Heraklion

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Heraklion: największe atrakcje

Heraklion: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Heraklion? Kliknij tutaj.

Heraklion: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2355 opinii

Świetnie zorganizowana, transport, punktualny, bardzo dobrym klimatyzowanym autobusem, przewodniczka - miła z ogromną wiedzą, sprawnie zgrała wszystkie elementy wycieczki. Przewodnik po samym Knossos -ogromna wiedza , ciekawie i barwnie przekazana-przewodnik-Manolo. Muzeum Archeologiczne w Heraklionie robi wrażenie ekspozycją ilością eksponatów. Wycieczka bardzo intensywna, koniecznie musimy tam wrócić.

Nice trip, a lot of time to spend in the museum in Heraklion, as well as in Knossos. Well organized, tourguide speaks fluently english, german, french and russian. Greetings to 'Long Hair George'! We have nothing bad to say. And when you're in Heraklion we recommend to visit Amelia's Kitchen near El Greco park, best lunch we had during two weeks vacations ;)

Wycieczka fajna, o ile ktoś się interesuje historią. Fajnie zorganizowana, dostaliśmy informacje o odbiorze, ale niestety dość późno i przez to długo były obawy co do tego, czy w ogóle się odbędzie. Pan łysy-organizator mówił po angielsku, grecku, niemiecku i francusku - bardzo uprzejmy i pomocny.

Wycieczka Dzień Spinalonga, Agios Nikolaos, Elounda i Plaka

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Autobus przyjechał po nas punktualnie. Obsługa w 3 jezykach-angielskim, niemieckim i rosyjskim. Jak w jednym się czegoś nie zrozumiało to w innym się już wszystko wyjaśniło. Bez pośpiechu zrealizowalismy cały program. Polecam

Łatwy wstęp bez stania w kolejce. Szkoda, że nie można wziąć od razu biletu bezpłatnego. Unika się stania w kolejce. Audio pprzewodnik ciekawy, z ciekawostkami, nie zanudzający historią, chociaż czasem ciężko zlokalizować o jakie miejsce chodzi.