Wybierz daty

Haus des Meeres

  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Haus des Meeres: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Haus des Meeres? Kliknij tutaj.

Haus des Meeres: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1396 opinii

Gorąco polecam wzięcie pełnego pakietu, wycieczkę autobusową z audioprzewodnikiem w wielu językach oraz rejs po Dunaju. Bilet umożliwi Ci korzystanie z 3 różnych tras autobusowych do wyboru lub wszystkich razem przez trzy dni. Mieliśmy tylko jeden dzień, ale to wystarczyło i nie żałujemy. Dla turystów, którzy nie mają nieograniczonego czasu i są nieaktywni fizycznie – po prostu wyjątkowo słuszna decyzja. Audioprzewodnik w autobusie w języku angielskim, rosyjskim, hebrajskim i wielu innych językach. Dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o Wiedniu i Austrii, przejechaliśmy przez najciekawsze miejsca. Szczególnie podobało nam się pływanie wzdłuż kanału Dunaju. Niezapomnianie. Wierzymy, że jeśli jesteś w Wiedniu chociaż jeden dzień - spędź 5-6 godzin, a będziesz miał niezapomniane wrażenia i zdjęcia.

Gorąco polecam wycieczkę hop-on hop-off (72 godziny) + spacer po mieście z przewodnikiem i rejs po rzece. Możesz korzystać bez ograniczeń z autobusu (przez wybrany czas), objaśnienia dotyczące zabytków itp. udzielane są przez słuchawki w różnych językach. Spacer po mieście był świetny! Rejs po rzece był bardzo spokojny.

Trasa, widok i dodatkowy komentarz audio. Z drugiej strony żałuję, że wziąłem bilet przez Internet. O wiele łatwiej było zabrać go bezpośrednio z przystanku autobusowego. Na szczęście sterownik był świetny i pomógł mi znaleźć aplikację na moim laptopie. Dzięki niemu.

fantastyczna opcja na poruszanie się po mieście. Autobusy punktualne- przejrzysty sposób podróżowania. REjs po Dunaju- FANTASTYCZNY

To był świetny sposób, aby jak najlepiej wykorzystać Wiedeń podczas jednodniowej wycieczki z dziećmi, które nie lubią dużo chodzić