Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Hanoi

W kulturalnej stolicy Wietnamu skosztujesz naleśników z krewetkami, zobaczysz mauzoleum Ho Chi Minha i popłyniesz w rejs po zatoce Ha Long.

Hanoi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hanoi? Kliknij tutaj.

Hanoi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 7738 opinii

Spektakl jest bardzo interesujący, a muzycy, śpiewacy i lalkarze są naprawdę utalentowani. Było wiele rozrywek ze strony publiczności, które uniemożliwiły mi cieszenie się występem. Naprawdę chciałbym, żeby publiczność miała lepsze maniery. Wiele dużych grup spóźniło się, zakłóciło przedstawienie, zmuszając ludzi do wstania, aby wpuścić ich do rzędów, ludzi trzymających telefony, aby robić zdjęcia lub nagrywać, co utrudniało osobom siedzącym za nimi oglądanie programu i rozmowy !!! Byłem zszokowany, poruszony i zawstydzony etykietą biednej publiczności. Chciałbym, żeby teatr na początku spektaklu ustalił jakieś zasady albo przypomniał ludziom o dobrych manierach. Jeśli zarezerwujesz bilety na to przedstawienie, przyjdź na czas i pomyśl o ludziach wokół ciebie.

Zatoka HaLong jest zdecydowanie warta odwiedzenia ze względu na wspaniałe widoki. Jest to świetna jednodniowa wycieczka, która obejmuje kajaki, zwiedzanie jaskini, rejs statkiem i posiłki (napoje dodatkowo). Tylko mała skarga to późny odbiór rano, ale wszystko inne było super. To długa droga, ale tego się spodziewano. Poleciłby.

Przewodnik jest zbyt profesjonalny i bardzo miły chłopak, bardzo mi się podobało. To była wycieczka, w której wszystko było zbyt spokojne, nie widzieliśmy, jak wszystko działa, a przede wszystkim bardzo punktualne, kiedy odbierał nas z hotelu i opuszczał nas, wszystko było naprawdę idealny

Świetna wycieczka za niską cenę. Ciekawe i piękne miejsca. Wycieczka na rowerach była fantastyczna. Sympatyczny i pomocny przewodnik. Polecam!

Uforglemmelig oplevelse med en dygtig og imødekommende przewodnik. Kan klart anbefales.