Wybierz daty

Gunung Agung

Wycieczki dostępne w dniu

  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki kilkudniowe
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Gunung Agung: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gunung Agung? Kliknij tutaj.

Gunung Agung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 493 opinii

Wow! Prawdziwa przygoda, która dostarczy niezapomnianych wspomnień. Krótki opis: odbiór o 23:00 (mieszkaliśmy w Kucie) 2 godziny jazdy na miejsce spotkania przez ADI (przyjazny dobry kierowca i organizator). Zaczynasz na wysokości 1500m i masz 1600m do pokonania na szczyt. Szybka rozgrzewka 310 kroków do świątyni i tam zaczyna się trekking. Jest ciemno jak smoła, cała Droga Mleczna jest niesamowita. Nasz przewodnik Botak, którego polecam przede wszystkim odprawia krótki rytuał modląc się do duchów, aby góra nas przywitała. Godzinna wycieczka po dżungli, a potem zaczyna się trudniejsza część. Następna godzina na skałach, kamieniach, ale wciąż zielonych wokół ciebie. Potem przychodzi naprawdę trudna część, w której na każdym kroku czujesz, że tęsknisz i to wszystko. Reflektor tworzy znacznie bardziej przerażające wrażenie niż to, czym jest w rzeczywistości, gdy zobaczysz schodzące w świetle dziennym. 4-5 godzin później docierasz na szczyt i jeśli masz szczęście tak jak my wtedy pełna wid

Czy kiedykolwiek pomyślałeś: „Chcę spędzić 10 godzin na schodach, tak dla zabawy”? Czy marzyłeś o chodzeniu pod górę w ciemności jak smoła z nawiedzającym oddechem jako jedynym towarzyszem? Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy czyściec to dosłowne miejsce na ziemi? Jeśli tak, to ta wędrówka jest dla Ciebie! Poczuj piękno i wspaniałość Góry Agung, kiedy nie możesz jej zobaczyć przez połowę czasu! Ta wędrówka była fajna. Uważam, że jestem w dobrej formie, ale JEST po prostu na zboczu góry. Nie ma równych punktów. To krótsza droga do wspinaczki na Agung, ale wcale nie jest łatwiejsza. Jednak na szczycie widoki są spektakularne! I czujesz się usprawiedliwiony i jakby wszystko było tego warte… dopóki nie spojrzysz i nie zdasz sobie sprawy, że musisz zejść na dół. Gorąco polecam pójście z przewodnikiem, ponieważ jest bardzo ciemno, szlak nie zawsze jest szlakiem i zawsze miło jest, gdy ktoś się śmieje z twoich słabych prób wędrówek. Wybierz się na wędrówkę! A potem zarezerwuj sobie 2 masaże.

Miałem bardzo dobrą wycieczkę po Basakih, Lempuyang i Thrita Ganga. Mój przewodnik, pan Sabdi putu, był bardzo pomocny i dobrym towarzystwem! (podróż w pojedynkę) Chciałem pomodlić się w świątyni Lempuyang, a on dostał dla mnie ofiary i oboje poszliśmy i modliliśmy się w środku, było to bardzo kojące doświadczenie. Lunch zorganizowaliśmy w drodze do Basikh, a widok z restauracji jest po prostu oszałamiający, jak idealne zdjęcie z Mt Agung w tle. Ogólnie zdecydowanie dobra wycieczka dla osób, które chcą sprawdzić świątynie. Dziękuję również Sandi za uczynienie tego bardzo wygodnym i niezapomnianym przeżyciem.

Ta trasa jest po prostu niesamowita. Piękne miejsca, niesamowita kultura i świątynie świetna lokalizacja na restaurację, a jeśli będziesz miał czas, kierowca może zatrzymać się z tobą na kawę w świetnej kawiarni lueak z przepięknym tarasem i wspaniałymi herbatami. Myślę, że samo tou jest świetne, jednak wiele zależy od twojego przewodnika/kierowcy. Nasz był po prostu niesamowity!!!!!!!! Nasz przewodnik Komang był najlepszym przewodnikiem wszechczasów, ze skrótami do wszystkiego i wszędzie. Czuliśmy się naprawdę pełni i szczęśliwi. Dziękuję Komang! Nikolina i Marko

Wspinaczka na mt agung jest bardzo wymagająca, ale wierzę, że zapamiętam to doświadczenie na zawsze, zwłaszcza gdy dotarłem do przełęczy i cieszyłem się wspaniałymi widokami. Ludzie potrzebują pewnych ćwiczeń przed udaniem się na tę górę, a było bardzo ciemno na nocną wspinaczkę i jest bardzo zimno. Zabierz ze sobą kurtkę!