Wybierz daty

Heineken Experience

Wybierz się na wycieczkę, podczas której poznasz historię jednego z największych na świecie producentów piwa.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Pakiety
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Heineken Experience: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Heineken Experience? Kliknij tutaj.

Heineken Experience: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 12 415 opinii

Po przybyciu do Amsterdamu bardzo łatwo mi było zamienić kupony (zdecydowałem się na 96-godzinne karnety) na rzeczywiste karty. Kupiłem kupony online, jeden dla mojej żony, a drugi dla siebie, z dużym wyprzedzeniem przed wyjazdem z Kanady. W ciągu pierwszych 30 minut od odebrania kart na Dworcu Centralnym zdecydowaliśmy się je aktywować, biorąc udział w naszym bezpłatnym rejsie po kanałach. To tylko jedna z wielu darmowych lub zniżkowych atrakcji dostępnych za pośrednictwem karty. Różne okresy dostępne w bardzo rozsądnych cenach i warte każdego grosza.

Karta Amsterdam City Card była zdecydowanie tego warta. Korzystaliśmy z tramwaju i metra, aby szybciej dostać się między bardziej odległymi miejscami. Tak naprawdę nie udało nam się załatwić wszystkich atrakcji w ciągu 5 dni :-) Rezerwacja przedziałów czasowych online bez kupowania biletów była nieco skomplikowana w przypadku niektórych muzeów itp. Ponownie zarezerwowalibyśmy kartę miejską na kolejną wizytę w Amsterdamie!

To było wspaniałe doświadczenie, było zabawne i bardzo zorganizowane. Była to wycieczka z własnym przewodnikiem, co oznaczało, że można było ją wybrać we własnym tempie, zamiast spieszyć się, gdy jest to wycieczka z przewodnikiem. Byliśmy też trochę za wcześnie i pozwolono nam zostać wpuszczeni wcześniej i nie było żadnych pytań.

It was an interesting visit to the Heineken brewery. We learned how beer is brewed from the bases and a lot of facts about the history of the family that founded it. Nice beer tradition. It's worth it. I definitely recommend to visit the brewery, it surelly can make the day in Adam more enjoyable.

Bardzo polecam ,mile spędzony czas i niezapomniane wrażenia, bilet kupiony przez aplikacje działa bez zarzutu