Wybierz daty

HMY Britannia

HMY Britannia: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu HMY Britannia? Kliknij tutaj.

HMY Britannia: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 5175 opinii

Prosty i bezpośredni. Zarezerwowane online. Masz bilety mobilne ze wskazówkami, gdzie możesz dołączyć do wycieczki. Wsiadłem do autobusu i wydrukowali bilety za każdym razem, gdy chciałeś wsiąść. Widziałem kilku przedstawicieli na temat sprzedaży wycieczek i byli pomocni, jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących przystanków lub masz jakieś pytania. Świetne od początku do końca.

To było bardzo łatwe. Wsiedliśmy na plac o 9:30, a potem wskoczyliśmy na śniadanie. Przeniesiony do zamku, który był niesamowity i był to piękny dzień. Pomogli mojej mamie, która jest starsza i używa kija Dużo widzieliśmy i wzięlibyśmy bilet dwudniowy, gdybyśmy byli tam dłużej

Inna trasa 3 autobusów była świetna. Szczególnie podobały mi się osobiste komentarze na temat autobusu wycieczkowego History. Przewodnicy dodali trochę indywidualnego doświadczenia.

łatwe, pouczające i wygodne. Bardzo pomocna obsługa, która zdołała nam zdobyć bilety na inne atrakcje w niższej cenie, mimo że zostały wyprzedane bezpośrednio z atrakcją!

Wsiadanie na autobus był świetnym sposobem na poruszanie się i oglądanie witryn. Bardzo pouczający przewodnicy, którzy zawsze czuli się mile widziani na pokładzie.