Dodaj daty

Historium Bruges

Historium Bruges

Historium Bruges – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Brugia: Historium Bruges Story i bilet VR

1. Brugia: Historium Bruges Story i bilet VR

Cofnij się w czasie do średniowiecza! Historium – najczęściej odwiedzana atrakcja Brugii – pozwala cofnąć się w czasie. Zobacz, jak ożywiona była Brugia podczas Złotego Wieku na różne sposoby. W Historium Story będziesz śledzić historię miłosną Jacoba, ucznia Jana van Eycka, przechadzając się po tej spektakularnej atrakcji z filmem, tłem i efektami specjalnymi. W interaktywnej Wystawie Historiów znajdziesz dodatkowe informacje o średniowiecznej Brugii lub możesz ruszyć na zwariowany Szlak Rodzinny. Cofnij się w czasie do roku 1435 w Historium Virtual Reality i popłyń wirtualnie do portu w Brugii! Zobaczysz, jak wyglądały kiedyś wieże Waterhalle i Belfort i możesz przelecieć nad Rynkiem do dawnej katedry św. Donacjana. To naprawdę ekscytujące doświadczenie.

Brugia: bilet do Historium Bruges Medieval Experience

2. Brugia: bilet do Historium Bruges Medieval Experience

Cofnij się w czasie do średniowiecza! Historium – najczęściej odwiedzana atrakcja Brugii – pozwala cofnąć się w czasie. Zobacz, jak tętniła życiem Brugia podczas Złotego Wieku na różne sposoby. W Historium Story śledź historię miłosną Jacoba, ucznia Jana van Eycka, wędrując po tej spektakularnej atrakcji z filmem, tłem i efektami specjalnymi. Na interaktywnej wystawie Historium znajdziesz dodatkowe informacje o średniowiecznej Brugii lub możesz rozpocząć zwariowany Szlak Rodzinny.

Wycieczka piesza z przewodnikiem po Brugii: historie, tajemnice i ludzie

3. Wycieczka piesza z przewodnikiem po Brugii: historie, tajemnice i ludzie

Miejsce 5⭐ Piesza wycieczka po Star Brugii! Najlepsza wycieczka z lokalnym przewodnikiem 🎉 Witamy w urokliwym sercu Brugii, gdzie brukowane uliczki szepczą opowieści o minionych wiekach, a każdy bruk ma swoją własną historię do opowiedzenia. Jestem Twoim zaufanym przewodnikiem, paszportem do przeszłości i biletem na przygodę w tym uroczym średniowiecznym mieście. 🏰 Wyobraź sobie: wędrując po centrum miasta, przeniesiemy się w czasie, od czasów, gdy rycerze zakładali lśniące zbroje, po współczesną erę wyśmienitych belgijskich czekoladek. To jak wehikuł czasu, ale bez ryzyka przypadkowej zmiany historii. Chyba że naprawdę tego chcesz. Ale nie polecam tego. 🍫 Wiem, że prawdopodobnie myślisz: „Dlaczego Brugia? Co jest takiego wyjątkowego w tym miejscu?” Cóż, poza faktem, że jest to miejsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO (co jest w zasadzie złotym medalem fajnych miejsc), Brugia może poszczycić się większą liczbą sklepów z czekoladą, niż można by potrząsnąć ziarnem kakaowca. A jeśli to nie jest wystarczający powód, opowiem Wam o piwie. Belgowie traktują swoje piwo poważnie i Ty też powinieneś. Zaufaj mi; to ekscytująca przygoda, która czeka, aby się wydarzyć. 🏛️ Ale to nie wszystko! Będziemy ocierać się o strzeliste katedry i przytulne uliczki (spróbuj tak powiedzieć po kilku belgijskich piwach), podziwiając jednocześnie widoki, dźwięki i zapachy tej żywej bajki. 🌊 I nie zapomnij o kanałach! Mamy ich więcej niż w Wenecji (no, prawie) i są to wodne arterie, dzięki którym urok miasta płynie. Będziemy spacerować brzegiem morza i odkrywać, dlaczego Brugia nazywana jest czasami „Wenecją Północy” (bez gondoli, ale z dużą ilością gofrów). 🍻 Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w podróż, która jest po części historią, po części czekoladą i samą zabawą? Zabierz ze sobą wygodne buty, zachwyt i może parasol (bo nigdy nie wiesz, kiedy belgijskie niebo zdecyduje się rzucić odrobinę magii). Zanurzmy się razem w kapryśny świat Brugii, jedna belgijska czekolada na raz!

Brugia: belgijska wycieczka po piwie z parowaniem czekolady

4. Brugia: belgijska wycieczka po piwie z parowaniem czekolady

Wyrusz pieszo na wycieczkę z degustacją piwa i poznaj tajniki procesu warzenia piwa. Dowiedz się, jak odróżnić piwo typu ale, lager, triple i historyczne średniowieczne piwo o nazwie Lambic. Odkryj, z jakiego piwa słynie Belgia i najlepszy sklep z czekoladą w mieście. Przenieś się do innych tętniących życiem miejsc z piwem, w tym do ukrytych klejnotów, które kochają i są znane tylko miejscowym. Wypróbuj wybór tradycyjnych piw i piw rzemieślniczych, odważną mieszankę słodowych, chmielowych, owocowych, czerwonawych i ziołowych piw do kwaśnych i potrójnych odmian. Piwa Trappist lub Lambic mogą być zaskakujące, gdy połączy się je z czekoladą lub innymi lokalnymi przysmakami, aby cieszyć się pełnym belgijskim piwem i jedzeniem. Na koniec odkryj sekretne odmiany piwowara rzemieślniczego i skosztuj pyszniejszych belgijskich piw.

Z Paryża: Prywatna wycieczka po Brugii

5. Z Paryża: Prywatna wycieczka po Brugii

Ciesz się 12-godzinną prywatną wycieczką po Brugii z Paryża. Skorzystaj z prywatnego pojazdu z szoferem do Twojej dyspozycji i lokalnego przewodnika eksperta w Brugii przez 3 godziny. Miasto Brugia położone jest w północno-zachodniej Belgii, znanej jako „Wenecja Północy”. Twój przewodnik pokaże Ci główne atrakcje miasta, zaczynając od historycznego centrum wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Po obejrzeniu starego miasta odwiedzisz inne miejsca, takie jak dzwonnica – znana jako jeden z najbardziej znanych zabytków w Belgii – Bazylika Świętej Krwi oraz Muzeum Groeninge, w którym znajdują się obrazy najsłynniejszych artystów flamandzkich. Zobaczysz także kościół Najświętszej Marii Panny, znany jako najwyższy w Belgii. Odwiedź relikt z czasów średniowiecza w Béguinage.Aby zakończyć wycieczkę, będziesz miał trochę czasu podziwiać ulice miasta i spróbować typowej kuchni, zanim szofer zabierze Cię z powrotem do Paryża.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Historium Bruges: najlepsze atrakcje w pobliżu

Historium Bruges: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Historium Bruges? Kliknij tutaj.