Dodaj daty

Hibiscus Island

Hibiscus Island

Hibiscus Island – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Miami: rejs wzdłuż domów milionerów i przez Venetian Islands

1. Miami: rejs wzdłuż domów milionerów i przez Venetian Islands

Zrelaksuj się podczas pełnego narracji rejsu krajoznawczego po zatoce Biscayne w Miami. Zrelaksuj się na zacienionym górnym pokładzie, oglądając to, co najlepsze w Miami, tak jak uwielbiają to oglądać mieszkańcy Miami – z wody. Wejdź na pokład łodzi w Bayside Marketplace w sercu śródmieścia Miami lub wybierz opcję z odbiorem z hotelu, aby cieszyć się komfortowym przejazdem na statek. Zrelaksuj się w luksusie na dwupoziomowej łodzi z otwartymi oknami i zacienionym pokładem. Z centrum miasta popłyniesz przez wyspy w zatoce Biscayne. Hibiscus Island, Palm Island, Star Island, Sunset Island i słynne Wyspy Weneckie są domem dla wielu gwiazd i ich luksusowych rezydencji. Wypatruj domów Glorii Estefan, P. Diddy’ego, Shaquille’a O’Neala, Enrique Iglesiasa, Phila Collinsa, Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza, Shakiry, Ricky’ego Martina, Matta Damona, Ala Capone i nie tylko. Twój doświadczony dwujęzyczny przewodnik wskaże wszystkie słynne domy i zabytki. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem South Beach, ekskluzywnej wyspy Fisher Island i ruchliwego portu w Miami, a następnie wróć do centrum Miami. Centrum Miami ma jedną z najbardziej ekscytujących panoram, która jest stale aktualizowana i zawiera wiele kultowych budynków. Zobacz luksusowe mieszkania i hotele w Brickell i Brickell Key oraz wejdź do ujścia rzeki Miami. przed powrotem do Bayside Marketplace, aby zakończyć rejs. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

2. Miami: Wieczorny rejs po zatoce Biscayne

Ciesz się wodami Miami i światłami miasta z Zatoki Biscayne na pokładzie statku wycieczkowego. Zobacz, jak miasto ożywa nocą, gdy zachodzi słońce i włączają się światła miasta. Tysiące świateł oświetlają niesamowite wieżowce i panoramę miasta wokół zatoki. Podczas wycieczki popijaj wybrany napój, który możesz kupić w barze na pokładzie. Zobacz takie atrakcje jak Millionaire's Row, Bayside i South Beach. Zakończ rejs obserwacją księżyca i podziwiaj odbicie księżyca w wodzie pod tobą. Wybierz, aby dodać więcej przygód do swojego dnia dzięki opcji połączenia autobusu piętrowego, do którego możesz wsiadać i wysiadać, kiedy chcesz, podczas poznawania Miami od strony lądu z przystankami w South Beach, Bayside Marketplace, Little Havana i Wynwood Walls. Możesz także dodać 4-godzinny rejs poduszkowcem po Everglades, który obejmuje transport powrotny z South Beach do parku rekreacyjnego Sawgrass na 30-minutowy rejs poduszkowcem z przewodnikiem, wystawę na żywo uratowanych gadów i ssaków oraz przeżycie „Poznaj małego aligatora” .

Miami: wieczorny rejs przez Biscayne Bay i South Beach

3. Miami: wieczorny rejs przez Biscayne Bay i South Beach

Zrób sobie przerwę od zgiełku centrum Miami i obejrzyj zachód słońca z wody. Przejedź przez zatokę Biscayne Bay i podziwiaj niesamowite widoki na panoramę miasta. Wybierz opcję z biletem na hop-on hop-off, aby zwiedzać Miami autobusem. Zrelaksuj się na luksusowym jachcie z otwartymi oknami i zacienionym pokładem, słuchając komentarza przewodnika. Przepłyń obok słynnych wysp, rzuć okiem na rezydencję Al Capone i popłyń w dół do South Beach. Po drodze ciesz się przekąskami, które można kupić w barze na pokładzie. Pod koniec pięknego wieczoru wróć na brzeg.

Miami: Rejs widokowy po Biscayne Bay Mansions

4. Miami: Rejs widokowy po Biscayne Bay Mansions

Podziwiaj niektóre z najbardziej znanych zabytków Miami z wody podczas wyjątkowego rejsu po zatoce Biscayne. Odwiedź American Airlines Arena (Home of the Miami Heat), Star Island, Fisher Island i The Venetian Islands. Podziwiaj luksusowe rezydencje wzdłuż wybrzeża. Wskocz na pokład łodzi i wyrusz na odkrywczą przygodę w jednej z najbardziej szykownych dzielnic Miami. Zobacz oszałamiające domy bogatych i sławnych w całej zatoce Biscayne. Odkryj słynne Wyspy Weneckie, łańcuch sztucznych wysp zbudowany w 1920 roku. Zobacz wyspy Biscayne, San Marco i Flagler Monument Island, które pozostają niezamieszkane. Posłuchaj ciekawych faktów i historii o okolicy i znanych osobistościach, które tu mieszkały, takich jak między innymi Shaquille O'Neal, Gloria Estefan, Tommy Mottola i Al Capone. Możesz kupić pyszną przekąskę lub napój w barze kasowym, podziwiając widoki i dźwięki Miami. Nie zapomnij mieć oczu otwartych na dziką przyrodę, w tym płaszczki, delfiny i manaty.

Miami: rejs Happy Hour do Biscayne Bay

5. Miami: rejs Happy Hour do Biscayne Bay

Wyrusz w rejs z Biscayne Bay w samym sercu śródmieścia Miami. Przepłyń obok Millionaire's Row na Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i słynnych Wyspach Weneckich, popijając drinki happy hour z pokładowego baru kasowego. Po wejściu na pokład przepłyń przez Biscayne Bay, aby zobaczyć Miami z wody. Udaj się do baru gotówkowego, aby kupić sobie drinka podczas rejsu. Podziwiaj spektakularne widoki na trzecią co do wielkości, stale zmieniającą się panoramę USA z dwupoziomowego jachtu. Zobacz Millionaire's Row i Palm Island. Posłuchaj swojego przewodnika mówiącego po angielsku i hiszpańsku, wskazując słynne domy i punkty orientacyjne, których nie widać z lądu. Zrelaksuj się przy drinku na klimatyzowanym pokładzie z dużymi otwartymi oknami lub na zacienionym, otwartym górnym pokładzie. Zapoznaj się z Sunset Island, Fisher Island i Venetian Islands. Uaktualnij do posiłku w Hard Rock Café znajdującej się w Biscayne Bay. Możesz zjeść posiłek w Hard Rock przed lub tuż po rejsie. Ostatnie posiedzenie odbywa się o 20:00 od niedzieli do czwartku oraz o 21:00 w piątek i sobotę. Hard Rock Menu Posiłek: Przystawka: dowolny burger Hard Rock, sałatka z przystawki lub kanapka z menu (z wyjątkiem 24-karatowego Gold Leaf Steak Burger lub Double Decker Double Cheeseburger) Deser: wybór szefa kuchni Napój: Nieograniczona kawa, herbata lub napoje bezalkoholowe

Miami: Odkryj kultowe zabytki podczas 90-minutowego rejsu

6. Miami: Odkryj kultowe zabytki podczas 90-minutowego rejsu

Wybierz się na urzekającą i zabawną wycieczkę łodzią z doświadczonym przewodnikiem, która zapowiada się jako przyjemne i spokojne doświadczenie. Popłyń i zobacz kultowe miejsca, takie jak port w Miami i arena w Miami, pokazując tętniącą życiem atmosferę miasta. Następnie przejdź przez groblę Douglasa MacArthura, gdzie kręcono znane filmy, takie jak Bad Boys 2. I posłuchaj filmowej historii tego obszaru. Zobacz Venetian Bridge, najstarszy most w Miami, który jest również znany z tego, że pojawił się w filmach takich jak 2 Fast 2 Furious. Przejdź obok Joja Beach, znanej z wyjątkowych doznań kulinarnych na nabrzeżu, a następnie zobacz kotwicowisko w Miami, miejsce, w którym właściciele łodzi, zwłaszcza entuzjaści żaglówek, mogą bezpłatnie zakotwiczyć swoje łodzie. Poznaj malownicze wyspy weneckie, w tym Palm Island i Hibiscus Island. Następnie odwiedź Star Island, South Beach, Miami Beach Mariana, jedną z najstarszych marin w Miami. Podziwiaj oszałamiającą wyspę Fisher Island, piękną panoramę Miami i port w Miami. Następnie zobacz najważniejszy punkt wycieczki, 360-stopniowy panoramiczny widok na panoramę Miami.

Miami: 60-minutowy rejs po mieście z Domami Milionerów

7. Miami: 60-minutowy rejs po mieście z Domami Milionerów

Doświadcz esencji Miami z wody, gdy dwujęzyczny gospodarz poprowadzi Cię w malowniczy rejs po zatoce Biscayne, mijając domy celebrytów, South Beach, Fisher Island i port w Miami. Wyruszając z Bayside Marketplace, odkryj dynamiczną panoramę miasta i kultowe zabytki. Wskocz na pokład 30-osobowej łodzi z Bayside Marketplace w centrum Miami. Obserwuj, jak gospodarz wskazuje punkty orientacyjne po drodze. Przepłyń obok domów bogatych i sławnych na wielu wyspach na zatoce, takich jak Hibiscus Island, Palm Island, Sunset Island, Fisher Island i Venetian Islands. Przepłyń obok wysp, na których znajdują się rezydencje znanych osobistości, takich jak Gloria Estefan, P. Diddy, Shaquille O'Neal, Enrique Iglesias, Phil Collins, Jennifer Lopez i Alex Rodriguez, Shakira, Ricky Martin, Matt Damon, Al Capone i wielu innych. Następnie przepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy South Beach, ekskluzywnej społeczności mieszkalnej na wyspie Fisher Island i tętniącego życiem portu w Miami, zanim popłyniesz z powrotem do centrum Miami z jego ciągle zmieniającą się panoramą.

Miami: 60-minutowy wieczorny rejs krajoznawczy po zatoce Biscayne

8. Miami: 60-minutowy wieczorny rejs krajoznawczy po zatoce Biscayne

Podziwiaj miasto o zachodzie słońca lub nocą podczas rejsu po zatoce Biscayne w Miami. Uniknij pominięcia najważniejszych atrakcji dzięki dwujęzycznemu przewodnikowi, który wskazuje punkty orientacyjne po drodze. Płyń wygodnie 30-osobową łodzią, na której możesz kupić wybrane napoje. Wskocz na pokład przy Bayside Marketplace w centrum Miami. Przepłyń obok rezydencji na wielu wyspach rozsianych po całej zatoce, takich jak Wyspa Hibiskusa, Wyspa Palmowa, Wyspa Zachodzącego Słońca, Wyspa Fishera i słynne Wyspy Weneckie. Zabierz ze sobą własne przekąski i napoje. Zobacz domy, w których mieszkały takie gwiazdy jak Gloria Estefan, P. Diddy, Shaquille O'Neal, Enrique Iglesias, Phil Collins, Jennifer Lopez, Alex Rodriguez, Shakira, Ricky Martin, Matt Damon i Al Capone. Przepłyń obok tętniącej życiem dzielnicy South Beach, ekskluzywnej społeczności mieszkaniowej na wyspie Fisher Island i tętniącego życiem portu w Miami, a następnie popłyń z powrotem w kierunku centrum Miami z jego kultową linią Skyline oświetloną i mieniącą się w wodach. Zakończ wycieczkę na Bayside Marketplace.

Miami: Domy gwiazd i rezydencje milionerów - wycieczka łodzią

9. Miami: Domy gwiazd i rezydencje milionerów - wycieczka łodzią

Odkryj blichtr i przepych stylu życia celebrytów w Miami i zobacz domy sławnych i bogatych. Podziwiaj niezrównane widoki na bogaty styl życia wzdłuż Millionaires Row i majestatyczne wyspy zatoki Biscayne podczas spokojnego, rodzinnego rejsu. Skorzystaj z okazji, aby zobaczyć luksusowy styl życia i historyczne skarby Miami. Ślizgając się po krystalicznych wodach, zanurzysz się w świecie celebrytów, będąc świadkiem wspaniałości ich nadbrzeżnych rezydencji. Doświadczeni przewodnicy wzbogacą Twoją wycieczkę o fascynujące historie z przeszłości Miami, od wczesnych plemion rdzennych Amerykanów po hiszpańskich odkrywców, którzy odcisnęli swoje piętno na tym tętniącym życiem mieście. Komentarz prowadzony jest w języku angielskim i hiszpańskim, a na pokładzie znajduje się bar z napojami i przekąskami. Niezależnie od tego, czy szukasz przytulnego miejsca na klimatyzowanym dolnym poziomie, czy wolisz wrażenia na świeżym powietrzu na górnym pokładzie, będziesz cieszyć się zapierającymi dech w piersiach widokami i delikatnym uściskiem florydzkiej bryzy. Ten przyjazny rodzinom rejs to wspaniałe doświadczenie dla całych rodzin. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografem uwieczniającym piękno miasta, rodziną tworzącą nowe wspomnienia, czy podróżnikiem szukającym uroków Miami, ta 90-minutowa wycieczka jest bramą do ekskluzywnego świata.

Miami: Skyline Rejs po magicznym mieście i domach milionerów

10. Miami: Skyline Rejs po magicznym mieście i domach milionerów

Podziwiaj widok na centrum Miami z pokładu naszej łodzi podczas wieczornego rejsu po Zatoce Biscayne. Zobacz domy bogatych i sławnych, South Beach, Wyspy Weneckie, łańcuch sztucznych wysp w Zatoce Biscayne, pierwotnie zbudowany w 1920 roku jako pomnik pioniera kolei Henry'ego Flaglera, który obejmuje wyspy Biscayne, San Marco i San Marino należą do najbardziej znanych. Zobaczysz magiczną nocną panoramę Miami, oświetloną jasnymi światłami miasta i gwiazdami powyżej. Ciesz się powiewem wiatru i dźwiękami bitów DJ-a, popijaj nasz wspaniały wybór drinków i koktajli z baru gotówkowego, świętując z rodziną i przyjaciółmi na spektakularnym nabrzeżu Miami. Zarezerwuj teraz, aby zarezerwować miejsce!

Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj wg::

Hibiscus Island: najlepsze atrakcje w pobliżu

Hibiscus Island: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hibiscus Island? Kliknij tutaj.

Hibiscus Island: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 2048 opinii

Rejs statkiem był wspaniały i zgodnie z oczekiwaniami, niestety lokalny organizator nie zarezerwował nam miejsca na spóźniony statek. Złożyłem skargę do GYG i otrzymałem bardzo przychylne rozwiązanie. Reklamacja została złożona szybko i bez żadnych problemów. Jestem podekscytowany, bo nie wszędzie tak jest. Za to też 5 gwiazdek 🌟

Przewodniczka była bardzo miła, w zabawny i ciekawy sposób wyjaśniła wszystkie szczegóły. Mam nadzieję, że następnym razem pogoda będzie dla nas łaskawa :)

Wspaniała aktywność. Świetna atmosfera na łodzi. Doskonałe koktajle. Bardzo dobre wyjaśnienie z przewodnika. Aby to zrobić, jest wyjątkowy!

Potwierdzenie płatności zajęło dużo czasu. Podróż przebiegła pomyślnie. Przewodnik jest świetny

świetna aktywność, zrobiliśmy to o zachodzie słońca, było pięknie