Hopi House

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 10
Sortuj według:

Hopi House: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hopi House? Kliknij tutaj.

Hopi House: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 367 opinii

To był fantastyczny dzień w Grand Canyon National Park z Coexist West Coast. Byłem z nimi w Zion i Bryce Canyons, a także w Kanionie Antylopy i postanowiłem wybrać się na wycieczkę do Wielkiego Kanionu i nie żałuję ani grosza. Pojazd był dobry, czysty i jak zwykle wypełniony ładnymi dodatkami. Udaliśmy się również do zapory Hoovera i trasy 66, co znacznie zwiększyło nasze doświadczenie. Nasz przewodnik był bardzo pouczający i zawsze chciał nas zadowolić na wszystkie sposoby. Byłem już w Grand Canyon West na Skywalk i nie polecam tego, idź do Parku Narodowego, a wtedy naprawdę poczujesz, czym jest Grand Canyon. Jeszcze raz dziękuję chłopaki za ten niezapomniany dzień w matce naturze!

Od początku do końca, od wschodu do zachodu słońca, Mel uczyniła to doświadczenie wyjątkowym. Jej osobiste świadectwo i szczere dzielenie się sprawiły, że każde doświadczenie było wyjątkowe. Była cierpliwa i życzliwa dla wszystkich gości i spersonalizowała dla nas wiele chwil. Czuliśmy się bezpiecznie i zadbani podczas naszej podróży z nią i zrobilibyśmy to ponownie! Dzięki Mel za śmiech i niesamowitą wizytę na historycznych przystankach! buźiaki

Christiano (sp?) Wykonał świetną robotę. Był kompetentny i gościnny. Z naszej strony pojawiły się pewne nieporozumienia, jeśli chodzi o zbieranie szczegółów (nikt nie odpowiedział na liczbę podaną w dniach poprzedzających naszą wycieczkę), ale kiedy znaleźliśmy wiadomość e-mail na Twojej stronie, odpowiedzi były natychmiastowe. Tak naprawdę - żadnych reklamacji. Tylko ten komentarz jako informacja zwrotna, która może pomóc Ci w przyszłości.