, odkrywać, uczyć się, dotykać, wąchać, czuć i wiele więcej na różnych różnych eksponatach. Eksponaty regularnie się zmieniają, więc wielokrotne odwiedzanie jest nadal zabawne zarówno dla mieszkańców, jak i turystów. Aktualne eksponaty mogą obejmować: • Tot*Spot (w wieku 0-35 miesięcy): Idealne miejsce dla najmłodszych gości do zabawy i rozwoju mózgu (ponowne otwarcie 20 września 2022 r.) • EcoStation (od 2 lat): poznaj rodzimy ogród roślinny, pawilon badawczy zasilany energią słoneczną, obszar leśny i siedlisko stawu • Cyberchase (od 3 lat): przygoda matematyczna, w której siły łączą się z CyberSquad w dążeniu do ocalenia cyberprzestrzeni • FlowWorks (od 5 lat): Dowiedz się o siłach i właściwościach wody z falami, bystrzami, wirami i energią wodną • Serce i Seul (od 3 lat): Zanurz swoje dziecko w kulturze Korei Południowej poprzez życie dzieci w Seulu • Warsztat wynalazcy (od 3 lat): Użyj wyobraźni, aby tworzyć niezwykłe przedmioty, mechanizmy i wynalazki • Stacja Genius (od 4 lat): odkryj swój wewnętrzny geniusz z własnymi ekspertami naukowymi muzeum, którzy są gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania • Challenge Course (od 5 lat): Wykorzystując zwinność, wytrzymałość i równowagę, dzieci testują 7-przeszkodowy tor z niską liną • Jak to działa (od 5 lat): Przeprowadź praktyczne badania dotyczące pojęć fizyki i ich wyglądu w naszym codziennym życiu • Konwencja wynalazków (od 5 lat): uwolnij wyobraźnię podczas warsztatów wypełnionych gadżetami i gadżetami, które dzieci projektują i budują • Kidtropolis, USA (od 5 lat): miasto dla dzieci prowadzone przez dzieci, w którym dzieci wybierają, kim chcą być i pracują z innymi dziećmi, aby to funkcjonować • Fabryka materii (od 5 lat): poznaj cegiełki materii, zanurzając się w • układzie okresowym pierwiastków • PowerPlay (od 5 lat): Poznaj naukę o odżywianiu, zdrowiu i ćwiczeniach • Maker Annex (od 8 lat): wykaż się kreatywnością, korzystając z drukarek 3D, wycinarek laserowych i nie tylko • Power Science Lab (od 8 lat): Sprawdź, jak nauka kryje się za ciałem i umysłem oraz ogólnym stanem zdrowia w praktycznym laboratorium chemicznym na mokro • Hala dla dzieci (w każdym wieku): podróżujące eksponaty artystyczne i kulturalne z całego świata z nowymi zajęciami wprowadzanymi co tydzień • Biblioteka zasobów dla rodziców (wszystkie grupy wiekowe): oddział Biblioteki Publicznej w Houston tuż przy muzeum

Houston: Wycieczka klimatyzowanymi podziemnymi tunelami w centrum miasta

Houston: Wycieczka klimatyzowanymi podziemnymi tunelami w centrum miasta

Pozostań w chłodzie i z dala od upałów Houston w najbardziej rozległym systemie tuneli śródmiejskich w USA podczas naszej (klimatyzowanej) wycieczki podziemnym tunelem z widokiem na zewnątrz, aby dogłębnie przyjrzeć się niesamowitej metropolii pod ziemią w największej dzielnicy biznesowej Teksasu, w tym najbardziej nagradzanym wieżowcom Fortune 500, w których znajduje się wiele kultowych siedzib korporacji w Houston, klasyczna architektura w stylu art deco i nowoczesne udogodnienia biznesowe. W ramach tej wycieczki po mieście odwiedzimy wiele historycznych i artystycznych sekcji tuneli w centrum Houston, a także budynki korporacyjne, które znajdują się na ich szczycie, w tym najwyższe budynki w Teksasie, najstarszy bank w Houston, oryginalny wieżowiec w Teksasie i najczęściej nagradzany wieżowiec w stanie. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą uśmiech i aparat, ponieważ zapewnimy Ci wyjątkowe możliwości robienia zdjęć i sekrety, o których większość rodowitych mieszkańców Houston nawet nie wie! *Dołóż wszelkich starań, aby spotkać się z przewodnikiem na czas. Niestawienie się na czas może skutkować przełożeniem wycieczki w zależności od jej dostępności lub rezygnacją z wycieczki, jeśli nie skontaktujemy się z Tobą przed zaplanowaną godziną rozpoczęcia. *

Często zadawane pytania dotyczące: Houston

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Houston?

Najlepsze atrakcje to:

Houston: zobacz wszystkie najważniejsze atrakcje

Houston: Najciekawsze atrakcje

Houston: Wycieczki i bilety

Stany Zjednoczone: Ciekawe miejsca

Houston: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Houston? Kliknij tutaj.

Houston: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(1161 recenzji)

Absolutną koniecznością, jeśli wybierasz się do Houston, jest tak wiele do zobaczenia, że warto poświęcić pół dnia.

Zdecydowanie jest to dobry plan do zrobienia w Houston! ! Bardzo punktualny, zorganizowany i dobry w tej cenie!!!

Miła wycieczka z przyjazną obsługą przez miasto Dow. Zdobył mnóstwo wnętrzności. Dobry transport do i z NASA.

Wspaniałe doświadczenie! Naprawdę wszystko nam się podobało, a nasi przewodnicy byli świetni!

Niesamowitym było zobaczyć centrum kosmiczne NASA, a wycieczka była bardzo przyjemna