Histria Beach, Pula – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Pula: nocna wyprawa kajakiem morskim w przezroczystym kajaku

Pula: nocna wyprawa kajakiem morskim w przezroczystym kajaku

Spotkaj się z nami w ośrodku wypoczynkowym Verudela na plaży Histria i zapoznaj się z teorią i techniką spływu kajakowego oraz zasadami zachowania podczas spływu. Poznasz nas po logo „Metta Float Outdoor Adventures” na białej drewnianej chacie. Po wprowadzeniu na lądzie nadszedł czas, aby wyruszyć w nocną przygodę z kajakiem morskim. Przeźroczyste dno kajaka wyposażone w diody LED pozwoli Ci zajrzeć do uśpionego podwodnego świata Adriatyku. Płyń kajakiem wzdłuż wybrzeża, gdzie głębokość morza wynosi około 4-8 metrów, abyś mógł obserwować wszystko, co dzieje się na dnie morskim. Wyobraź sobie, że masz ogromną maskę do nurkowania, ale nie musisz się moczyć, aby obserwować, co dzieje się pod powierzchnią morza. Doświadcz przejrzystego spływu kajakowego, tak jak powinien. Podczas wycieczki rzuć okiem na różne rodzaje życia morskiego. Twój przewodnik zadba również o to, aby Twoje jedyne w swoim rodzaju wspomnienie zostało uwiecznione na zdjęciach i filmach. Nie zapomnij spojrzeć w górę na rozgwieżdżone niebo i podziwiać niebiosa.

Pula: nocna wycieczka po desce z wiosłem LED na stojąco

Pula: nocna wycieczka po desce z wiosłem LED na stojąco

Morze i wybrzeże regionu Pula są naprawdę wyjątkowe o każdej porze dnia, ale atmosfera jest jeszcze bardziej wyjątkowa w nocy, kiedy wszystko jest spowite ciszą i oświetlone księżycem i gwiazdami. Podczas tej aktywności można pozbyć się wszelkich napięć, sunąc po powierzchni morza i podziwiając romantyczne widoki śpiących żaglówek. Zaczniesz od wybrania sprzętu w zależności od wzrostu, wagi i wcześniejszego doświadczenia z wiosłowaniem na stojąco. Następnie przejdziesz przez 10-minutowe wprowadzenie do centrum SUP, gdzie omówisz teorię podstawowych technik SUP. Kiedy omówisz wszystko, czego nauczyłeś się na lądzie, wyruszysz na wycieczkę po wyspie i wnętrzu zatoki, co pozwoli ci zajrzeć do podwodnego świata w nowy i ekscytujący sposób. Wszystkie deski SUP są wyposażone w wodoodporne światła LED, które tworzą pod nimi super fajny spektakl świetlny.

Pula: Jasna wycieczka kajakiem do kanionu, klifów na wyspie i małej jaskini

Pula: Jasna wycieczka kajakiem do kanionu, klifów na wyspie i małej jaskini

Dołącz do naszej dziennej wycieczki Clear Kayak i zamień swoją eksplorację w magiczne przeżycie. Ta niesamowita wycieczka zabierze Cię do odkrywania ukrytych klejnotów wokół Verudeli, podczas gdy będziesz ślizgać się w spokojnym tempie. Przezroczyste dno kajaka pozwala zobaczyć podwodny świat w zupełnie nowy sposób, ciesząc się widokiem pod powierzchnią. Clear Kayak Tour rozpoczyna się w naszym centrum na plaży Histria. Szczegółowe informacje o lokalizacji zostaną podane po dokonaniu rezerwacji. Wycieczka rozpoczyna się o godzinie 9 rano. Najpierw zaczniemy od 15-minutowego wprowadzenia dotyczącego teorii spływu kajakowego i zasad zachowania się na spływie. Kiedy wszystko omówimy, zaczyna się trasa! Pierwszym przystankiem będzie Kanion Verudela. Kanion jest naturalną atrakcją i wycięciem w lądzie, położonym w pobliżu Świętej Skały - na półwyspie Verudela w Puli. Kanion charakteryzuje się stromymi, wysokimi na 17 metrów klifami. Przezroczyste dno kajaka pozwoli Ci zajrzeć do podwodnego świata naszego niesamowitego, krystalicznie czystego Adriatyku. Popłyniemy blisko wybrzeża na głębokości ok. 4-8 m, abyś mógł obserwować wszystko, co dzieje się na dnie morza. Wyobraź sobie, że masz ogromną maskę do snorkelingu, ale nie musisz być mokry, aby obserwować, co dzieje się pod powierzchnią morza – takie uczucie przeżyjesz podczas naszej przejrzystej wycieczki kajakiem. Jeśli pogoda dopisze, popłyniemy na Wyspę Fratarską - wyspę w kształcie serca i podziwiamy 14-metrowe klify wyspy. Wisienką na torcie będzie wizyta w małej jaskini morskiej. Nasz przewodnik odpowie na wszystkie pytania dotyczące tego, co widzisz, a także zrobi zdjęcia i filmy z trasy, aby zachować wspomnienia na całe życie. Wycieczka kończy się około godziny 11, kiedy wrócimy do naszego centrum na plaży Histria, skąd wyruszyliśmy.

Pula: zajęcia jogi na desce z wiosłem na stojąco o poranku i zachodzie słońca

Pula: zajęcia jogi na desce z wiosłem na stojąco o poranku i zachodzie słońca

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie lub zakończenie dnia niż na desce do wiosłowania na stojąco, na wodzie i uprawiania jogi. Poranne zajęcia sup jogi rozpoczynają się o 8:00, wieczorne o 18:30, oba trwają około 1 godziny i 15 minut. Zanim rozpoczniesz zajęcia, będziesz miał 10-minutowe wprowadzenie do wiosłowania na stojąco, podczas którego nauczysz się wszystkich podstaw i sztuczek ze swoim kompetentnym i doświadczonym nauczycielem sup. Po wprowadzeniu popłyniesz do stacji dokującej Sup Yoga, przywiążesz deskę do wiosłowania i rozpocznie się lekcja jogi. Wykonując serię pozycji jogi, jednocześnie łącz się ze sobą i otaczającą Cię oszałamiającą przyrodą. Wpatruj się w poranne niebo lub zachód słońca w technikolorze i oddychaj spokojem, jaki daje ci joga.

Odkryj magię Puli na rowerze elektrycznym!

Odkryj magię Puli na rowerze elektrycznym!

Przygotuj się na niezapomnianą przygodę podczas 3-godzinnej wycieczki rowerem elektrycznym po malowniczej Puli na Istrii! Ta wyjątkowa wycieczka da Ci możliwość zobaczenia najważniejszych zabytków miasta oraz pięknych plaż na Stoja i Verudela. Nasze grupy składają się z maksymalnie 6 osób, co gwarantuje swobodną atmosferę i indywidualną obsługę. W cenę wycieczki wliczony jest przewodnik mówiący płynnie po angielsku (inne języki na życzenie). Wiemy, że większość wycieczek brzmi bardzo podobnie i oferuje te same atrakcje, ale my jesteśmy wyjątkowi. Poznaj zespół Azzuro i odkryj różnicę, jaką robimy! Nie zapomnij, że podczas wycieczki nasz zespół z przyjemnością uwieczni dla Ciebie najpiękniejsze chwile na zdjęciach. Zarezerwuj już teraz i rozpocznij niezapomniane odkrywanie Puli w najbardziej ekscytujący możliwy sposób! Zanurz się w bogatej historii, tętniącej życiem kulturze i naturalnym blasku Puli, tworząc niezapomniane wspomnienia, które pozostaną na całe życie. Ciesz się przygodą w tym malowniczym chorwackim klejnocie!

Pula: Najciekawsze atrakcje

Histria Beach, Pula: Wycieczki i bilety

Chorwacja: Ciekawe miejsca

Histria Beach, Pula: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Histria Beach, Pula? Kliknij tutaj.