Wybierz daty

Harder Kulm

Harder Kulm: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Harder Kulm? Kliknij tutaj.

Harder Kulm: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 443 opinii

To wspaniała jednodniowa wycieczka, jeśli chcesz zobaczyć szwajcarską wieś i odwiedzić malownicze alpejskie wioski. Przygotuj się na długą przejażdżkę autobusem, ale w obu miastach będziesz mieć dużo wolnego czasu na zakupy, jedzenie lub udanie się w góry na zajęcia. To była nasza ulubiona część naszej podróży do Zurychu! Pamiętaj, że w tym samym autobusie z tobą jest wiele różnych grup wycieczkowych (może 50-80 osób w autobusie?). Otrzymasz kolorową naklejkę wskazującą, w której grupie wycieczkowej jesteś, więc pamiętaj, aby zwracać uwagę na ogłoszenia, która grupa wycieczkowa wsiada/wysiada z autobusu.

To był piękny widok, pociąg na górę był szybki, ale zalecałem usiąść z przodu albo w drodze na górę, albo na dół, aby jak najlepiej wykorzystać pociąg. Widok z góry był piękny, zwłaszcza z peronu, choć było trochę tłoczno. Ludzie chętnie wyprowadzali się z ujęcia, co było miłe. Najlepszą częścią dla mnie była wędrówka, którą można było zrobić po dotarciu na szczyt, miała bardzo romantyczne miejsce z pięknym widokiem zaledwie 10 minut w górę i można było iść dalej, pod warunkiem, że miałeś czas, ponieważ zrobiło się stromo i ślisko był niebezpieczny w ciemności defo polecam szczególnie za tę cenę

Naprawdę podoba mi się ta podróż! Przewodniczka wycieczek Rebecca jest bardzo szczegółowa i troszczy się o każdego uczestnika. Trasa rozpoczęła się o czasie, a także zakończyła o czasie. Kierowca też jest bardzo miły. Wziąłem dodatkową wycieczkę na Mt First i jest to również niesamowite. Dziękuję Ci!

Nasz przewodnik był z nami kompetentny i bardzo zaangażowany. Zarówno nasz przewodnik, jak i kierowca byli bardzo pomocni i cierpliwi, ponieważ mieliśmy 3 różne wycieczki (doświadczenia).

Trudniej Kulm to niesamowite miejsce. Pociąg był dobry. Kiedy jesteś na górze, możesz tam wszystko zobaczyć