Bilet wstępu

Wiedeń: trening Hiszpańskiej Szkoły Jazdy Konnej

Organizator atrakcji: Spanische Hofreitschule

Wiedeń: trening Hiszpańskiej Szkoły Jazdy Konnej

Organizator atrakcji: Spanische Hofreitschule

Od 75,01 zł za osobę

Odwiedź Hiszpańską Dworską Szkołę Jazdy Konnej i zobacz treningi ogierów lipicańskich i ich jeźdźców. Podczas porannych zajęć zobaczysz ćwiczenia wykonywane przez szare źrebaki oraz w pełni wyszkolone ogiery zwane „białymi gwiazdami”.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 1 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj wielowiekowe tradycje Hiszpańskiej Dworskiej Szkoły Jazdy Konnej
 • Zobacz, jak przebiega wieloletni proces szkolenia ogierów lipicańskich i ich jeźdźców
 • Obejrzyj poranny trening przy akompaniamencie muzyki klasycznej
 • Zobacz różne rodzaje ćwiczeń – proste i relaksujące lub zorientowanie na doskonalenie wykonywanych podczas pokazów figur
Pełny opis

Odwiedź Hiszpańską Szkołę Jazdy w Wiedniu i obserwuj konie podczas ich treningu. We wspaniałej scenerii barokowej Zimowej Akademii Jeździeckiej szkolenie oferuje wgląd w lata treningu lipicańskich i ich jeźdźców. Porannym ćwiczeniom koni towarzyszy klasyczna muzyka wiedeńska. Trening obejmuje ćwiczenia relaksacyjne, uszlachetnianie i doskonalenie ruchu oraz wzmacnianie niektórych mięśni. Słynne skoki szkolne lewada, kurbeta i kapriola, które pokazywane są w ramach spektakli Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, nie są ćwiczone na co dzień i tylko czasami można je zobaczyć podczas porannych ćwiczeń. Białe ogiery Lipizzaner są poddawane próbie przez swoich jeźdźców prawie codziennie. Podstawowym celem porannych ćwiczeń jest utrzymanie atletyki i zdrowia koni, a także budowanie różnych grup mięśniowych niezbędnych do wykonywania ćwiczeń haute école.

Wliczone w cenę
 • Bilet na trening w Hiszpańskiej Szkole Jazdy
 • Odbiór i dowóz do hotelu

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Okaż swój kupon przy wejściu do Hiszpańskiej Szkoły Jazdy, aby wymienić go na bilet. Ze względu na działania Covid-19 przy wejściu obowiązują czasy oczekiwania. Zaleca się przybycie 45 minut przed programem.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Niedozwolone

 • Nagrywanie wideo
 • Fotografowanie we wnętrzach

Co trzeba wiedzieć

 • Bezpłatny wstęp dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat (musi siedzieć na kolanach osoby dorosłej). Dzieciom w wieku od 6 do 18 lat przysługuje zniżka na wstęp. Niestety wstęp nie jest dozwolony dla dzieci poniżej 3 roku życia
 • Program może ulec zmianie
Opinie klientów

Ogólna ocena

3,9 /5

na podstawie 3223 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  3,5/5
 • Jakość usług
  3,9/5
 • Organizacja
  3,8/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Bardzo ładne miejsce, ale chcę wyjaśnić, że to nie jest pokaz, ale po prostu jeźdźcy i ich konie, którzy trenują przez 1 godzinę przy muzyce klasycznej, którą już bardzo miło się ogląda. Nie ma więc reprezentacji. A na najwyższych siedzeniach trzeba pochylić się do przodu, żeby widzieć wszystko, co dzieje się na dole. Nadal polecam to wyjście.

Czytaj dalej

3 stycznia 2023

Inspirujące. Ładny. ekscytujące. I PRAWDZIWE. Jeśli jeździsz sam, możesz dużo zobaczyć i zabrać ze sobą. Ci, którzy nie jeżdżą, mogą być zachwyceni, ponieważ wszystkie trzy lekcje liceum zostały pokazane na treningu. Najpierw starsze, doświadczone konie (i jeźdźcy), potem jedenastka (na 4 i 2 nogach). Osobiście zabrałem ze sobą bardzo dużo. DZIĘKI!

Czytaj dalej

16 grudnia 2022

Opinia jeźdźczyni: rozczarowana atrakcją, która nie spełniła jej oczekiwań. Reklama jest trochę myląca. Ten pokazuje imponujące figury, ale jesteśmy świadkami 2 razy 30 minut relaksu. Jednak miejsce pozostaje wspaniałe. Jest też problem z dojazdem do ujeżdżalni. Rzeczywiście następnego dnia zobaczyliśmy, że znacznie dalej jest inne wejście, prowadzące prawdopodobnie do szkoły.

Czytaj dalej

4 listopada 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 42136