Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Holandia

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 800
Sortuj według:
Strona 1 z 50

Holandia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Holandia? Kliknij tutaj.

Holandia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 185 834 opinii

Pomimo okropnej pogody była to fantastyczna wycieczka i warta przemoczenia. Przewodnik dodał zabawne komentarze podczas całej trasy i podał kilka świetnych faktów po drodze. Robienie chodaków było świetne do oglądania, podobnie jak produkcja i degustacja sera. Udało nam się dostać do dwóch wiatraków i zaryzykować wejście na szczyt jednego, chociaż surowa pogoda nie pozwalała nam zrobić znacznie więcej, mogę śmiało powiedzieć, że chciałbym powtórzyć tę jednodniową wycieczkę, gdybym miał szansę wrócić do Amsterdam latem. Autokar był czysty i wygodny tam iz powrotem. Czas wycieczki wynoszący 3,5 godziny obejmuje pół godziny podróży w jedną stronę.

Nasza rodzina naprawdę cieszyła się z rejsu, kiedy wybraliśmy się w listopadzie. Przewodnicy byli niesamowici i było to edukacyjne. Byliśmy tylko w Amsterdamie na jeden dzień i był to świetny sposób na zakończenie dnia!

Nie opłaca się wziąć opcje sery i wina bo wszystko było dostępne również dla osób , które nie miały takiej opcji. Ale ogólnie było Super:)

Bardzo mila obsługa. Mimo zimowej pogody zobaczyliśmy bardzo duzo zwierzatek. Moglismy usiasc i napic sie cos cieplego oraz zjesc.

wspaniały rejs, bardzo dużo zabytków, wszystko fajnie opowiedziane