Hale montażowe w Bath

Hale montażowe w Bath – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: Wycieczka z przewodnikiem

1. Bath: Wycieczka z przewodnikiem

Poznaj wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO miasto Bath podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój doświadczony przewodnik wyjaśni historię, architekturę i niektóre z wielu opowieści, które sprawiły, że Bath jest tak fantastycznym miejscem do odwiedzenia. Podczas wycieczki zobacz kultowe zabytki Bath, w tym Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Wędruj przez miasto, podczas gdy Twój przewodnik ożywia historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz na każdym z przystanków w mieście. Zadawaj im wiele pytań, a może nawet przetestuj ich wiedzę. Uzyskaj poufną wiedzę na temat najlepszego czasu na ponowne odwiedzenie niektórych zabytków.

Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

2. Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

Dołącz do ekscytującej wycieczki po Bath z kultowymi miejscami filmowania Bridgerton. Przespaceruj się po kolumnadach, gdy zaawansowane technologicznie słuchawki wyśpiewują serenady z muzyką z serialu, fanów i okolic Bath. Dowiedz się o fascynującym sposobie życia regencji, spacerując po mieście ze swoimi doświadczonymi przewodnikami. Wyobraź sobie siebie jako diament sezonu, odwiedzając najważniejsze zabytki Bath, takie jak Royal Crescent, most Pulteney i Muzeum Holburne. Posłuchaj najnowszych plotek zza kulis i filmowego know-how od prawdziwego fana Bridgerton.

Bath: 2-godzinna historyczna wycieczka piesza z aplikacją

3. Bath: 2-godzinna historyczna wycieczka piesza z aplikacją

Wyrusz w historyczną wycieczkę pieszą po Bath, podróż przez serce bogatej historii i oszałamiającej architektury Bath. Z każdym krokiem odkrywaj piękno i urok Bath. Naszym pierwszym przystankiem jest Marlborough Buildings, malownicza okolica znana z eleganckiego designu i spokojnej atmosfery. Następnie docieramy do Royal Crescent, słynnego zakrzywionego rzędu domów o niesamowitej architekturze. W pobliżu znajduje się The Circus, kolejny cud architektury, tworzący idealny okrąg z pięknymi budynkami. Przechodzimy do Bath Assembly Rooms. Pomieszczenia te były świadkami wielu historycznych spotkań i tańców. Centrum Jane Austen to obowiązkowy punkt dla fanów słynnej pisarki. Dowiesz się z niego o jej życiu i czasie, który spędziła w Bath. Stamtąd przespacerujemy się ulicą Bath Street, słynącą z pięknych chodników i sklepów. Łaźnie Rzymskie to nasz kolejny przystanek, wspaniały kompleks wokół naturalnych gorących źródeł. Następnie odwiedzimy Bath Abbey, wielki kościół o gotyckiej i unikalnej architekturze. Następnie zwiedzamy Great Pulteney Street, most często porównywany do słynnego Ponte Vecchio we Florencji we Włoszech. Muzeum Holburne to nasz kolejny przystanek, pełen sztuki i historii. Wreszcie kończymy naszą wycieczkę w apartamencie Jane Austen na dziedzińcu, który daje kolejny wgląd w jej życie w Bath.

Bath: Bridgeton Walking Tour z aplikacją

4. Bath: Bridgeton Walking Tour z aplikacją

Dołącz do naszej wycieczki pieszej z przewodnikiem po Bridgeton. Będziesz mógł spacerować i zobaczyć kilka pięknych i ważnych miejsc w Bath, gdzie kręcono Bridgerton. Pierwszym punktem naszej wycieczki jest 1 Royal Crescent, rząd domów w kształcie półksiężyca, w którym nakręcono wiele słynnych scen Bridgerton. Następnie odwiedzimy Assembly Rooms, słynne ze scen balowych w Bridgerton. Następnie przespacerujemy się ulicami Albert Street, Bath Street i Beaufort Square, pokazując kilka kultowych wejść postaci Bridgerton. Następnie zobaczymy The Colombian Company, małą kawiarnię, która była kluczowym miejscem filmowania w Bridgerton, wraz z Abbey Deli i Abbey Green. Podczas spaceru usłyszysz nasz łatwy do naśladowania audioprzewodnik opowiadający o tych miejscach. Nie spiesz się i ciesz się doświadczeniem we własnym tempie

Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

5. Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

Podczas wycieczki odwiedź takie miejsca, jak Bath Abbey, łaźnie rzymskie, Pump Rooms, Pulteney Bridge, Queen Square, Circus, Royal Crescent, Assembly Rooms, Guildhall, Mineral Hospital i Theatre Royal. Miejsca te są przesiąknięte historią i pełne ciekawych opowieści, które Twój przewodnik ożywi, jednocześnie zapewniając Ci ich historyczny kontekst w przyjemny sposób. Twoja wycieczka może być zarezerwowana dla osób indywidualnych, par szukających wyjątkowego doświadczenia lub grup do 20 osób. Twój przewodnik może dostosować wycieczkę i jej tematykę do tematów takich jak Rzymianie w Bath, Jane Austen, postacie literackie lub niezwykłe kobiety z Bath.

Liczba znalezionych atrakcji: 6
Sortuj wg::

Hale montażowe w Bath: najlepsze atrakcje w pobliżu

Hale montażowe w Bath: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Hale montażowe w Bath? Kliknij tutaj.