Gunung Agung

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Gunung Agung: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gunung Agung? Kliknij tutaj.

Gunung Agung: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 411 opinii

Ta trasa jest po prostu niesamowita. Piękne miejsca, niesamowita kultura i świątynie świetna lokalizacja na restaurację, a jeśli będziesz miał czas, kierowca może zatrzymać się z tobą na kawę w świetnej kawiarni lueak z przepięknym tarasem i wspaniałymi herbatami. Myślę, że samo tou jest świetne, jednak wiele zależy od twojego przewodnika/kierowcy. Nasz był po prostu niesamowity!!!!!!!! Nasz przewodnik Komang był najlepszym przewodnikiem wszechczasów, ze skrótami do wszystkiego i wszędzie. Czuliśmy się naprawdę pełni i szczęśliwi. Dziękuję Komang! Nikolina i Marko

Mój przewodnik, Opa był absolutnie cudowny, odpowiedział na wszystkie moje pytania i tak wiele mnie nauczył. Ma świetne umiejętności fotograficzne, a nawet zmusił mnie do opuszczenia linii w Lempuyang. Gdy poszliśmy do Matki Świątyni, padał deszcz, ale miał dla mnie parasol. Zwykle jestem niezręczny podczas fotografowania, ale powiedział mi, jaką pozę wziąć, a teraz mam niesamowite zdjęcia!

Chociaż mieliśmy mniej niż idealną pogodę, podobała nam się nasza podróż i poznawanie historii odwiedzanych stron. Są wciąż piękne i pełne historii, nawet w pochmurny dzień. Nasz przewodnik, Gusde, naprawdę zrobił różnicę. Nauczył nas tak wiele i sprawił, że czuliśmy się bardzo mile widziani w jego ojczyźnie.

Wayan była świetną przewodniczą, udzielała interesujących informacji o odwiedzanych miejscach. Wycieczka trwała ok 10 godzin, odbiór z hotelu o czasie, dzień wcześniej otrzymałam wiadomość o godzinie odbioru.

Genialny przewodnik Antonio. Bardzo profesjonalny i rzeczowy