Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Honolulu

Od nurkowania z rekinami po malownicze wędrówki – w tej polinezyjskiej stolicy każdy znajdzie coś dla siebie.

Honolulu: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Honolulu? Kliknij tutaj.

Honolulu: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 4776 opinii

Było tylko tak sobie, byłoby wspaniale, gdyby przystanki na farmę makadamia i plantację Dole obejmowały pokazy na miejscu lub zwiedzanie obiektu. Byłoby miło na przykład dowiedzieć się o procesie uprawy roślin i cieszyć się próbowaniem owoców/orzechów podczas ich zbierania itp. Zamiast tego te przystanki były w sklepach z pamiątkami, abyśmy mogli kupić pamiątki! W tym momencie moje dzieci były znudzone i nie mogliśmy się doczekać powrotu!

Dobry sposób, aby dużo zobaczyć, ale za mało czasu w Dole, a do tego dotarliśmy tam, gdy się zbliżali, więc nie udało nam się wiele zobaczyć. W Wiamea było za dużo czasu i lepiej byłoby spędzić czas na pływanie w Dole. Nie zostaliśmy zabrani do Diamond Head, jak obiecał dodatek. Wreszcie Colins był NAJLEPSZYM przewodnikiem ze wszystkich odbytych wycieczek.

Ulubiona część - wodospad Powinni dać więcej czasu na plantacjach Dole, aby zobaczyć tylko 35 minut. Wycieczka powinna zatrzymać się w zatoce żółwi, aby zobaczyć żółwie. Ogólnie dobre doświadczenie

Zabawna wycieczka. Nasz przewodnik był kompetentny i pełen humoru. Krewetki na lunch są bardzo pyszne. Tylko postój na plantacji Dole był za długi, po chwili czuliśmy się znudzeni.

Wycieczka była dobra, dużo odwiedzonych miejsc na wyspie. Przewodnik turystyczny z doświadczeniem na temat historii wyspy. Strefa obiadowa niezgodna z wymogami Covid.