Handelsbeurs, Antwerp

Handelsbeurs, Antwerp – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

1. Antwerpia: Wycieczka piesza z aplikacją Audioguide

Odkryj Antwerpen na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym z nich. Nie możesz przegapić bogatej historii Antwerpii. Historyczne centrum z wielowiekowymi placami ma wiele imponujących budynków, ładne dzielnice, ciekawe muzea i wiele przytulnych restauracji i barów. Podczas wycieczki audio mijasz kilka wyjątkowych zabytków, takich jak gotycka katedra Matki Bożej, Rubenshuis, fontanna Brabo i najstarszy budynek giełdy na świecie. Jak zapewne wiesz, Antwerpia jest największym portem składowania kakao na świecie. Czy wiesz, że kiedyś lekarstwa pokrywano warstwą czekolady? Chocolatier Neuhaus odpowie na wszystkie Twoje pytania i życzenia dotyczące czekolady. Podczas tej wycieczki z przewodnikiem zagłębisz się w historię historycznej Antwerpii i odkryjesz wszystkie sekrety, które niesie ze sobą miasto. Starannie przygotowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 40 wciągających i interesujących historii. Przejdziesz obok wszystkich dobrze znanych zabytków, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Antwerpii, poznaj jej tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się jej urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Piesza wycieczka historyczna po Antwerpii

2. Piesza wycieczka historyczna po Antwerpii

Historyczny spacer trwa 2 godziny. Nasza podróż rozpoczyna się na pięknym placu w mieście, Grote Markt (Wielki Plac). Po krótkim przeglądzie wyruszamy nad rzekę Scheldt, gdzie wszystko się zaczęło. Dotrzemy do fortyfikacji pierwszego miasta. Podążaj za ekspansją miasta między pozostałymi częściami pierwszego muru miejskiego. Znajdziesz tu najstarszy i największy dom cechowy. Był to dom rzeźników, zwany Vleeshuis. Podążając za osią czasu, dotrzemy do pierwszego finansowego serca Antwerpii. Poznajemy historię i konsekwencje konfliktów religijnych w XVI wieku i docieramy do nowej epoki z nowym stylem sztuki. Barok w całej okazałości, a jeśli nie ma mszy w kościele Carolus Borromeus, możemy pospacerować po jego wnętrzu. Udajmy się do matki wszystkich giełd i miejmy nadzieję, że drzwi się otworzą. W drodze do naszego ostatecznego celu miniemy największą gotycką katedrę w Niderlandach. Kończymy w ogrodzie muzeum Plantin&Moretus, XVI-wiecznej drukarni i wydawnictwa, należącego do tej samej rodziny do końca XIX wieku.

Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

3. Antwerpia: Historyczna piesza wycieczka po Starym Mieście

Wybierz się na pieszą wycieczkę po sercu Antwerpii. Podziwiaj kultowe zabytki, takie jak majestatyczny Dworzec Centralny, Meir, inspirująca katedra, średniowieczny Het Steen, wielki Stadsfeestzaal i tętniący życiem Grote Markt. Spaceruj po brukowanych uliczkach i rozległych placach Antwerpii, rozkoszując się chwałą zabytkowych budynków i bogatym średniowiecznym dziedzictwem miasta. Odkryj opowieści o rzymskich zdobywcach, hiszpańskich władcach i średniowiecznych cudach, a także o kluczowej roli Antwerpii w tętniącej życiem historii Belgii. Zdobądź poufną wiedzę od lokalnego przewodnika i poznaj autentyczne antwerpskie doświadczenia, znajdź najlepsze kulinarne hotspoty, poznaj lokalne sekrety i poruszaj się po mieście jak prawdziwy wtajemniczony.

Antwerpia : Wycieczka piesza po atrakcjach, które musisz zobaczyć

4. Antwerpia : Wycieczka piesza po atrakcjach, które musisz zobaczyć

Przemierzaj historyczne centrum miasta, zagłębiając się w średniowieczny urok Grote Markt z domami cechowymi, ratuszem i fontanną Brabo, podczas gdy opowieści o ich znaczeniu się rozwijają. Udaj się do pomnika Hendrika Conscience'a, odkrywając architektoniczne perełki i intelektualne dziedzictwo miasta. Podziwiaj bogactwo kościoła Carolus Borromeus, przesiąkniętego barokową elegancją związaną z Rubensem. Zanurz się w złotym wieku Antwerpii w Handelsbeurs Antwerpen, historycznym centrum podobnym do Wall Street. Odkryj świat sztuki w Rubens House i zagłęb się w serce mody w MoMu - Fashion Museum Antwerp. Odkryj wpisane na listę UNESCO Muzeum Plantin-Moretus i średniowieczny urok Vlaeykensgang.

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::

Handelsbeurs, Antwerp: najlepsze atrakcje w pobliżu

Handelsbeurs, Antwerp: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Handelsbeurs, Antwerp? Kliknij tutaj.