Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Atrakcja wodna

Big Island: Morning Snorkel Przepłyń do pomnika Kapitana Cooka

Big Island: Morning Snorkel Przepłyń do pomnika Kapitana Cooka

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 629,48 zł za osobę

Wypłyń w dół wybrzeża Kona z zapierającymi dech w piersiach widokami na krajobrazowe progi starożytnych strumieni lawy. Twoja przygoda z nurkowaniem rozpocznie się w turkusowych wodach i żywej rafie morskiego sanktuarium zatoki Kealakekua i pomnika Kapitana Cooka.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Czas trwania 4.5 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Przeżyj snorkeling z kolorowymi ławicami ryb i strąkami delfinów
 • Odkryj snorkeling w pobliżu unikalnych podwodnych formacji lawy
 • Zrób zdjęcie majestatycznego hawajskiego humbaka (sezon od kwietnia do kwietnia)
 • Ciesz się nauką o hawajskiej historii Kapitana Cooka w zatoce Kealakekua
Pełny opis
Hoku Nui wypływa z zatoki Keauhou o 8:30. Podczas żeglugi po pięknym wybrzeżu Kona uważaj na hawajskie delfiny spinner, hawajskie humbaki (w sezonie grudzień-kwiecień) i inne organizmy morskie. Podczas delektowania się śniadaniem w tropikalnym stylu, wchodząc do zabytkowej zatoki Kealakekua, obejrzysz słynny na całym świecie pomnik kapitana Cooka (czas żeglugi ok. 45 minut). Twoja przygoda z nurkowaniem z rurką rozpocznie się w dziewiczych wodach i tętniącej życiem rafie morskiego sanktuarium Kealakekua Zatoka. Twój kapitan wybierze najlepsze miejsca do nurkowania w zatoce Kealakekua, ponieważ przyjazna i profesjonalna załoga zapewnia informacje o miejscu i fakty historyczne. Członkowie załogi udzielą wskazówek dotyczących nurkowania i podstawowych instrukcji dla gości w każdym wieku i na każdym poziomie doświadczenia. Na pokładzie Hoku Nui znajdują się kamizelki ratunkowe, unoszące się na wodzie makarony i tablice do celowników, a także maski, płetwy i fajki. Członkowie załogi pomogą w razie potrzeby wejść i wyjść z wody oraz zapewnią karty identyfikacyjne ryb. Zabiorą Cię nawet na wycieczkę z przewodnikiem z rurką i przygotują lunch, gdy znudzisz apetyt. Czas nurkowania to około godziny w każdym miejscu. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą podwodny aparat, aby uchwycić kolorowe ławice ryb, stada delfinów wirujących, które również często spotyka się w zatoce, oraz krajobrazowe półki pradawnych strumieni lawy. Następnie będziesz miał chwilę na kolejny zapierający dech w piersiach widok na zatokę, delektując się obfitym lunchem z napojami. Wychodząc z zatoki, wypływasz na „Czerwone Wzgórze” (jeśli pozwala na to pogoda). Obszar Red Hill jest domem dla unikalnych podwodnych formacji lawowych, takich jak łuki i rury lawowe, a także więcej nurkowania ze szkołami tętniącego życiem morskiego życia. Gdy Twoja przygoda z rurką dobiegnie końca, popłyniesz z powrotem do zatoki Keauhou, przybywając około godziny 13:00 (około), z majestatycznymi wspomnieniami z podróży do Sea Paradise, która będzie trwać przez całe życie.
Wliczone w cenę
 • Filtr przeciwsłoneczny, maski, płetwy, fajki, makaron do pływania i deski do ciała
 • Napiwki
 • Jedzenie i napoje
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Zastosowane środki bezpieczeństwa
 • Wszystkie powierzchnie, z którymi mają styczność klienci, są regularnie czyszczone
 • Ograniczono liczbę zwiedzających, aby uniknąć powstawania tłumów
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Odprawa 15 minut przed odlotem. Łódź znajduje się na przystani Keauhou Bay.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co należy przynieść

 • Strój kąpielowy
 • Ręcznik

Niedozwolone

 • Buty

Co trzeba wiedzieć

 • Rzeczy do przyjęcia: nie ma miejsca na przechowywanie sprzętu i utrzymywanie go w suchości. Pamiętaj, aby ubierać się komfortowo. Dostawca prowadzi "łodzie bez butów", więc zakładaj sandały lub buty, które można łatwo usunąć. Przynieś strój kąpielowy, przykrywkę, okulary przeciwsłoneczne, krem przeciwsłoneczny, kapelusz, ręcznik i aparat fotograficzny. Napiwek nie jest wliczony w cenę wycieczki, ale napiwki są mile widziane.
Opinie klientów

Ogólna ocena

5 /5

na podstawie 14 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Transport
  4,8/5
 • Jakość/cena
  5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Friendly and very helpful crew, with Capt Mike and mates Alex and Bailey. One other crewmember maintained a lower profile, but took on the job of mooring the trimaran and bringing up am octopus to delight the clients onboard. Abundant goodies available at breakfast and a personalized lunch sandwich with a great choice of beverages. Never felt rushed. Wonderful visibility at each of the two snorkeling sites, with lots of healthy coral and fish, esp. at the Capt Cook Monument at Kaleakekua Bay. Knowledgeable crew on lors of topics. We give the experience an unequivocal five stars.

Czytaj dalej

1 maja 2021

Przetłumacz

We all had a GREAT time!! We are a family of scuba diving and I worried that the snorkeling would not be thrilling enough for us. I had nothing to worry about!! The staff, boat, snorkel locations and food all lives up to the hype.

30 marca 2022

Przetłumacz

The boat was beautiful and very clean. The staff were super friendly and knowledgeable. They had large ladders with hand rails to get into and out of the water. This was a huge help since I have knee issues.

25 marca 2022

Przetłumacz

Numer identyfikacyjny produktu: 176787