Atrakcje i wycieczki
Halifax

Halifax: najczęściej polecane atrakcje

Z Halifax: Wycieczka w małej grupie Peggy's Cove z transferami

Z Halifax: Wycieczka w małej grupie Peggy's Cove z transferami

Poznaj piękną zatokę Peggy's Cove z doświadczonym, zabawnym i przyjaznym lokalnym przewodnikiem. Ciesz się odbiorem z hotelu w centrum Halifax Peninsula z ekspresowym dostępem do kultowej Peggy's Cove. Zwiedź najczęściej fotografowaną latarnię morską w Kanadzie podczas małej i kameralnej wycieczki grupowej. Ciesz się odbiorem z hotelu na półwyspie Downtown Halifax i rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem w kierunku Peggy's Cove. Jedź wygodnie i stylowo wysokiej klasy furgonetką typu sprinter w małych grupach liczących mniej niż 6 osób. Jadąc do tej malowniczej wioski rybackiej, poznaj ciekawe lokalne fakty i wskazówki od swojego przewodnika i podziwiaj oszałamiający, wysadzany drzewami krajobraz. Po przybyciu do Peggy's Cove skorzystaj z okazji, aby zrobić zdjęcie z latarnią morską Peggy's Point. Poświęć swój wolny czas na zwiedzanie tej uroczej wioski rybackiej, która oferuje wyjątkowe, małe sklepy i wspaniałe widoki na ocean i otaczającą przyrodę. Usiądź na ławce do zwiedzania i zastanów się nad tym burzliwym punktem wybrzeża, zanim wrócisz do Halifax.

Z Halifax: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Peggy's Cove Sunset Tour

Z Halifax: Zwiedzanie miasta z przewodnikiem i Peggy's Cove Sunset Tour

Odkryj Halifax nocą z lokalnym przewodnikiem, który zabierze Cię na widok najpiękniejszych widoków zachodu słońca nad słynną zatoką Peggy's Cove. Zobacz piękne, tętniące życiem centrum Halifax oświetlone nocą i zobacz najważniejsze atrakcje podczas wycieczki z przewodnikiem, która obejmuje odbiór, dowóz i transport. Po odbiorze z hotelu wybierz się na malowniczą przejażdżkę do Peggy's Cove w samą porę, aby obejrzeć olśniewający zachód słońca. Podziwiaj widok, gdy niebo zmienia kolor ze słynną latarnią morską Peggy's Cove (znaną również jako latarnia morska Peggy's Point) z widokiem na Ocean Atlantycki w tle. Gdy słońce zajdzie, wróć do tętniącego życiem centrum miasta. Posłuchaj narracji swojego przewodnika, mijając ciekawe miejsca, takie jak Point Pleasant Park, Halifax Port i Pier 21. Następnie odwiedź Halifax Seaport Market, najstarszy nieprzerwanie działający targ rolniczy w Ameryce Północnej. Następnie zobacz tętniące życiem Halifax Waterfront, kultowy browar Alexandra Keitha, uniwersytety Dalhousie i Saint Mary oraz piękne ogrody miejskie. Odwiedź cmentarz Fairview Lawn, miejsce spoczynku ponad 100 ofiar zatonięcia Titanica. Na koniec wróć do hotelu.

Z Halifax: Mała grupa Lunenberg Express Tour

Z Halifax: Mała grupa Lunenberg Express Tour

Pozwól, aby See Sight Tours zabrał Cię na przygodę z Halifax do Lunenburga. Nie ma lepszego sposobu na podróż z Halifax do Lunenburg niż Lunenburg Express From Halifax! Jeden z naszych przyjaznych przewodników odbierze Cię z hotelu w centrum Halifax przed wyruszeniem w podróż do Lunenburga. Zrelaksuj się, gdy kierowca skutecznie zawiezie Cię do celu w komfortowym i stylowym samochodzie dostawczym Mercedes Metris. Po przyjeździe będziesz zachwycony wszystkim, co Lunenburg ma do zaoferowania. Podziwiaj oryginalne kolonialne budynki z XVIII i XIX wieku, które witają Cię oszałamiającymi kolorowymi fasadami. Jeśli ta opcja zostanie wybrana, najpierw zatrzymasz się w Salt and Shaker Deli, gdzie będziesz miał okazję zjeść pyszny lunch z homarem. Będziesz wtedy miał dużo wolnego czasu na zwiedzanie charakterystycznego nabrzeża tego uroczego miasta portowego, niesamowitych restauracji, gorzelni, browarów, rzemieślników, muzeów, galerii i wyjątkowych sklepów. Gdy skończysz ekscytujące wrażenia z Lunenburga, kierowca w mgnieniu oka zabierze Cię z powrotem do hotelu, abyś mógł się zrelaksować i powspominać swoją zabawną wycieczkę.

Halifax: Wycieczka w małej grupie z Cytadelą i Peggy's Cove

Halifax: Wycieczka w małej grupie z Cytadelą i Peggy's Cove

Twój pełen przygód dzień zaczyna się od malowniczej przejażdżki do Peggy's Cove. Położona około godziny jazdy od Halifax Peggy's Cove to malownicza wioska rybacka z mnóstwem atrakcji. Podczas jazdy do Peggy's Cove przewodnik wskaże godne uwagi zabytki, punkty orientacyjne i malownicze widoki. Po przybyciu do zatoki będziesz miał dużo wolnego czasu, w którym możesz zwiedzić okolice zabytkowej latarni morskiej, spacerować wzdłuż oceanu w poszukiwaniu basenów pływowych, udać się do wioski, aby zobaczyć, jak rybacy przychodzą i odchodzą, lub pójść na zakupy do jeden z małych butików i sklepów. Po zwiedzeniu Peggy's Cove wrócisz do centrum Halifax, gdzie zatrzymasz się na Wzgórzu Cytadeli, gdzie będzie czekał przewodnik historyczny, który zabierze Cię na niesamowitą wycieczkę. Podczas wycieczki będziesz eksplorować cele więzienne i alejki, które sięgają 1745 roku. Dzień kończy się mocnym akcentem wycieczką samochodową po centrum Halifax. Wycieczka samochodowa zabierze Cię przez najbardziej znane budynki i punkty orientacyjne miasta, takie jak cmentarz Titanic, ogrody miejskie, molo 21 i Halifax Farmers Market. Pod koniec wycieczki samochodowej zostaniesz wysadzony w wybranym miejscu.

Halifax: Kanadyjskie Muzeum Imigracji przy wejściu Pier 21

Halifax: Kanadyjskie Muzeum Imigracji przy wejściu Pier 21

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i ciesz się elastycznym wstępem do Kanadyjskiego Muzeum Imigracji. Zaplanuj swoją wizytę z uwzględnieniem pogody i harmonogramu podróży z biletem umożliwiającym wizytę w ciągu 7 dni po obu stronach zarezerwowanej daty. Muzeum znajduje się na nabrzeżu Halifax, w narodowym historycznym miejscu Pier 21. Wejdź w przeszłość i przekonaj się, jak to było wyemigrować do Kanady. Dołącz do pełnego pasji przewodnika podczas wycieczki w języku angielskim lub francuskim po wystawie Pier 21 Story. Twój wstęp obejmuje dostęp do wszystkich wystaw. Śledź ewolucję imigracji do Kanady na wystawie Canadian Immigration Story Exhibition. Zanurz się w relacjach z pierwszej ręki o przybyszach do kanadyjskiej kultury, gospodarki i stylu życia - od przeszłości do teraźniejszości. Obejrzyj oryginalny 20-minutowy film dokumentalny „In Canada”, aby poznać fascynujące historie o podróży i przynależności. Jeden z ekspertów-badaczy muzeum może pomóc ci odkryć podróż twojej rodziny w Centrum Historii Rodziny Scotiabank. Możesz także kupować kanadyjskie skarby w jedynym w swoim rodzaju sklepie z pamiątkami w muzeum.

Halifax: City Segway Tour

Halifax: City Segway Tour

Wsiądź na Segwaya i zobacz atrakcje Halifaxa bez wysiłku, szybując po wielu wzgórzach miasta. Istnieją dwie długości wycieczki do wyboru, aby dopasować je do swoich planów zwiedzania i harmonogramu. Obie wycieczki obejmują szkolenie, postoje na zdjęcia i czas na podziwianie odwiedzanych miejsc. Zamelduj się w kiosku na Halifax Waterfront, podpisz zrzeczenie się i wyposaż się w sprzęt bezpieczeństwa. Przygotuj się na swoją przygodę z Segwayem dzięki 30-minutowemu wszechstronnemu szkoleniu, w tym wystarczającej ilości czasu na ćwiczenia. Następnie podążaj za swoim przewodnikiem wzdłuż promenady Halifax Waterfront Boardwalk, zanim udasz się do miasta, aby zobaczyć zabytki. Skorzystaj z lokalnych spostrzeżeń swoich przewodników i ciesz się przystankami na okazje do robienia zdjęć. Czas trwania wycieczki zależy od wybranej opcji. Najbardziej popularna jest 3-godzinna wycieczka po mieście, która zabierze Cię do serca Halifax, aby zobaczyć niektóre z atrakcji śródmieścia. 2-godzinna City Spin Tour to skrócona wersja 3-godzinnej wycieczki i zabierze Cię wzdłuż nabrzeża Halifax do Argyle Street i Citadel Hill. Dowiedz się, gdzie się znajdują rzeczy i jak jest rozplanowane miasto, aby móc samodzielnie zwiedzać dalej.

Halifax: Peggy's Cove, Lunenburg i wycieczka po dolinie Annapolis

Halifax: Peggy's Cove, Lunenburg i wycieczka po dolinie Annapolis

Odkryj piękno Nowej Szkocji podczas jednodniowej wycieczki z Halifax. Odwiedź Peggy's Cove, Queensland Beach, Lunenburg, dolinę Annapolis i zatrzymaj się w winnicy na degustację wina. Rozpocznij dzień od odbioru z hotelu w Halifax. Wejdź na pokład wygodnego pojazdu i jedź do Peggy's Cove. Zrób idealne selfie przed najczęściej fotografowaną latarnią morską na świecie, jednocześnie odkrywając zakamarki tej historycznej wioski rybackiej. Następnie zatrzymaj się na plaży Queensland. Zanurz stopy w wodzie lub narysuj obrazek na piasku. Następnie przejedź przez Mahone Bay i zrób zdjęcie słynnych trzech kościołów. Kontynuuj podróż do historycznej dzielnicy Lunenburg. Wybierz się na wycieczkę pieszą, zjedz lunch, wskocz na pokład słynnego szkunera Bluenose lub przejdź się kolorowymi uliczkami, podziwiając urok tej wpisanej na listę dziedzictwa UNESCO wioski. Następnie zatrzymaj się w Wolfville Waterfront Park, aby zobaczyć najlepsze kąty pływów Zatoki Fundy, a może nawet zobaczysz bielika. Wreszcie, zakończ dzień w winnicy, aby cieszyć się degustacją i podziwiać widoki.

Kanada eSIM - Plan taryfowy na transmisję danych

Kanada eSIM - Plan taryfowy na transmisję danych

Odkryj magię Kanady, pozostając w stałym kontakcie dzięki ConnectPhone eSIM. Nasza karta eSIM gwarantuje, że pozostaniesz w kontakcie ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Kanady. Nasza karta eSIM zapewnia dużą ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Promenada i port morski w Halifaksie: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

Promenada i port morski w Halifaksie: Wycieczka z audioprzewodnikiem na smartfonie

Odkryj port Halifax podczas tej wycieczki smartfonem. Znajdź historyczne miejsca i artefakty z 1700 roku na tej 1,5-kilometrowej trasie. Przenieś się do czasów, gdy korsarze bogacili się na swoich śmiałych eskapadach morskich podczas tej pouczającej wycieczki. Śledź rozwój tego obszaru na przestrzeni wieków, gdy ten hałaśliwy port wyrósł na tętniące życiem, nowoczesne miasto. Zacznij od molo 21, gdzie wielu imigrantów po raz pierwszy postawiło stopę w Kanadzie, aby rozpocząć nowe życie. Spaceruj obok pomników, posągów i rzeźb honorujących tych, którzy pomogli uczynić Halifax miastem, jakim jest dzisiaj. Spaceruj wzdłuż jednej z najdłuższych promenad na świecie we własnym tempie. Zapisz swoje dane dzięki wycieczce offline. Odwiedź muzea morskie i przejdź się po pokładzie edwardiańskiego parowca CSS Acadian. Od końca czerwca do października HMCS Sackville, najstarszy kanadyjski okręt wojenny, wita odwiedzających na pokładzie. Zakończ w centrum handlowym Market Mall, gdzie możesz zrobić zakupy.

Halifax: Kościoły, ogrody i cmentarze - wycieczka na smartfona

Halifax: Kościoły, ogrody i cmentarze - wycieczka na smartfona

Przeglądaj zabytki Halifax podczas samodzielnej pieszej wycieczki. Słuchaj narracji audio bez użycia rąk i wchodź w interakcję z tym, co widzisz, dzięki grze opartej na atrakcjach. Miej swobodę odkrywania miasta we własnym tempie dzięki wygodnej wycieczce, którą możesz zatrzymać i wznowić. Przejdź przez pierwszy cmentarz w mieście na Camp Hill. Zagłęb się w historie za Cmentarzem Świętego Krzyża i Starym Cmentarzem. Podziwiaj imponującą architekturę katedry Wszystkich Świętych i kościoła św. Pawła. Zanurz się w historii w Zbrojowni Halifax i Ratuszu. Udaj się do Victoria Park, aby dowiedzieć się, co sprawia, że jest wiktoriański. Udaj się do serca miasta, aby zobaczyć ogrody publiczne Halifax i najstarszy park miejski w Kanadzie, Halifax Common. Zanurz się w opowieści o wielu ludziach, dzięki którym Halifax jest tym, czym jest dzisiaj. Pozbądź się stresu związanego z przeglądaniem mapy z funkcją GPS, która skieruje Cię do miejsc takich jak Muzeum Historii Naturalnej. Posłuchaj automatycznej gry z komentarzem, zbliżając się do miejsc takich jak zegar na Starym Mieście.

Najciekawsze atrakcje

Halifax: najciekawsze atrakcje

Wszystkie atrakcje

Często zadawane pytania dotyczące: Halifax

Jakie są najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Halifax

Najlepsze wycieczki całodniowe i wyprawy z: Halifax to:

Halifax – zobacz wszystkie wycieczki całodniowe i wyprawy na GetYourGuide

Jakie są najlepsze atrakcje w: Halifax dla osób z dziećmi?

Najlepsze atrakcje w: Halifax dla osób z dziećmi to:

Halifax – zobacz wszystkie atrakcje dla rodzin na GetYourGuide

Halifax: Najciekawsze atrakcje

Halifax: Wycieczki i bilety

Kanada: Ciekawe miejsca

Halifax: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Halifax? Kliknij tutaj.

Halifax: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7
(246 recenzji)