Wybierz daty

Hofbräuhaus w Monachium

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Inne atrakcje
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Hofbräuhaus w Monachium: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hofbräuhaus w Monachium? Kliknij tutaj.

Hofbräuhaus w Monachium: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3880 opinii

Polecamy. Nasz przewodnik Florian, który sam dorastał w Monachium, mógł nam wiele opowiedzieć o Monachium. Od jego początków do dalszego rozwoju miasta. Wiele miejsc wartych zobaczenia, przeplatanych drobnymi anegdotami i świetnymi wskazówkami od wtajemniczonych, gdzie można dobrze zjeść i w przystępnych cenach. Jeśli chodzi o czas, faktycznie zajęło to więcej czasu niż planowano, naprawdę fajnie. Zabawna wycieczka z przewodnikiem odpowiednia również dla dzieci

Uwielbialiśmy tę wycieczkę, jest ona tutaj obowiązkowa, zwłaszcza gdy pobliski Wiedeń jest mniej chętny do otwarcia się na tę historię. Tak wiele się nauczyliśmy – nie zdawaliśmy sobie sprawy, że Monachium było tak ważne dla powstania tego okropnego ruchu. Jesteśmy wdzięczni naszemu przewodnikowi. Świetna wartość, którą trzymał z nami przez 3 godziny, kiedy powiedział 2,5.

Wycieczka to świetny sposób na poznanie kultury piwa w Monachium. To także bardzo fajny sposób na poznanie ludzi przez ponad 3 godziny. To było dokładnie to, czego chciałem (towarzyski i informacyjny). Jest kilka darmowych drinków (w czasie tej recenzji). Nasz przewodnik Noel Byrnes był doskonały. Nie mogę tego wystarczająco polecić.

Byłem członkiem grupy koncertowej Floriana w czwartek zeszłego tygodnia. To był wspaniały poranek. Florian był żywy, zabawny, interesujący i, co najważniejsze, dobrze poinformowany - a także był zainteresowany wysłuchaniem opinii i pytań od nas wszystkich. Gorąco polecam tę wycieczkę. Jean Keltie (zarezerwowany przez Adama)

Mein Stadfuhrer war sehr nett und informativ. Hat mir sehr viel gezeigt und ich habe ganz viel gelernt. Vielen Dank