Atrakcje i wycieczki
Holmenkollen

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Holmenkollen

Jakie są najlepsze atrakcje w tym tygodniu w: Holmenkollen?

Na jakich wycieczkach w: Holmenkollen obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Holmenkollen obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Holmenkollen: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Holmenkollen? Kliknij tutaj.

Holmenkollen: Co mówią inni?

Nasz przewodnik Stian był niesamowity. Skończyło się dzisiaj dużo deszczu, a on poradził sobie z tym jak profesjonalista. Nauczył nas wiele o Oslo i Norwegii, z których nic nie wiedziałem, wstydzę się przyznać. Naprawdę podobał mi się park posągów Vigelanda. Tyle historii tam i to było bardzo interesujące. Muzeum Frama jest fajne, czułem się, jakbym naprawdę był na gigantycznym statku. Muzeum Wikingów było również niesamowite. Skończyło się na tym, że wyskoczyliśmy na wycieczkę po fiordach, głównie dlatego, że leją się i są mgliste, i właśnie wyjechaliśmy z pięciu dni w Ålesund, gdzie mamy tak niesamowite fiordy. Stian był dla nas pouczający i pomocny, moja mama ma kontuzję biodra i potrzebowała dodatkowego czasu, pomógł nam pokazać, gdzie były windy i czekał. To było łatwe doświadczenie, autobus był wygodny, a przewodnik był świetny. Chciałbym gorąco polecić tę wycieczkę i mam nadzieję, że masz miły dzień!

Zwiedzanie miasta i rejs statkiem były optymalnie zorganizowane. Przewodnik oprowadzał i wyjaśniał optymalnie. Nie było opóźnień. Optymalny autobus i statek. Zrobiliśmy wycieczkę jako rodzina i wszystkie 4 były bardzo zadowolone. Ta duża wycieczka była idealna na nasz 4-dniowy pobyt, ponieważ widzieliśmy wszystkie ważne punkty w ciągu jednego dnia i byliśmy w stanie przygotować optymalny program odpoczynku na pozostały czas.

To było wspaniałe! Idealna ilość czasu. Przewodnik był doskonały! Niestety nie pamiętam jej imienia, ale była bardzo entuzjastyczna i wykonała niesamowitą robotę! Przyjechaliśmy dość późno na łódkę, ale zarezerwowano dla nas stoliki, więc nie musieliśmy rozdzielać naszej grupy 6 osób. Świetne doświadczenie!

Dajemy wycieczce 5 spojrzeń tylko dlatego, że 10 nie było dostępnych. Zdecydowanie najlepsza trasa, jaką mieliśmy do tej pory. Przewodnik był bardzo dobrze przygotowany, niesamowita wiedza, zabawny, bardzo związany ze wszystkimi członkami i bardzo cierpliwy wobec nas wszystkich. Nie przegap tego!

Ładna wycieczka po Oslo z wizytami w miejscach, które inaczej nie byłyby odwiedzane. Całość dopełnia wizyta w pięknych fiordach łodzią.