Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka całodniowa

MaunaKea Gwiezdny odkrywca z Kona

4,4 / 5

Opinie: 25

Organizator atrakcji: KapohoKine Adventures

MaunaKea Gwiezdny odkrywca z Kona

Organizator atrakcji: KapohoKine Adventures
Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 1 064,32 zł za osobę

Aby przeżyć nie z tego świata, sprawdź Maunakea Stellar Explorer. Ta ekscytująca przygoda obejmuje nocne obserwacje astronomiczne, a także bezpieczne oglądanie słońca w ciągu dnia, dla wszystkich grup wiekowych.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 6 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Odbiór ze wszystkich głównych hoteli.
Mała grupa
Maksymalna liczba uczestników: 13

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zjedz pyszną kolację
 • Przeżyj oglądanie słońca w ciągu dnia
 • Spójrz przez teleskopy, które są niesamowite do oglądania nocnego nieba
Pełny opis

Aby przeżyć nie z tego świata, sprawdź Maunakea Stellar Explorer. Wewnętrzni odkrywcy gwiezdni są najlepsi i najbardziej doświadczeni na Hawajach, a jeden z nich stworzył Centrum Turystyczne Mauna Kea i prowadził je przez dekadę.

Pracownicy pisali artykuły i recenzje dla znanych czasopism astronomicznych i pracowali w obserwatoriach światowej klasy. Następnie przejedziesz przez Saddle Road między Mauna Kea i Mauna Loa, dwoma najwyższymi i najbardziej masywnymi wulkanami na Ziemi.

Twój przeszkolony przewodnik National Park Service omówi wulkanologię, geologię i historię tych potwornych cudów, a także przedstawi dogłębną narrację na temat różnych przepływów lawy oraz flory i fauny, które będziesz mijać.

Podczas gdy będziesz podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na ziemi, Twój przewodnik przygotuje równie oszałamiające niebiańskie widoki.

Tworząc najnowocześniejszy teleskop słoneczny dla przyjemności oglądania, specjalnie przeszkolony przewodnik pozwoli Ci bezpiecznie obserwować, jak słońce ożywa w prawdziwych kolorach, z żywymi rozbłyskami słonecznymi, plamami słonecznymi, protuberancjami i każdą inną bieżącą aktywnością, jeśli pozwala na to pogoda. Na koniec, Twój przewodnik zabierze Cię do jednej z preferowanych lokalizacji na Mauna Kea do nocnego obserwowania gwiazd. Będziesz obserwował głębokie niebo i obiekty planetarne przez teleskop Dobsona o dużej aperturze pod jednym z najciemniejszych i najbardziej nieskazitelnych niebios na Ziemi.

Teleskopy Dobsona to prawdziwy purystyczny sposób na oglądanie nocnego nieba. Ich szybki współczynnik ogniskowych umożliwia oglądanie rozległych, szerokich widoków obiektów, które po prostu nie są możliwe w przypadku teleskopów używanych w innych wycieczkach.

W zależności od tego, co jest widoczne na bieżącym niebie i na to pozwala pogoda, będziesz obserwować galaktyki, mgławice, gromady gwiazd, planety, układy gwiazd podwójnych, księżyc i wiele więcej; wszystkie atrakcje i eksponaty, jakich nigdy wcześniej nie widziałeś.

Wliczone w cenę
 • Wszystkie opłaty za wstęp
 • Obiad
 • Całe wyposażenie teleskopu
  Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
  Zastosowane środki bezpieczeństwa
  • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
  • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
  Wymagania dla podróżnych
  • Należy mieć założone maseczki ochronne
  • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

  Wybierz liczbę uczestników i datę

  Uczestnicy

  Termin

  Ważne informacje

  Niedozwolone

  • Obuwie z odkrytymi palcami

  Co trzeba wiedzieć

  • Musi nosić buty z zamkniętymi palcami
  • Noś długie spodnie i kurtkę
  Opinie klientów

  Ogólna ocena

  4,4 /5

  na podstawie 25 opinii

  Podsumowanie opinii

  • Przewodnik
   5/5
  • Transport
   5/5
  • Jakość/cena
   4,3/5
  • Bezpieczeństwo
   4,6/5

  Sortuj według:

  Typ podróżującego:

  Liczba gwiazdek:

  To była naprawdę fajna wycieczka. Przejechaliśmy obok poligonów wojskowych i zjedliśmy pyszne kanapki. Potem poszliśmy szukać miejsca, aby zobaczyć dobre gwiazdy. Niestety mieliśmy dużo zachmurzenia i nie mogliśmy zobaczyć żadnych galaktyk, ale Crystal był tak uroczym przewodnikiem i świetnie się bawiliśmy.

  24 maja 2021

  We loved our stargazing experience! Rich was an excellent guide and picked us up at our AirBnB in Kona. On the drive to Mauna Kea we learned so much about Hawaiian culture and about life on the big island. There were just two of us on the tour so we got a very personal experience! Once at the site, Rich set up the telescope and was able to point out so many constellations... up to 6,500 stars are visible and this was most I've seen in my life by far. It truly was a magical tour! Highly recommended!!

  Czytaj dalej

  13 lutego 2021

  Przetłumacz

  Our guide was professional, friendly and knowledgeable. He did everything he could to make star gazing on a full moon night interesting. However I definitely wouldn’t recommend going on any night near a full moon. It would be nice to offer a small discount for the altered viewing location because of the observatory protests. Another suggestion: list your “star gazing” activity as a “full moon viewing” on nights on and around a full moon so your customers are aware when they book weeks or months in advance. Especially while the protesters are keeping you from taking people to your normal location.

  Czytaj dalej

  13 listopada 2019

  Przetłumacz

  Numer identyfikacyjny produktu: 206439