Heldenplatz

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Heldenplatz: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Heldenplatz? Kliknij tutaj.

Heldenplatz: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1935 opinii

Zarezerwowaliśmy pakiet Deluxe, który obejmował wszystkie trasy, nocną wycieczkę i rejs. Autobusy były bez skazy i wspaniały widok na wszystkie miejsca na górze. Ali przywitał nas i pomógł nam z łatwością wymienić nasz kupon. Zasugerował aktualizację, aby obejmowała bilety do Pałacu, a także do naszego następnego miasta Budapesztu, które otrzymało zniżki. Świetny pomysł. Nagrany komentarz był doskonały i punktualnie na każdy widok. Nocna wycieczka była genialna. Nasz przewodnik Franz był tak kompetentny i pełen historii. Bardzo przyjacielski. Naszą jedyną krytyką jest to, że rejs miał bardzo mało komentarzy, więc nie wiedzieliśmy, co mijamy nad brzegiem rzeki.

To wspaniały koncert, ale organizacja imprezy musi zostać ponownie rozważona, ponieważ publiczność zostaje uruchomiona 10 minut przed rozpoczęciem, a tłum widzów wpada do ogromnej sali, nie wiedząc, gdzie usiąść, ponieważ nie ma miejsc ... Wskazane jest ubranie, jak ktoś w dżinsach i swetrach, ktoś w strojach wieczorowych, niezbyt szanowany dla artystów w frakach i sukniach balowych. Nie pójdziemy już do tej sali koncertowej!

Ten koncert był jeszcze bardziej fantastyczny i zabawny, niż się spodziewaliśmy. Muzyka była niesamowita, a atmosfera piękna. Jedyne, co nie było świetne, to siedzenia. To jest na zasadzie kto pierwszy ten lepszy, więc postaraj się dotrzeć tam wcześniej!

Świetny stosunek jakości do ceny. Naprawdę podobała mi się wycieczka, wysiadałem tak często, jak było to wymagane. Wszyscy pracownicy byli bardzo uprzejmi i pomocni. Użyjemy go ponownie.

Najlepszy sposób na zwiedzenie miasta. Zatrzymuje się przy ciekawych atrakcjach, które możesz odwiedzić, a następnie wrócić, aby przejść do następnej