HMY Britannia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

HMY Britannia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu HMY Britannia? Kliknij tutaj.

HMY Britannia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 4438 opinii

Pojechałem na cały dzień do Edynburga i od razu wskoczyłem na jedną z wycieczek autobusowych HOHO. Mój przewodnik Gordon był bardzo kompetentny i dodał wiele fragmentów swoich osobistych powiązań z miastem, obejmujących całe pokolenia rodziny w Edynburgu. Szczególnie podobała mi się jego pasja do Szkocji i żarty, które opowiadał w autobusie. To sprawiło, że widok na miasto był tak łatwy i czułem się bardzo komfortowo spacerując po nim, a po wycieczce znalazłem znacznie łatwiejszą drogę. Co za sposób na rozpoczęcie dnia!

Naprawdę potrzeba dwóch pełnych dni, aby cieszyć się 3 atrakcjami i wybrać się na pełne przeskakiwanie. Miałem tylko 1 dzień i miałem spacer z Harrym Potterem o 3 po południu, więc nasza rodzina przeszła przez to. Byłby bardzo idealny na 2 dni do zwiedzania w czasie wolnym. Cena stanowi dobry stosunek jakości do ceny, jeśli odwiedzisz trzy atrakcje i wysiądziesz na skoku i zejdziesz do niektórych atrakcji.

Wszyscy kierowcy i przewodnicy byli uprzejmi i przyjaźni i odpowiedzieli na wszystkie pytania. Łatwo wytyczono trasy przewodników, a przystanki były blisko wszystkich atrakcji. Czasy biegania były bardzo częste (10-15 minut), a dzięki dostępowi do 3 linii tras było wiele do zobaczenia i zrobienia

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka! :) Niesamowite doświadczenie, bardzo pouczający i świetny system audio (dostępny w 30 językach).

Stosunek jakości do ceny 3 autobusy wycieczkowe do wsiadania i wysiadania, warte swojej ceny + 3 bilety na atrakcje królewskie.