Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Hallstatt

Najciekawsze atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Hallstatt

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Hallstatt?

Najlepsze atrakcje to:

Na jakich wycieczkach w: Hallstatt obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Hallstatt: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hallstatt? Kliknij tutaj.

Hallstatt: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1423 opinii

Podróż była świetna! Mieliśmy 30 minut opóźnienia, ale zapomniało o tym, co przyszło później - miasto było piękne! ale droga tam iz powrotem była dla mnie najlepsza. Pomyśleli o wszystkim, aby było jak najpełniej, z 2 różnymi pięknymi drogami do miasta iz powrotem. Widoki były niesamowite, przejażdżki autobusem były jego własną atrakcją. Przewodnikiem był wspaniały, uspokajający starszych Niemców, który po drodze przekazywał miłe fakty i historie. Obowiązkowa wycieczka, jeśli jesteś w pobliżu!

Wycieczka do Hallstatt była hipnotyzująca; nasz Przewodnik był po prostu wspaniały (i pełen humoru). Autobus też był bardzo wygodny (przyjedź tam wcześnie, aby usiąść na górnym pokładzie, najlepiej z przodu, aby uzyskać najlepsze widoki podczas podróży). Austriacka muzyka, którą grali podczas podróży, dodała eterycznego nastroju malowniczo położonemu pięknu, które otwierało się na naszych oczach. Warto było!

To była fajna wycieczka, bardzo zorganizowana, ale informacje na temat rezerwacji są błędne. Przystanek w Schloss Orth już się nie odbywa, co jest trochę rozczarowujące. Poza tym Halstatt jest niesamowity.

Jest to 13-godzinna wycieczka, podczas której spędzasz dużo czasu w autobusie, ale moim zdaniem warto, ponieważ Hallstatt jest piękna, wycieczka, której nie można przegapić

Warto odbyć wycieczkę, jest to wymarzone miejsce, a czas, który nam dają, wystarczy, aby się nim cieszyć.