Skansen Heritage Village

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Skansen Heritage Village: Wycieczki i bilety

Skansen Heritage Village: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Skansen Heritage Village? Kliknij tutaj.

Skansen Heritage Village: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2287 opinii

Podczas naszej podróży spędziliśmy cudowny czas z Noor. On jest prawdziwym klejnotem i dokładnie wie, jak przekazać ci odpowiednią ilość informacji, abyś mógł mieć wszystkie uszy przez cały dzień - nigdy nie miałem takiego przewodnika, jak ten, który zdołałby mi powiedzieć i nauczyć tak wielu rzeczy, które naprawdę utknęły z i spraw, żebym chciał wrócić po więcej. Jego wprowadzenie do kraju i ducha UEA było wyjątkowe, jego rozległa wiedza na temat wszystkiego, co widzieliśmy na drodze, zabytki, które odwiedziliśmy i odpowiedzi na wszystkie pytania, które sprawiły, że ta podróż była niezapomniana. Chciałbym mu szczególnie podziękować za uważność w stosunku do każdego pasażera i jego potrzeby, a także za ułatwienie objazdu, abyśmy mogli zobaczyć Luwr. Nie mogę się doczekać powrotu po więcej UEA! Wielkie dzięki!

Niesamowita wycieczka, nasz przewodnik Noor był niesamowity. Świetny kontakt na temat naszego punktu odbioru i czasu. Noor wie wszystko o abu dhabi, ikonicznych strukturach i kulturze islamu. Naprawdę robi wszystko, abyś czuł się komfortowo i odpowiadał na wszystkie pytania. Sama wycieczka była również niesamowita, meczet z absolutnym punktem kulminacyjnym. Polecam tę wycieczkę wszystkim zdecydowanie wartym swojej ceny

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Naprawdę dobrze wyważona jednodniowa wycieczka. Nie stara się być 101 rzeczami dla wszystkich, robi kilka rzeczy w spokojnym tempie. Noor to bardzo namiętny przewodnik, który mówił i mówił ... ale w bardzo dobry sposób. :)

trasa była doskonała. Nasz przewodnik Basit Khan wykonał kawał dobrej roboty i zdecydowanie go polecamy.