Wybierz daty

Atrakcje i wycieczki Hallstatt

Hallstatt – najciekawsze atrakcje

Wycieczki dostępne w dniu

Liczba znalezionych atrakcji: 23
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Hallstatt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hallstatt? Kliknij tutaj.

Hallstatt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2087 opinii

Nasz przewodnik Gerhard był doskonały, bardzo zabawny i pomocny. Zachęcił nas, abyśmy nie korzystali z skywalk, ponieważ zajęłoby to dużo czasu, a kolejki byłyby długie. I tak to zrobiliśmy, ponieważ kochamy przyrodę i chcieliśmy zobaczyć widoki! Z tego powodu nie mieliśmy zbyt wiele czasu na zwiedzanie miasta, a jeśli masz nadzieję na spokojny spacer, zakupy i jedzenie w mieście, zdecydowanie nie idź na skywalk, chyba że wybierasz się poza sezonem. Byliśmy tam kilka dni po Bożym Narodzeniu. Widoki podczas jazdy były inspirujące i absolutnie uwielbialiśmy nasz czas! Zdecydowanie odwiedź kościoły i cmentarz!

Podobała mi się moja wycieczka do Hallstatt z Wiednia. Zabrali nas do samoobsługowego brunchu i miejsca na kolację, które było pyszne i pomyślałem, że czas, który spędziliśmy w Hallstatt, wystarczy na zwiedzanie tego pięknego miasteczka. Moją jedyną sugestią byłoby najpierw uderzyć w kolejkę linową / skywalk, a następnie odwiedzić miasto, aby zaoszczędzić czas i pokonać tłum po przyjeździe. Jazda do Hallstatt była również piękna. Gorąco polecam tę wycieczkę, jeśli chcesz odwiedzić Hallstatt z Wiednia!

Jazda autobusem była piękna i punktualna - do Hallstatt było 1,5 godziny, my mieliśmy tam 2,5 godziny i odjechał punktualnie o 4:00, aby wrócić o 5:30. Przewodnik - Obrad - przedstawił wspaniałą historię tego obszaru i jasno określił oczekiwania dotyczące spędzonego tam czasu. Był gotów pomóc ci wymyślić, jak spędzić czas. Hallstatt jest magiczne, a to był bardzo łatwy sposób, aby dostać się tam iz powrotem w rozsądnym czasie.

Mój mąż i ja bardzo podobała nam się ta wycieczka. Było dobrze zorganizowane i mieliśmy mnóstwo czasu na zwiedzanie Hallstatt (zdecydowaliśmy się nie robić punktu widokowego, zamiast tego zdecydowaliśmy się na spacer na drugi koniec miasta z dala od zgiełku i zwiedzania). Ponadto, co najważniejsze, Leo był niesamowitym przewodnikiem. Pomógł uczynić podróż zabawną i niezapomnianą. Dziękuję Leo i zespołowi za świetną aktywność!

To doświadczenie było DOSKONAŁE! Idealny sposób na poznanie historii Hallstatt i zobaczenie pięknych miejsc w całym mieście. Edwin był tak miły i zrobił dla nas najpiękniejsze zdjęcia, aby zapamiętać naszą wizytę. Pod koniec naszego doświadczenia udzielił także pomocnych wskazówek na temat restauracji i atrakcji. Gorąco polecam tę wycieczkę podróżującym w pojedynkę, w parze lub w grupie - zdjęcia i zabytki są tego warte!