Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Hamburg

Od wpisanej na listę UNESCO dzielnicy Speicherstadt po Reeperbahn – w tym nadmorskim mieście każdy znajdzie coś dla siebie.

Wycieczki dostępne w dniu

  • Rejsy po porcie
  • Hamburg nocą
  • Speicherstadt i HafenCity
  • Musicale, przedstawienia itp.
  • Niemieckie wina, jedzenie i inne
Liczba znalezionych atrakcji: 244
Sortuj według:
Strona 1 z 16

Często zadawane pytania dotyczące: Hamburg

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Hamburg?

Hamburg: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hamburg? Kliknij tutaj.

Hamburg: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 83 274 opinii

Wycieczka po mieście była odpowiednia podczas naszej pierwszej wizyty w Hamburgu. Zrobiliśmy całą pętlę bez wychodzenia pomiędzy i myślę, że udało nam się uzyskać całkiem dobry przegląd. Trasa prowadzi przez Speicherstadt, Hafencity, obok centrum wystawowego, wzdłuż Outer Alster i Inner Alster, przez St. Pauli iz powrotem do Landungsbrücken. Jest usiany mnóstwem informacji pochodzących z taśmy i jest bardzo łatwy do zrozumienia. Dodatkowe informacje przekazał kierowca autobusu. Podróż była bardzo zabawna, a półtorej godziny minęło zdecydowanie za szybko. Mieliśmy ze sobą osobę na wózku inwalidzkim. Autobusy są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Przy wjeździe i wyjeździe zostanie zainstalowana rampa. Świetnie!

Fajna jazda, mili kierowcy ze świetnymi poufnymi wskazówkami. Zrobiłem całe okrążenie dla pierwszego przeglądu, a potem wsiadałem i wysiadałem na różnych stacjach. W zeszłym roku byliśmy już w trasie z piętrowymi autobusami. Wycieczka jest również dostępna z Alster i Hafenrudfahrt (statek), który również mieliśmy (w tym roku iw zeszłym roku) i zarezerwujemy go ponownie na nasze następne wakacje.

Przeżyj współczesną historię z własnym udziałem i zabawnymi akcjami. Bawiliśmy się świetnie i możemy tylko polecić. Jedyną wadą jest stanie w kolejce, aż zostaniesz wpuszczony. Tutaj jesteś całkowicie otwarty, tutaj dużo padało i nie masz gdzie się schować. Nie dowiedziałeś się, jak długo potrwa, zanim będziesz mógł wejść. Warto byłoby to zmienić, bo z mokrymi ciuchami nie jest tak fajnie!!!

Bardzo dobra wycieczka, szczególnie dla osób takich jak ja w tej chwili, które nie są tak mobilne lub mają trudności z chodzeniem. Wszystko jest dobrze iw zabawny sposób wyjaśnione przez głośnik. A kiedy „głos” robi sobie przerwę, kierowca autobusu (w moim przypadku Klaus) opowiada kilka anegdot. Podobało mi się i pojechałbym ponownie.

To świetny sposób, aby zobaczyć miasto Hamburg. Łatwo było wsiadać i wysiadać, gdy zobaczyliśmy coś interesującego. Słuchawki działały dobrze, aby usłyszeć narrację w języku angielskim. Nie wiedziałem, że ta firma ma dwie trasy. Powinieneś spojrzeć na oba i zobaczyć, który chcesz. Nie pozwalają ci użyć biletu na oba.