Wybierz daty

Harpa

Jedno z arcydzieł islandzkiej architektury jest jednocześnie centrum kulturalnym i społecznym.

Liczba znalezionych atrakcji: 15
Sortuj według:

Harpa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Harpa? Kliknij tutaj.

Harpa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 630 opinii

Oznaczyłem to jako doskonałe, ponieważ mieliśmy przewodnika, który był bardzo pomocny w informowaniu nas, jak radzić sobie z krótkim czasem, który mieliśmy. Straciliśmy jednak godzinę, ponieważ strona internetowa podała 10:30, ale autobus był właściwie zaplanowany 15 minut wcześniej. Przyjechaliśmy wcześnie (myśleliśmy), więc zatrzymaliśmy się, aby zrobić sobie przerwę na łazienkę, ponieważ mieliśmy 15 minut wolnego czasu. Autobus odjeżdżał, gdy byliśmy niecałą minutę od przystanku.

Przewodnik był wyjątkowy. Był bardzo kompetentny i zabawny. Zgubiłem jedną z moich rękawiczek w Globe, a on zaproponował, że spróbuje ją zdobyć, kiedy wróci z popołudniowej trasy. Cóż, znalazł go i osobiście podrzucił do mojego hotelu. Nie pamiętam jego imienia, ale moja trasa odbyła się w środę rano 11 marca. Był również wielojęzyczny i prowadził trasę w kilku językach, dostosowując się do wszystkich, mówiąc w ich języku. Kto dostanie mojego przewodnika, będzie błogosławiony.

Świetna wycieczka, naprawdę łatwa w użyciu i obejmuje większość miasta. W autobusie jest audioprzewodnik, dzięki czemu wiele się nauczysz podczas jazdy. Przystanki są łatwe do zlokalizowania, a kierowca był bardzo miły i pomocny. Zdecydowanie polecam, jeśli chcesz zobaczyć Reykjavik.

Świetny sposób, aby zobaczyć najważniejsze atrakcje Reykjaviku, nie zapomnij odebrać słuchawek, gdy wejdziesz do autobusu, aby posłuchać przewodnika audio!

Fajnie się jeździ, choć w mieście nie ma wiele do zobaczenia.