Atrakcje i wycieczki
Hoi An

Najciekawsze atrakcje

Hoi An: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 824
Sortuj wg::

Hoi An – nasze najbardziej polecane atrakcje

Da Nang: Wycieczka do Lady Buddha, Gór Marmurowych i jaskini Am Phu

Da Nang: Wycieczka do Lady Buddha, Gór Marmurowych i jaskini Am Phu

Po odebraniu z hotelu w Da Nang lub Hoi An odwiedź górę Son Tra, znaną również jako Monkey Mountain, aby uzyskać wgląd w bogatą historię buddyzmu i hinduizmu w Wietnamie. Następnie odwiedź posąg Lady Buddy, najwyższy buddyjski posąg w Wietnamie, osiągający wysokość 220 stóp (67 metrów). Następnie odwiedź lokalne fabryki kamienia i sklepy z rzeźbami, zanim odwiedzisz Marble Mountain. Odwiedź jaskinię Âm Phủ, aby wybrać się na spacer po odtworzonym buddyjskim piekle. W południe zjedz lunch w lokalnej restauracji z autentycznymi wietnamskimi potrawami. Zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu około 13:00.

Hoi An: Wietnamskie zajęcia z tworzenia składanych lampionów

Hoi An: Wietnamskie zajęcia z tworzenia składanych lampionów

Zanurz się w kulturze wietnamskiej podczas zajęć z robienia lampionów. Wybierz spośród pełnych i ekspresowych opcji. W pełnej aktywności wykonaj lampiony całkowicie od podstaw. W ćwiczeniu ekspresowym zacznij od bambusowej struktury już wykonanych lampionów i zacznij od wybrania materiału na lampion. Rozpocznij swoje doświadczenie od herbaty ziołowej i tradycyjnej muzyki. Posłuchaj historii bambusowych lampionów Hoi An od swojego gospodarza i przekonaj się, że miejscowa ludność wierzy, że wiszące lampiony przed ich domem przynoszą szczęście, szczęście i bogactwo. Twórz latarnie w kształcie lotosów, trójkątów, czosnku, UFO lub diamentów i wybierz własny styl i kolor jedwabiu pod okiem instruktora. Z tej wyjątkowej aktywności może korzystać cała rodzina, nawet dzieci w wieku od 3 lat. Po ukończeniu latarnie te można łatwo złożyć, przenieść lub schować do bagażu, dzięki czemu możesz zabrać do domu oryginalną, ręcznie wykonaną pamiątkę z wizyty w Hoi An.

Hoi An: Nocna wycieczka łodzią po rzece Hoai z puszczaniem lampionów

Hoi An: Nocna wycieczka łodzią po rzece Hoai z puszczaniem lampionów

Hoi An, urocze starożytne miasto w Wietnamie, znane jest z malowniczych uliczek oświetlonych latarniami i spokojnej rzeki Hoai. Jednym z najbardziej czarujących doświadczeń, których nie możesz przegapić na starym mieście, jest rejs łodzią z latarniami Hoi An po rzece Hoai. Wspaniała podróż łodzią z latarniami Hoi An pozwoli Ci zanurzyć się w wyjątkowej atmosferze miasta. Wypuść latarnię na rzece Hoai i odkryj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Stare Miasto. Podziwiaj widoki i zapachy Hoi An nocą podczas tego autentycznego doświadczenia. Wybierz się na rejs łodzią po rzece i weź udział w rytuale wypuszczania latarni w nocne niebo. Po rejsie odkryj tętniący życiem nocny targ w mieście. Dowiedz się wszystkiego o tradycyjnej kulturze miasta i rozprostuj nogi na malowniczym Starym Mieście.

Ba Tran: Hoi An Basket Rejs łodzią po wodnym lesie kokosowym

Ba Tran: Hoi An Basket Rejs łodzią po wodnym lesie kokosowym

Spędź 50 minut na bambusowej łodzi koszykowej przez wspaniały wodny las kokosowy, żegluj po małych kanałach lasu namorzynowego i palm kokosowych z miejscowymi i dołącz do ciekawych zajęć w dżungli palm namorzynowych: kręcenie łodzią i taniec; śpiewanie karaoke; spróbuj zarzucić sieci rybackie z miejscowymi; cieszyć się występem tradycyjnych pieśni ludowych i łowić kraby wzdłuż rzeki.

Hoi An: Wietnamska kultura kawy i zajęcia z parzenia kawy

Hoi An: Wietnamska kultura kawy i zajęcia z parzenia kawy

Połącz kawę i kulturę podczas warsztatów z przewodnikiem w Hoi An. Dowiedz się, jak w praktyczny sposób przygotować 4 dzielnicowe style wietnamskiej kawy i ciesz się degustacją kawy, którą robisz wraz z ciasteczkiem. Poznaj swojego przewodnika i zacznij od filiżanki specjalnej herbaty ziołowej. Posłuchaj, jak Twój instruktor dzieli się historiami dotyczącymi popularnych kawiarni w Wietnamie oraz ich powiązaniem z historią i kulturą. Zacznij opanowywać sztukę parzenia kawy po wietnamsku, ucząc się, jak przebiega od zbioru do filiżanki. Dowiedz się, jak parzona jest lokalna kawa przy użyciu małego metalowego filtra zwanego Phin (wersja francuskiej prasy), aby uzyskać naprawdę bogaty i głęboki smak. Posłuchaj, jakie kroki należy wykonać, aby upiec ciemną fasolę, aby idealnie komponowała się ze słodkim skondensowanym mlekiem. Przygotuj czarną kawę, wesołą białą kawę, słoną kawę Hue Imperial i stolicową kawę jajeczną Ha Noi. Na zakończenie zajęć wypij kawę i ciasteczko, słuchając dobrej muzyki w komfortowej atmosferze.

Z Hoi An: targ, rejs bambusową łodzią i lekcja gotowania

Z Hoi An: targ, rejs bambusową łodzią i lekcja gotowania

Przeżyj przygodę na wietnamskiej wsi w ramach porannej lub popołudniowej wycieczki z przewodnikiem z Hoi An. Zajrzyj na lokalny targ, a następnie popłyń przez gęsty las palm kokosowych na pokładzie tradycyjnej bambusowej łodzi. Naucz się przygotowywać wietnamskie potrawy podczas lekcji gotowania, a na jej koniec skosztuj swojego dzieła. Spotkaj się z przewodnikiem w kawiarni Godiva i udajcie się razem na poranny lub popołudniowy targ w Hoi An. Zachwyć się sezonowymi owocami, makaronami, ziołami, warzywami, mięsem i rybami. Porozmawiaj ze sprzedawcami i dowiedz się, jak się targować.  Kolejna atrakcja wycieczki to 40-minutowe wiosłowanie wśród palm kokosowych na pokładzie plecionej bambusowej łodzi. Dowiedz się, jak się łowi za pomocą sieci rybackiej, posłuchaj pieśni ludowych i odbierz ręcznie robione pamiątki z liści kokosa. Naucz się przyrządzać wietnamskie potrawy, takie jak: Bánh cuốn (wietnamskie naleśniki ryżowe gotowane na parze), Bánh Xèo (naleśniki ryżowe), Phở (zupa z makaronem i wołowiną) oraz Chè (słodka zupa z fasoli), przygotowując własny lunch lub kolację.

Hoi An: Sanktuarium My Son: poranna wycieczka z przewodnikiem

Hoi An: Sanktuarium My Son: poranna wycieczka z przewodnikiem

Uwaga przed dokonaniem rezerwacji: + Doświadczenie nie jest dla każdego, weź pod uwagę wszystkie aspekty przed dokonaniem rezerwacji. + Wczesne wstawanie może być trudne, ponieważ wymagamy bardzo dokładnego czasu odbioru. + Wycieczka jest droższa, ponieważ musimy zapłacić wyższą usługę, ponieważ jest wcześnie. Nie narzekaj na cenę, proszę. Plan zwiedzania: - 5.30: odbiór z hotelu i transfer do My Son. Po drodze goście otrzymują wietnamską kawę (w cenie). - 18:30: przyjazd do My Son i zwiedzanie w ponad 2 godziny. - 9:30: Ciesz się lokalnym makaronem My Quang (wegetariańskim) (wliczone w cenę), lokalnym ciastem mochi, sezonowymi owocami w lokalnej restauracji. - 10.00: Wyjazd do miasta Hoi An - 10.30-11.00: Wycieczka kończy się w hotelu w Hoi An. Zasady odbioru: Bezpłatny odbiór i transport powrotny z miasta na plażę Wielkość grupy: Mała grupa, min. 1 osoba, maks. 12 osób Pokonaj tłumy i upał dzięki porannej pieszej wycieczce po sanktuarium My Son z Hoi An. Zanurz się w lokalnej kulturze Champa, ucząc się o sanktuarium od lokalnego przewodnika. Skosztuj lokalnych smaków podczas śniadania z makaronem i kawą po wycieczce. Odkryj lokalną kulturę Champa, historię i przyrodę podczas spaceru po bujnym terenie sanktuarium. Dowiedz się wszystkiego o tym miejscu od przewodnika, który dorastał w pobliżu sanktuarium. Wykorzystaj w pełni swój wczesny start, pokonując tłumy, ciesząc się chłodnym porannym powietrzem i uwieczniając poranną poświatę na zdjęciach. Po wizycie w sanktuarium udaj się do lokalnej restauracji i skosztuj makaronu Quang i kawy na śniadanie, naprawdę zanurzając się w tradycyjnych wietnamskich zwyczajach. Wróć do hotelu w Hoi An po wypełnionym kulturą poranku.

Z Da Nang/Hoi An: Wycieczka całodniowa Golden Bridge Ba Na Hills

Z Da Nang/Hoi An: Wycieczka całodniowa Golden Bridge Ba Na Hills

Odkryj Złoty Most i wzgórza Ba Na z Danang/HoiAn 7:30 - 8:15 Zostaniesz odebrany z hotelu, a następnie udasz się do Ba Na Hills (Jeśli przebywasz w Hoi An, 7:10 masz transfer z Hoi An do Da Nang i dołącz do grupy) 9:30 - 10:00 Wjedź kolejką linową na Złoty Most. Ciesz się zwiedzaniem pięknego naturalnego lasu z kolejki linowej. Następnie przejdź się i zrób zdjęcie Złotego Mostu, Ogrodu Kwiatowego, pagody Linh Ung i Wine Celar. 12:00 Wjedź drugą kolejką linową do francuskiej wioski Zjedz lunch w formie bufetu z ponad 80 potrawami w restauracji. Spaceruj po europejskiej wiosce architektonicznej Rozrywka w Fantasy Park z grami pełnymi emocji, grami przygodowymi, filmami 4D, 5D. 3:00 - 3:30 Zjedź kolejką linową w dół gór W drodze powrotnej wycieczka grupowa zatrzymuje się na lokalne pamiątki w ciągu 10-15 minut. Powrót do hotelu. Koniec usługi. (Tylko w celach informacyjnych. Trasy mogą ulec zmianie)

Cesarskie Miasto, Hue: Jednodniowa wycieczka z Hoi An i Da Nang

Cesarskie Miasto, Hue: Jednodniowa wycieczka z Hoi An i Da Nang

Cofnij się do czasów dynastii Nguyen podczas wielostopniowej wycieczki z Hoi An i Da Nang do Hue. Zobacz miasto cesarskie, mauzoleum cesarza Khai Dinh i pagodę Thien Mu. Zasmakuj kuchni Hue podczas lunchu w lokalnej restauracji. Po odbiorze w Hoi An, podróż do Hue rozpocznie się od przekroczenia jednej z najlepszych nadmorskich dróg na świecie, przełęczy Hai Van. Skorzystaj z 30-minutowego postoju na szczycie i 5 minut na zrobienie zdjęć na plaży Lang Co. Po ostatnim odbiorze w Da Nang odwiedź grobowiec Khai Dinh, będący mieszanką zachodniej i wschodniej architektury z XIX wieku. Następnie zjedz lunch w lokalnej restauracji serwującej dania w stylu Hue. Z pełnym żołądkiem lokalnej kuchni udaj się do głównej atrakcji Hue, Cesarskiej Cytadeli. Niegdyś dom cesarza Nguyen, cytadela zawiera również Zakazane Purpurowe Miasto. Poznaj pagodę Thien Mu, największą pagodę w Hue. Zbudowana w 1601 roku, jest tematem wielu lokalnych rymowanek ludowych i jest uważana za nieoficjalny symbol Hue. Zakończ dzień z powrotem w Da Nang i Hoi An.

Z Hoi An: Wycieczka z przewodnikiem do sanktuarium My Son i rzeki Thu Bon

Z Hoi An: Wycieczka z przewodnikiem do sanktuarium My Son i rzeki Thu Bon

Start your day by getting picked up from your hotel in Hoi An. Then, proceed to My Son Sanctuary hear about Vietnamese history and culture. Admire the impressive ancient temples, the diverse nature that surrounds them and watch a Champa show. Since the temples are located within a small valley you may even get the opportunity to see some wildlife. After exploring My Son Sanctuary and taking pictures at the best spots, you have lunch with noodles at the Restaurant in My Son. Following that you leave My Son for Hoi An, on the way coming back Hoi An, Minivan will stop the local house for you to learn how to make rice paper, enjoy your own hand – making product later on, and then you will take boat trip back Hoi An with marvel and villages along Thu Bon River. we will return you to your hotel and tour ends.

Często zadawane pytania dotyczące: Hoi An

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Hoi An

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Hoi An to:

Hoi An – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Hoi An: Najciekawsze atrakcje

Hoi An: Wycieczki i bilety

Wietnam: Ciekawe miejsca

Hoi An: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hoi An? Kliknij tutaj.

Hoi An: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(4077 recenzji)

Spotkanie odbyło się na czas, Ana miała wszystko super zaplanowane co pozwoliło nam nie spóźnić się na inne zaplanowane czynności. Spływ basketami był zabawny, chociaż trochę wymuszanie napiwków nie było na miejscu. Jak ktoś chce to da, ale nie każdy musi. Lekcje gotowania za a przeprowadziła znakomicie! Nauczyliśmy się robić wietnamskie potrawy, które z łatwością przyrządzimy w domu. Do tego wszystkiego trafiła się nam bardzo zabawna grupa. Całość wyszła super! Bardzo polecamy ;)

Pan,ktory wioslowal byl bardzo zabawny, bardzo opiekunczy i pomocny. Podobaly nam sie dodatkowe atrakcje jak krecenie lodka dookola :) muzyka na zywo i tance na lodzi po drodze :) bylo duzo lodek po drodze, wszyscy byli weseli i zadowoleni

Nasza przewodnik Anna była bardzo miła i dobra w ciągłym angażowaniu wszystkich! Była naprawdę utalentowana! Wiele fajnych wrażeń w krótkim czasie - zdecydowanie polecam!

Przewodnik jest bardzo uważny, ścieżka jest piękna, jest to przeżycie turystyczne, ale jeśli to zrobisz, zrób to z tymi ludźmi

Było bardzo przytulnie, zabawnie i miło było zobaczyć plantację kokosów. Zdecydowanie przeżycie dla każdego!