Hotel New York

Hotel New York

Hotel New York – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Rotterdam: Rejs po porcie z przewodnikiem na żywo

1. Rotterdam: Rejs po porcie z przewodnikiem na żywo

Zrelaksuj się i zobacz najwspanialsze zabytki Rotterdamu, płynąc w dół rzeki Mozy podczas rejsu statkiem w obie strony z komentarzem na żywo i barem z napojami i przekąskami. Usiądź w przytulnym salonie lub zajmij miejsce na otwartym pokładzie. Rejs rozpoczyna się w porcie Parkhaven pod wieżą widokową Euromast. Statek przepłynie obok portów Sint Jobshaven i Waalhaven oraz stoczni Rotterdamsche Droogdok Maatschappij, gdzie znajduje się kompleks Onderzeebootloods. Przy odrobinie szczęścia być może uda Ci się zauważyć kontenerowce. Zobacz słynny transatlantyk SS Rotterdam oraz Hotel New York, gdzie niegdyś mieściła się siedziba firmy Holland America Line. Podziwiaj panoramę centrum Rotterdamu, zbliżając się do jednego z jego najbardziej znanych zabytków – mostu Erasmusbrug.

Rotterdam: Rejs wycieczkowy łodzią motorową RIB

2. Rotterdam: Rejs wycieczkowy łodzią motorową RIB

Naciesz oczy od centrum Rotterdamu aż do Schiedam podczas ekscytującego rejsu krajoznawczego na pokładzie łodzi motorowej RIB. Ciesz się widokami na Euromast, Hotel New York, SS Rotterdam i nie tylko, podróżując z maksymalną prędkością nad słynną rzeką Maas. Po wejściu na pokład łodzi motorowej ruszaj na wycieczkę krajoznawczą. Zobacz starą część Rotterdamu, Delfshaven i podziwiaj zabytki miasta, gdy się zbliżasz. Podziwiaj dawny parowiec SS Rotterdam, hipnotyzującą panoramę miasta i imponujące mosty. Udaj się do miasta ginu Schiedam, a następnie udaj się w podróż powrotną przez stare porty miejskie w Rotterdamie. Posłuchaj zabawnych faktów i informacji o miejscach, które widzisz od kapitana i nie krępuj się zadawać pytań. Ciesz się wrażeniami bez poczucia winy, ponieważ ślad węglowy podczas wycieczki łodzią motorową zostanie zrekompensowany przez Trees for All.

Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

3. Najważniejsze atrakcje Rotterdamu 2,5-godzinna wycieczka rowerowa

Zobacz Rotterdam z lokalnej perspektywy, przemierzając przyjazne dla rowerów ulice na rowerze. Dołącz do entuzjastycznego przewodnika podczas wycieczki po starych i nowych zabytkach Rotterdamu i dowiedz się praktycznie wszystkiego, co musisz wiedzieć o mieście i dlaczego jest tak wyjątkowe. Dostępne jako opcja grupowa lub prywatna, wszystkie wycieczki rozpoczynają się od uderzającej nowej stacji Rotterdam Centraal, ukończonej w 2014 roku po dziesięcioletniej przebudowie. Zobacz imponujący ratusz (Stadhuis) i dramatyczny nowy Markthal (hala targowa). Udaj się do dzielnicy Kop van Zuid na południowym brzegu Nieuwe Maas. Podziwiaj niektóre z nowych inwestycji w starym porcie, a także charakterystyczne budynki, takie jak Hotel New York w dawnej siedzibie Holland America. Podziwiaj most Erasmusbridge, który łączy północ i południe miasta, przejedź rowerem przez 2 piękne parki i minij niektóre z najważniejszych muzeów w mieście. Zatrzymaj się na przerwę na kawę w wyjątkowym miejscu. Uzyskaj lepszy pogląd na układ miasta, poprawiając swoje wrażenia podczas spacerów lub jazdy na rowerze tutaj przez resztę pobytu.

Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

4. Rotterdam: rejs po pubach z napojami i przekąskami

Eksploruj, żegluj, daj się zaskoczyć, ale przede wszystkim baw się dobrze! Poczujesz się jak w domu, gdy wejdziesz do jedynego pubcruise w Rotterdamie. Podczas 2-godzinnego rejsu przez Rotterdam będziesz cieszyć się wieloma niesamowitymi widokami na atrakcje, które to miasto ma do zaoferowania. Nasz gospodarz przywita Cię zanim rozpoczniemy podróż rejsem pubowym. Jeśli będziesz czegoś potrzebować podczas wycieczki, możesz w dowolnym momencie udać się do gospodarza. Dostarczą ci nieograniczone napoje, przygotują półmiski z przekąskami i opowiedzą ci wszystko o okolicy. Uncle Aad's Pubcruise to klasyczny statek z 1898 roku, który przekształcił się w najbardziej przytulny pub żeglarski w Rotterdamie. Jesteś zainteresowany, jak pływać takim statkiem? Idź na górę, aby zapytać kapitana. Czekamy na Ciebie!

Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po historii i najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

5. Rotterdam: Wycieczka z przewodnikiem po historii i najważniejszych atrakcjach Rotterdamu

Odkryj Rotterdam podczas wycieczki z przewodnikiem za pośrednictwem aplikacji WhatsApp na smartfonie. Zwiedzaj miasto we własnym tempie i podziwiaj zabytki, takie jak Laurenskerk, domy Cube, hala targowa i wiele innych. Odkryj historie kryjące się za najważniejszymi atrakcjami i znajdź ukryte perełki. Poznaj Rotterdam i podążaj historyczną trasą przez miasto. Poznaj historię niektórych z najbardziej znanych zabytków podczas zwiedzania we własnym tempie. Rozpocznij i zakończ wycieczkę z przewodnikiem, kiedy tylko chcesz, unikając tłumów dużych grup. Korzystaj z tajnych wskazówek, odkrywając historię miasta.

Rotterdam: Prywatny rejs łodzią motorową po rzece Maas

6. Rotterdam: Prywatny rejs łodzią motorową po rzece Maas

Wyrusz w ekscytujące doświadczenie i odkryj Rotterdam w najbardziej wyjątkowy sposób na pokładzie łodzi motorowej poruszającej się z prędkością do 90 km/h nad rzeką Mozą. Poczuj adrenalinę przepływającą przez twoje ciało, gdy zobaczysz i poznasz słynne atrakcje miasta nad wodą. Rozpocznij ekscytującą przygodę nad rzeką w centrum Rotterdamu i podziwiaj imponujące atrakcje, takie jak most Erazma i wieża Euromast. Następnie udaj się do wielkiej rzeki, gdzie w szczęśliwy dzień łódź RIB będzie pływać wzdłuż ogromnych kontenerowców, które codziennie odwiedzają Rotterdam. Popłyń do miasta Vlaardingen i zobacz między innymi ogrom „Waalhaven”, wioski Pernis, od której pochodzi nazwa rafinerii Shell. Kontynuuj podróż do portu Wilton ze wszystkimi jego aktywnościami na morzu i oczywiście miasta z Maas z SS Rotterdam, mostem Erasmus i Willemsbrug, The North Island i Hotel New York. Spójrz na wszystkie zabytki, podczas gdy twój kompetentny kapitan wyjaśnia historię i ciekawe fakty dotyczące miasta, portu i okolicznych atrakcji. Od 1 marca 2022 r. Twój RIB-Footprint będzie rekompensowany przez Trees for All.

Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj wg::

Hotel New York: najlepsze atrakcje w pobliżu

Hotel New York: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hotel New York? Kliknij tutaj.

Hotel New York: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4
(1511 recenzji)

To była idealna jazda dla mojego ojca (80 lat) i mojej mamy (71 lat). Przewodnik mówił po angielsku, francusku i innym języku, ale nie pamiętam jakiego. Wiele informacji, które znałem, a których nigdy wcześniej nie słyszałem, a to dobrze! Bardzo informujące. Sprzedają także napoje i gebak. Mają osobne toalety dla kobiet i mężczyzn... i są czyste 👍 mnóstwo ładnych zdjęć z fajnym tłem, które zrobiliśmy wczoraj.

Świetne doświadczenie dla moich partnerów Urodziny. zdecydowaliśmy się na kawę i ciasto i nie zawiedliśmy się. Przewodnik był pełen wielu informacji o porcie w Rotterdamie i zabytkach. Wstyd z powodu rodziny z dziećmi, które po prostu biegały i krzyczały przez głos przewodników

Jeśli szukasz informacji na temat portu handlowego, to dobrze trafiłeś. Informacje o Rotterdamie są raczej skąpe. Ponadto kawa/ciasto i rozmowa na pokładzie są ważniejsze niż możliwość usłyszenia i zrozumienia informacji. Ale tort był bardzo smaczny 😋

Bardzo świetna jazda. Przewodnik był bardzo przystojny i zabawny. Automatyczne komunikaty dźwiękowe zostały przetłumaczone na wszystkie języki obecne na łodzi.

Bardzo podobała nam się wycieczka. Gorąco polecamy ten rejs po porcie.