Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Helsingør

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki prywatne
  • Karty miejskie
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj według:

Helsingør – najciekawsze atrakcje

Helsingør: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Helsingør? Kliknij tutaj.

Helsingør: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2380 opinii

Praktycznie niezastąpiony, może być używany w autobusach i pociągach metra w najważniejszych obszarach miasta bez ograniczeń, a także bezpłatny wstęp do głównych atrakcji i muzeów. Uwaga, nie można już odebrać fizycznej karty na lotnisku, ale trzeba pobrać aplikację i zrealizować kupon otrzymany w momencie zakupu, a następnie aktywować kartę… mój syn to zrobił. Byłem już w kryzysie. Dla nas to była bardzo przydatna również biorąc pod uwagę koszty transportu do Kopenhagi

Łatwa wymiana poczty/karty na lotnisku. Bardzo ciekawa mapa, która pozwala na swobodne poruszanie się. Daje możliwość zobaczenia wielu rzeczy, których niekoniecznie byśmy widzieli. Dodatkowo płatny na stronie w euro, oszczędza koszty prowizji, które mogą zwiększyć i tak już spory budżet na wycieczkę do Kopenhagi.

Fajnie było łatwo zwiedzać Kopenhagę dzięki przepustce! W ciągu 48 godzin odwiedziliśmy 3 muzea, wspięliśmy się na 3 wieże widokowe i zwiedziliśmy 2 zamki, wybraliśmy się na wycieczkę łodzią i zwiedziliśmy Ogrody Tivoli. A to szybko i łatwo dzięki transportowi publicznemu w cenie! Świetna karta!

Bardzo szybko staje się opłacalny! Karta pozwala na swobodne poruszanie się metrem/pociągiem/autobusem i daje możliwość zobaczenia wielu rzeczy, których niekoniecznie byśmy zobaczyli bez karty. Wzięliśmy kartę 72h i zrobiliśmy około 3/4 zajęć dziennie + transport.

ta karta jest absolutnie idealna, jeśli chcesz korzystać z pociągów, metra itp., aby odwiedzić wszystkie części Kopenhagi!