Opis tej atrakcji został przetłumaczony automatycznie. Kliknij tutaj, aby zobaczyć oryginalną wersję (język angielski).
Wycieczka z przewodnikiem

Hanoi Highlights: Całodniowa wycieczka po mieście małych grup z obiadem

4,7 / 5

Opinie: 46

Hanoi Highlights: Całodniowa wycieczka po mieście małych grup z obiadem

Zaoszczędź nawet 20%

Od 389,96 zł 311,96 zł za osobę

Zobacz najlepsze Hanoi na małą wycieczkę grupową i dowiedzieć się o historii stolicy Wietnamu. Odwiedź kulturalnych i historycznych miejsc, takich jak Mauzoleum Ho Szi Mina i wybrać się na spacer po starej części miasta i niektórych lokalnych dań w porze lunchu.

Informacje

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Obowiązują specjalne środki bezpieczeństwa i ochrony zdrowia. Dowiedz się więcej
Akceptowane są kupony papierowe lub elektroniczne
Wydrukuj kupon lub okaż go na telefonie
Czas trwania 8 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Natychmiastowe potwierdzenie
Przewodnik
angielski
Odbiór wliczony w cenę
Twój przewodnik spotka się z Tobą w holu Twojego hotelu w Starej Dzielnicy Hanoi o 8:30. Dla podróżnych przebywających poza tym obszarem, proszę zrób własną drogę do miejsca spotkania.

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Dowiedz się o historii Wietnamu i Hanoi od eksperta prywatnym przewodnikiem
 • Odwiedź mauzoleum Ho Chi Minha, ojciec Wietnamie
 • Zobacz piękne drewniane 1-Pillar Pagoda, pochodzący z 11 wieku
 • Wybierz się na spacer przez atmosferycznym starej dzielnicy Hanoi
Pełny opis
Zapraszamy na wycieczkę całodniową Hanoi z przewodnika i uzyskać lokalną na wgląd Wietnamu mitologii, tradycji i zwyczajów. Odwiedź kulturalnych i historycznych miejsc, takich jak Mauzoleum Ho Chi Minha, jak również codziennych lokalizacjach takich jak domy w starej dzielnicy. Po pick-up w hotelu przez przewodnika i kierowcy, przejdź do Kompleksu Ho Chi Minh odkryć serce Viernam w "wujka Ho" Mauzoleum. Stojąc przed mauzoleum są 79 Cycad drzew, symbolizujących Ho Chi Minh za 79 źródeł życia, a 2 zakresy bambusowe gwizdać na wietrze dla upamiętnienia byłego prezydenta i Ojciec Narodu. Zobacz pobliski dom na palach i osobliwy One-Pillar Pagoda, zbudowany z drewna w ramach 11. wieku cesarz Lý Thái Tong. Przejdź do Muzeum Enthnology - muzeum publicznego wykazującego grup etnicznych Wietnamu. Misją Muzeum jest badań naukowych, gromadzenie, dokumentacji, ochrony, wystawy i zachowanie dziedzictwa kulturowego i historycznego różnych grup etnicznych narodu Następna wizyta byłaby Galary z Lacque Paiting Collection. Najlepszym rękodzieła na północy Wietnamu. Potem trzeba będzie lunch w lokalnej restarant z głębokim dotykiem sztuce Hanoi kuchni. Będziesz wtedy odwiedzić Świątynia Literatury, miejsce pierwszej randki uniwersyteckiej Wietnamu z powrotem do 1070 roku i pierwotnie zbudowany jako świątynia Konfucjusza. Wewnątrz można zobaczyć kamienne stele montowane na grzbietach żółwi, które mają nazwy najlepszych uczonych Wietnamu imiennych. Świątynia podkreśla znaczenie, jakie wietnamski miejsce na edukację społeczeństwa, zarówno obecnie, jak iw przeszłości. Po lunchu. Po południu zwiedzanie pięknego wschodni sektor Hanoi, w tym jeziora Hoan Kiem, Świątynia Ngoc Son i Huc Bridge. Spacerując po starej dzielnicy i mieszają się z mieszkańcami, ponieważ wykraczają one o ich gorączkowym życiu. Zakończy się 30 minut Cyclo Tour wokół Starego Quater Hanoi mieć najlepszy widok życia Hanoian.
Wliczone w cenę
 • przewodnik anglojęzyczny
 • transfery lądowe
 • Opłaty wstępu
 • Obiad (kuchnia lokalna)
 • Napoje
 • Wskazówki i wydatków osobistych
Nie zaleca się następującym osobom
 • Osoby z dysfunkcjami ruchowymi
 • Osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich
Środki bezpieczeństwa dot. COVID-19
Wymagania dla podróżnych
 • Należy mieć założone maseczki ochronne
 • Należy przejść obowiązkowe mierzenie temperatury

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Przygotuj się

Ważne informacje

Niedozwolone

 • Zwierzęta
 • Bagaż lub duże torby

Co trzeba wiedzieć

 • Proszę zanotować:
 • Ho Chi Minh Mauzoleum jest otwarte 5 rano w tygodniu i 10 miesięcy w roku. Jest zamknięta codziennie po południu, przez cały dzień poniedziałek i piątek, a od początku października do początku grudnia na zaplanowanej konserwacji
 • Większość muzea są zamknięte w poniedziałki. Jeśli wizyta zbiega się z ostatnich dniach, zostaną zaproponowane rozwiązania alternatywne
 • Dla grupy 7 lub większej liczby uczestników, prosimy o kontakt z dostawcą dla stóp
 • Dzieci w wieku od 2-11 opłata w wysokości 75 procent od ceny osoby dorosłej. Osoby poniżej 2 roku życia może się przyłączyć wycieczkę bez żadnych opłat. Dzieci w wieku 12 lat, a nawet uważane są za osoby dorosłe
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 46 opinii

Podsumowanie opinii

 • Przewodnik
  5/5
 • Transport
  5/5
 • Jakość/cena
  4,3/5
 • Bezpieczeństwo
  4,6/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

We were in Hanoi for only one day and this was a good way to see all the sights of Hanoi. Whilst fast paced the tour was still enjoyable. I give only four stars as I feel the tour guide could have had a bit more patience and empathy for other group members.

11 stycznia 2018

Przetłumacz

Nice city trip

The tour was very well designed for the time allowed. The visit to the lacquer factory/shop was unexpectedly interesting and a must do if you are visiting Hanoi. Our guide was there to pick us up on time, he was polite and very informative and went beyond the structured plan to customize our day, as some of us wanted to do some extra shopping. The lunch provided was delicious and at a very nice location, roof top with a nice view of the Old Quarter.

Czytaj dalej

9 marca 2017

Przetłumacz

Fantastic Hanoi City Tour Experience

Our guide was Kem, he took us to all of the major historical and important city sites, while providing us valuable information such as how the city is laid out and how all of the neighborhoods fit together interspersed with insights to Vietnamese and Hanoian culture. Lunch at the local restaurant is really good. A surprising window into the life of ordinary Vietnamese.

Czytaj dalej

22 listopada 2016

Przetłumacz
Organizator:

Numer identyfikacyjny produktu: 44517