Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka kilkudniowa

Z Hanoi: 3-dniowy rejs po zatoce Halong-Lan Ha z posiłkami i jaskinią

Organizator atrakcji: VIET NAM LUXURY TOUR

Z Hanoi: 3-dniowy rejs po zatoce Halong-Lan Ha z posiłkami i jaskinią

Organizator atrakcji: VIET NAM LUXURY TOUR

Od 1 653,48 zł za osobę

Wyrusz w kilkudniową wycieczkę łodzią z Hanoi i poznaj atrakcje Zatoki Halong. Weź udział w ekscytujących zajęciach, takich jak spływy kajakowe, łowienie kałamarnic oraz lekcje gotowania i tai chi.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Czas trwania 3 dni
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Przewodnik
angielski
Zawiera audioprzewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Jeśli zatrzymujesz się poza Starą Dzielnicą Hanoi, przyjdź na miejsce spotkania w Hanoi Opera House, nr 1 Trang Tien-Hoan Kiem-Hanoi. Autobus wahadłowy odbiór całego transferu wokół Starej Dzielnicy Hanoi Poinformuj operatora o punkcie odbioru żądania Czas odbioru od 8:00-8:30

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Zostań na luksusowym rejsie z prywatnym balkonem
 • Pływanie na naturalnej plaży, spływy kajakowe, wizyta w wiosce rybackiej
 • lekcje gotowania, nocne wędkowanie, spa
 • Ciesz się grami na pokładzie i innymi zajęciami na łodzi
Pełny opis
DZIEŃ 1: Hanoi – Zatoka Halong 08:30 – 09:00 – Odbiór z hotelu w Starej Dzielnicy Hanoi 12:30 – Odprawa na pokładzie z powitalnym koktajlem od członka załogi, podczas gdy kierownik przedstawia odprawę dotyczącą bezpieczeństwa i łódź płynącą do zatoki Lan Ha. 13:15 – Niech Twoje wakacje rozpoczną się od pysznego zestawu obiadowego w restauracji 15:30 – Przepłyń obok setek fascynujących wapiennych szczytów górujących nad wodą. Następnie nadszedł czas na zabawę kajakiem, odkrywając piękno natury w ukrytej lagunie, wiosłując przez jaskinie, wpatrując się w stalaktyty. 17:30 – 19:00 – Jest przystanek na kąpiel w szmaragdowych wodach. Po powrocie na pokład nadszedł czas na relaks dzięki ofertom Happy Hour, podczas których możesz dołączyć do tradycyjnych lekcji gotowania. Po zakotwiczeniu na spokojny nocleg, wieczór zaczyna się od fantastycznych smaków luksusowego zestawu obiadowego. 19:30 – Kolacja zostanie podana na tarasie słonecznym. 21:00 – Odpręż się na łodzi, dołącz do łowienia kałamarnic na pokładzie recepcji lub śpiewaj karaoke na tarasie słonecznym. DZIEŃ 2: Zatoka Halong – Zatoka Lan Ha Cały dzień 06:30 – Rozpocznij dzień z Taichi na tarasie słonecznym. 07:00 – Lekkie śniadanie serwowane w jadalni. 07:45 – Zachwyć się oszałamiającym krajobrazem lasu deszczowego Cat Ba i ciemnymi tunelami, obserwuj scenerię pól ryżowych, odwiedź starożytny dom i zbliż się do lokalnego życia. 12:00 – Podczas lunchu możesz odkrywać lokalne życie i jedzenie w miasteczku Cat Ba. 13:00 – Odwiedź Bao Trai Dao (Trzy Brzoskwiniowe Wysepki), spokojny zbiornik wodny, który sprawia, że jest to idealne miejsce na malowniczy spływ kajakowy lub relaks na piaszczystej plaży. Wracaj na pokład rejsu i skosztuj tapas przygotowanych przez szefa kuchni. 17:30 – 19:00 – Ciesz się pięknym słońcem zachodzącym nad zatoką i dołącz do „Happy Hour” – Uzyskaj zniżkę 30% na wszystkie napoje 18:30 – Następnie nadszedł czas na kontemplację wspaniałego zachodu słońca nad Zatoką Tonkińską, popijając kilka drinków podczas Happy Hour w barze na górnym pokładzie. Serwowana jest kolacja Deluxe, podczas której można zjeść wspaniały posiłek w intymnej, romantycznej atmosferze. 21:00 – Odpręż się na łodzi, dołącz do łowienia kałamarnic na pokładzie recepcji lub śpiewaj karaoke na tarasie słonecznym. DZIEŃ 3: Zatoka Halong – Hanoi 06:30 – Rozpocznij dzień z Taichi na tarasie słonecznym. 07:00 – Lekkie śniadanie serwowane w jadalni. 08:45 – Zjedz śniadanie w restauracji kontynuując rejs. Weź udział w zajęciach kajakowych w okolicy Ao Ech i odkryj ukryty urok Ha Long - Lan Ha Bay. 9:00 – 9:30 – Powrót na główną łódź na relaks i wymeldowanie w recepcji, proszę umieścić cały bagaż na zewnątrz drzwi kabiny, członek załogi pomoże wnieść bagaż na ląd. 09:45 – Brunch serwowany jest w restauracji, podczas gdy łódź płynie z powrotem do portu. 11:00 – Wyokrętowanie w porcie 15:00 – Przyjazd do hotelu. Koniec rejsu 3 dni/2 noce.
Wliczone w cenę
 • Drink powitalny
 • Plan i program rejsu
 • Spływy kajakowe
 • Opłaty za wstęp i zwiedzanie
 • Wewnętrzny anglojęzyczny przewodnik turystyczny
 • Luksusowe domki i apartamenty z klimatyzacją i łazienkami
 • Deluxe wietnamski i międzynarodowy lunch i kolacja
 • Śniadanie wietnamskie i międzynarodowe
 • Ubezpieczenie, podatki i opłaty za usługi
 • Usługi masażu (patrz menu masażu w kabinie)
 • Napoje, porady i wydatki osobiste
 • Wszystkie inne usługi, które nie zostały wyraźnie wymienione powyżej
 • Odbiór i dowóz do hotelu dodatkowa opłata 25 $ / osobę w 2 strony Hanoi-Halong-Hanoi
 • Pojedynczy dodatek dopłata 170 $ / pojedyncza kabina zapłaci na pokładzie
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Ważne informacje

Zabierz ze sobą

 • Paszport lub dowód osobisty

Niedozwolone

 • Dotykanie zwierząt

Co trzeba wiedzieć

 • W przypadku nieprzewidywalnych złych warunków pogodowych w Zatoce Halong, uprzejmie prosimy o zrozumienie, że anulowanie zostanie dokonane WYŁĄCZNIE przez Zarząd Zatoki Halong i zwykle ogłoszenie zostanie poinformowane w krótkim czasie.
 • W szczycie sezonu będzie dodatkowa opłata w wysokości 35 USD za osobę od 1 października 2022 do 30 kwietnia 2023

Numer identyfikacyjny produktu: 420016