Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Hawaje

Raj dla surferów. Te wulkaniczne wyspy słyną ze złotych zachodów słońca i przyjaznej atmosfery.

Hawaje: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hawaje? Kliknij tutaj.

Hawaje: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 13 859 opinii

To był mój pierwszy raz, kiedy nurkowałem z rurką i byłem na Hawajach, więc to pochodzi od początkującego w snorkelingu. Naprawdę podobało mi się moje doświadczenie. Biolodzy morscy na pokładzie byli niezwykle kompetentni i skromni. Wszyscy byli przyjaźni i pomocni. Rejs łodzią też był świetny, ale jeśli łatwo masz chorobę morską, bądź ostrożny. Proponuję zabrać GoPro, aby nagrywać wspomnienia o sobie i innych, a także nagrywać podwodny świat. Zaoferowali wypożyczenie GoPros za około 40 USD, gdzie trzymasz kartę SD. Zrobiłbym to ponownie. To było tak krótkie, ale to dlatego, że świetnie się bawiłem.

Było tylko tak sobie, byłoby wspaniale, gdyby przystanki na farmę makadamia i plantację Dole obejmowały pokazy na miejscu lub zwiedzanie obiektu. Byłoby miło na przykład dowiedzieć się o procesie uprawy roślin i cieszyć się próbowaniem owoców/orzechów podczas ich zbierania itp. Zamiast tego te przystanki były w sklepach z pamiątkami, abyśmy mogli kupić pamiątki! W tym momencie moje dzieci były znudzone i nie mogliśmy się doczekać powrotu!

Świetnie się bawiliśmy z naszym niesamowitym przewodnikiem, Desem z @hikemaui. Odebrano nas z naszego hotelu w Kaanapali, co jest ogromną ulgą, ponieważ nie jeździmy. Pochmurny dzień pełen zabawy i przygody. Od wędrówki, przez wodospady, po dzielenie się wiedzą na temat fauny i flory Maui, Des był doskonale poinformowany.

Zabawna wycieczka. Nasz przewodnik był kompetentny i pełen humoru. Krewetki na lunch są bardzo pyszne. Tylko postój na plantacji Dole był za długi, po chwili czuliśmy się znudzeni.

Wycieczka była dobra, dużo odwiedzonych miejsc na wyspie. Przewodnik turystyczny z doświadczeniem na temat historii wyspy. Strefa obiadowa niezgodna z wymogami Covid.