Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Hillerød

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Hillerød – najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Hillerød

Jakie są najlepsze atrakcje w pomieszczeniach w: Hillerød na deszczowe dni?

Hillerød: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hillerød? Kliknij tutaj.

Hillerød: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 500 opinii

To była wspaniała trasa! Mieliśmy szczęście mieć dzisiaj z nami Nicka i Thomasa podczas tej trasy. Oboje byli tak kompetentni i entuzjastycznie nastawieni do historii Danii i ogólnie historii, że trasa wydawała się przelatywać, ponieważ wydawało się, że nie ma wystarczająco dużo czasu, aby porozmawiać o wszystkim. Uwielbiałem plan wycieczki i myślę, że był dobrze zaplanowany, z podstępnym lunchem przed wejściem do pałacu Frederiksborg, który dał ci wystarczająco dużo energii, aby wkrótce potem zobaczyć pałac i zamek Kronborg. Podróż nie była długa i była bardzo pouczająca dzięki lekcjom historii Nicka. Zdecydowanie podobała mi się ta wycieczka, dziękuję Nick i Thomas za poświęcony czas i energię! Kontynuuj niesamowitą pracę!

Trasa była doskonała na wszystkich poziomach. Miejsca, które odwiedziliśmy, były bardzo interesujące, zwłaszcza Frederiksborg, a krajobrazy były niesamowite. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny i dobrze poinformowany o historii miejsc, które odwiedziliśmy. Zdecydowanie polecam !!

Świetna wycieczka w małej grupie. Zostałem odebrany z hotelu o zaplanowanej godzinie. Wszystkie wizyty były bardzo istotne i interesujące. Czasy na miejscu były dobrze obliczone. Bardzo dziękuję Robertowi za jego anegdoty i znajomość historii kraju, to było bardzo wzbogacające!

Świetna wycieczka po niektórych słynnych zabytkach Danii. Niektóre przystanki były trochę napięte, co oznaczało, że nie mogliśmy zatrzymać się nad niektórymi dziełami sztuki tak, jak byśmy tego chcieli. Nasz przewodnik był jednak niesamowity.

Ciekawe zabytki - musisz wrócić i spędzić więcej czasu! Sven był wspaniałym przewodnikiem; minibus miał około tuzina pasażerów. Dobra wartość.