Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Hamburg

Od wpisanej na listę UNESCO dzielnicy Speicherstadt po Reeperbahn – w tym nadmorskim mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Hamburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hamburg? Kliknij tutaj.

Hamburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 69 828 opinii

Zarezerwowałem wycieczkę spontanicznie i nie mogłem wcześniej powiedzieć, czego się spodziewać. Hamburg nocą to sen, Speicherstadt wygląda po prostu pięknie, gdy jest oświetlony. Kontenerowce są gigantyczne i naprawdę ekscytujące było obserwowanie, jak ludzie pracują tam w nocy. Kierowca wykonał świetną robotę, opowiedział historię w ciekawy i dowcipny sposób. Na pewno zrobimy to ponownie podczas naszej następnej wizyty w Hamburgu!

Uwielbiałem odwiedzać Chocoversum. W ciekawy, a zarazem zabawny sposób zostaliśmy wprowadzeni w świat kakao. Mogli się dużo dowiedzieć o roślinie, uprawie i produkcji kakao. Najważniejszym wydarzeniem było prawdopodobnie to, że możesz zrobić własną czekoladę. Dla mnie jasna rekomendacja dla każdego odwiedzającego Hamburg. :)

To była bardzo zabawna i ekscytująca wycieczka po porcie, która zdecydowanie jest tego warta. Zwiedzanie portu nocą było ciekawym doświadczeniem. Mieliśmy świetnego mówcę, który towarzyszył nam podczas wycieczki.

Świetny komentator! Wspaniałe wrażenia! Przy ogromnych kontenerowcach czujesz się jak krasnolud. Musisz zobaczyć! Ubierz się ciepło, na zewnątrz jest mocna!

Fajna wycieczka, podczas której można zobaczyć Hamburg w morzu świateł.