Atrakcje i wycieczki
Haarlem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dotyczące: Haarlem

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Haarlem?

Na jakich wycieczkach w: Haarlem obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Na tych atrakcjach w: Haarlem obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19:

Haarlem: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Haarlem? Kliknij tutaj.

Haarlem: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 128 opinii

Poręczna przepustka do zdobycia, wiele opłat za wstęp do głównych atrakcji. Dobry również do poruszania się środkami transportu publicznego i łatwy w użyciu. Musisz wcześniej zaplanować trochę, aby uzyskać wartość swoich pieniędzy, ponieważ jest wiele rzeczy do zobaczenia, a większość miejsc wymaga zarezerwowania przedziału czasowego.

Wykorzystaliśmy nasze karty, aby dostać się do kilku muzeów i atrakcji oraz korzystać z różnych środków transportu. To znacznie ułatwiło życie w poruszaniu się po mieście, a dzięki karcie zaoszczędziliśmy mnóstwo pieniędzy.

Amsterdam to wspaniałe miasto, a dzięki karcie miejskiej nasz pobyt był bardzo relaksujący. Ponieważ korzystaliśmy z wielu darmowych ofert i lokalnego transportu publicznego, Karta Miejska była zdecydowanie tego warta.

Było to bardzo wygodne do oglądania wielu muzeów i poruszania się po mieście. Mimo że możesz w ten sposób zarezerwować bilety Von Gogha, rozsądnie byłoby zarezerwować je osobno

Wartość pieniądza. Przewodnik pokazuje nam najpopularniejsze miejsca, a dzięki aplikacji łatwo nawigować po okolicy i zarezerwować przedział czasowy.