Dodaj daty

Guildhall

Guildhall – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

1. Bath: piesza wycieczka z przewodnikiem po mieście z wejściem do łaźni rzymskich

Poznaj miasto Bath, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Twój przewodnik eksperta ożywi historię, ludzi i architekturę dzięki swoim komentarzom. Zobacz starożytne łaźnie rzymskie na koniec wycieczki. Najpierw spotkaj się ze swoim przewodnikiem, zanim udasz się do Pump Room, Royal Crescent, The Circus, Queen Square, Pulteney Bridge i Bath Abbey. Następnie idź śladami Jane Austen i posłuchaj o kręceniu hitu Netflix, Bridgerton. Stąd wędruj po mieście, gdy Twój przewodnik ożywi historię, architekturę i mieszkańców Bath poprzez żywy i przyjemny komentarz. Uzyskaj poufne informacje na temat najlepszego czasu na ponowne zwiedzanie niektórych zabytków. Na koniec odwiedź słynne na całym świecie łaźnie rzymskie - najpopularniejszą atrakcję Bath. Daj się zaskoczyć złożoności społeczeństwa rzymskiego miasta Aquae Sulis.

Londyn: Stonehenge, Stratford-Upon-Avon i Bath - 1-dniowa wycieczka

2. Londyn: Stonehenge, Stratford-Upon-Avon i Bath - 1-dniowa wycieczka

Poznaj region poza Londynem podczas całodniowej wycieczki do niektórych z najbardziej fascynujących i najważniejszych zabytków Anglii. Odkryj sekrety Stonehenge, miej wolny czas na odkrycie miasta Bath, rozkoszuj się urokiem Cotswolds i odwiedź rodzinne miasto Szekspira, Stratford-upon-Avon. Udaj się prosto do Stonehenge, najpopularniejszego prehistorycznego zabytku na świecie. Podziwiaj ogromne 40-tonowe Sarseny i wulkaniczne niebieskie kamienie, które zostały przywiezione z Gór Preseli, oddalonych o ponad 280 mil. Przejdź obok pięknego gruzińskiego miasta Bath. Będziesz mieć mnóstwo czasu na zakupy i zwiedzanie urokliwych uliczek. Przejazd przez malowniczy region Cotswold. Podziwiaj malownicze widoki na otwartą okolicę, poprzecinaną suchymi kamiennymi murami i tętniącymi życiem miasteczkami targowymi. Zatrzymaj się przed miejscem narodzin Williama Szekspira w Stratford-upon-Avon. Zobacz dom największego pisarza w języku angielskim i światowej sławy Royal Shakespeare Company. Podziwiaj Stratford z jego uroczą rzeką, która przepływa obok kościoła Świętej Trójcy, w którym pochowano Szekspira. Weź udział w prywatnej wycieczce po szkole Shakespeare's Schoolroom i Guildhall, weź udział w lekcji Tudorów i pisz piórem i atramentem.

Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

3. Odkryj Bath i Bridgerton z muzyką

Dołącz do ekscytującej wycieczki po Bath z kultowymi miejscami filmowania Bridgerton. Przespaceruj się po kolumnadach, gdy zaawansowane technologicznie słuchawki wyśpiewują serenady z muzyką z serialu, fanów i okolic Bath. Dowiedz się o fascynującym sposobie życia regencji, spacerując po mieście ze swoimi doświadczonymi przewodnikami. Wyobraź sobie siebie jako diament sezonu, odwiedzając najważniejsze zabytki Bath, takie jak Royal Crescent, most Pulteney i Muzeum Holburne. Posłuchaj najnowszych plotek zza kulis i filmowego know-how od prawdziwego fana Bridgerton.

Z Londynu: Warwick Castle, Stratford i Oxford Day Tour

4. Z Londynu: Warwick Castle, Stratford i Oxford Day Tour

Wybierz się w podróż po historii Wielkiej Brytanii, uciekając od zgiełku Londynu. Rozpocznij dzień krótkim spacerem po Oksfordzie, gdzie znajduje się słynny na cały świat uniwersytet. Spowite bluszczem budynki uczelni wchodzących w skład uniwersytetu są uważane za najwspanialsze przykłady architektury w Europie. Skorzystaj z czasu wolnego by kupić pamiątki, a następnie wyrusz w drogę przez Cotswolds do Stratford. Prywatna wycieczka do szkoły i gildii Szekspira Szkoła i gildia Szekspira została nazwana jednym z najbardziej urzekających, a zarazem najważniejszych budynków w Wielkiej Brytanii. Miejsce to po raz pierwszy zostało udostępnione dla zwiedzających w roku 2016 z okazji 400. rocznicy śmierci pisarza. Cofnij się w czasie do roku 1570, kiedy to William Szekspir był uczniem dopiero odkrywającym sztukę czytania i pisania. Zobacz salę, w której odbywały się gościnne występy wiodących trup teatralnych kraju, co z pewnością miało wielki wpływ na młodego dramaturga. Weź udział w prywatnej wycieczce przed otwarciem ekspozycji dla zwiedzających. Zmień się w ucznia w szkole epoki Tudorów i naucz się pisać piórem oraz atramentem, zobacz rzadkie średniowieczne malowidła ścienne oraz wiele innych.  Stratford-upon-Avon Stratford-upon-Avon to urocze miasteczko w samym sercu angielskiej wsi. Jest ono miejscem narodzin Williama Szekspira, największego pisarza anglojęzycznego, i siedzibą światowej sławy Royal Shakespeare Company. Piękna rzeka wije się przez miasto, przepływając obok kościoła Trójcy Świętej, gdzie znajduje się grób Szekspira. Podziwiaj cudowne pół-drewniane budynki pamiętające czasy Szekspira, w tym również sam dom pisarza. Zamek Warwick Jest to, krótko mówiąc, najwspanialszy średniowieczny zamek w Wielkiej Brytanii. Dzięki ponad tysiącletniej historii, w zamku Warwick przeniesiesz się w czasie do epoki wystawnych uczt, krwawych bitew i królewskiego przepychu. Przejdź przez kładkę i  zwiedź zamkowe mury obronne, wieże oraz ogrody. Oksford i Cotswolds Oksford, miasto malowniczych wież, szczyci się jednym z największych i najstarszych uniwersytetów na świecie oraz najpiękniejszą architekturą Europy. Same kolegia wchodzące w skład uniwersytetu znajdują się wśród głównych architektonicznych atrakcji. Ich porośnięte bluszczem kamienne mury kryją przepiękne kaplice, sale i biblioteki. Chłoń atmosferę tego niezwykłego miasta podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem lub zatrzymaj się, aby wypić herbatę w sklepie, w którym pierwowzór słynnej „Alicji w Krainie Czarów” kupował słodycze. Ta podróż do Oksfordu to niezapomniane przeżycie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Po drodze do tego niezwykłego miasta miniesz także malownicze Cotswolds.

Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

5. Bath: 2-godzinna prywatna piesza wycieczka po mieście

Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, a następnie wyrusz na dwugodzinną przygodę przez Bath. Przeglądaj tętniące życiem ulice miasta i rozkoszuj się wyjątkową atmosferą tego uroczego miejsca. Podczas zwiedzania podziwiaj różnorodną architekturę, z której słynie miasto. Najważniejsze atrakcje wycieczki obejmują przechodzenie przez rzekę Avon, opactwo Bath, łaźnie rzymskie, most Pulteney, targi Guildhall, Theatre Royal, Queen Square, Royal Crescent, Royal Victoria Park, The Circus i wiele innych. Jest to wycieczka piesza, nie obejmuje wstępów do żadnych atrakcji. Po drodze posłuchaj fascynujących opowieści swojego przewodnika o historii i kulturze Bath, a także o wielu wybitnych postaciach historycznych, które tu mieszkały. Twój przewodnik może również zaoferować lokalną perspektywę na temat najlepszych barów, restauracji i muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu.

Wycieczka 3-dniowa: LDN Oxford Warwick Cotswolds Stratford-Upon-Avon

6. Wycieczka 3-dniowa: LDN Oxford Warwick Cotswolds Stratford-Upon-Avon

Dzień 1: Oksford, Warwick i Stratford-upon-Avon Rozpocznij podróż z Paddington o 8:30 rano w naszym luksusowym 16-osobowym midi-autokarze Mercedes. Poznaj historyczny Oksford, odwiedź kultowe kolegia uniwersyteckie, Bodleian Library i Radcliffe Camera. Kontynuuj zwiedzanie Oksfordu, odwiedzając Ashmolean Museum lub Pitt Rivers Museum. Jeśli czas pozwoli, wybierz się do ogrodu botanicznego. Zjedz lunch w Oksfordzie przed wyjazdem do Warwick o 2 po południu. Przyjedź do Warwick i zwiedź zamek Warwick późnym popołudniem. Przejedź do Stratford-upon-Avon, zamelduj się w hotelu i zjedz kolację w historycznym centrum miasta. Dzień 2: Stratford-upon-Avon Odkryj Stratford-upon-Avon we własnym tempie, w tym miejsce narodzin Williama Szekspira, dzięki naszej bezpłatnej wejściówce zapewniającej dostęp do kluczowych atrakcji. Odwiedź miejsce narodzin Szekspira i poznaj jego wczesne życie oraz historię domu. Udaj się do Shakespeare's New Place, jego rodzinnego domu w późniejszych latach, z pięknymi ogrodami i współczesnymi rzeźbami. Zrób sobie przerwę na kawę w lokalnej kawiarni, ciesząc się uroczą atmosferą miasta. Odwiedź Królewski Teatr Szekspirowski, odkrywając jego historię i wystawy. Zjedz lunch w centrum miasta w lokalnej restauracji lub pubie, próbując dań kuchni brytyjskiej lub międzynarodowej. Poznaj Guild Chapel, imponujący średniowieczny budynek z witrażami i powiązaniami z Szekspirem. Odkryj Shakespeare's Schoolroom & Guildhall, szkołę, w której Szekspir uczył się jako dziecko, i poznaj wyjątkową architekturę Guildhall. Odwiedź Anne Hathaway's Cottage, malowniczy dom z dzieciństwa żony Szekspira, z krytym strzechą domkiem i ogrodami. Poznaj kościół Świętej Trójcy, miejsce pochówku Szekspira i jego położenie nad rzeką. Wybierz się na relaksujący rejs po rzece Avon z malowniczymi widokami na miasto i okolicę. Zjedz posiłek w nadrzecznej restauracji z wieczorną atmosferą i opcjonalną muzyką na żywo. Rozważ opcjonalną wieczorną rozrywkę, taką jak występ w Royal Shakespeare Theatre lub lokalna sztuka. Dzień 3: Przygoda w Cotswold Wyrusz na przygodę Cotswold ze Stratford-Upon-Avon o 9 rano. Podziwiaj panoramiczne widoki na Dover's Hill, odkrywając dziwaczne tradycje Cotswolds. Poznaj historyczne miasto Chipping Campden, którego początki sięgają XIV-XVII wieku, z unikalnymi mapami prowadzącymi do perełek, które trzeba zobaczyć. Odkryj ukryty klejnot Snowshill, maleńką wioskę na wzgórzu z urokiem i urokiem. Zanurz się w bogatej historii Stow-on-the-Wold, tętniącego życiem miasteczka targowego z niezależnymi sklepami i legendarnymi "drzwiami Tolkiena". Zobacz kultowy "Arlington Row" w Bibury, często okrzyknięty "najładniejszą wioską w Anglii". Udaj się do Bourton-on-the-Water, bajkowej wioski z kamiennymi mostami Cotswold nad rzeką Windrush. Wróć do Londynu, z powrotem około godziny 19:00.

Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

7. Bath: Prywatna piesza wycieczka z przewodnikiem turystycznym z niebieską odznaką

Podczas wycieczki odwiedź takie miejsca, jak Bath Abbey, łaźnie rzymskie, Pump Rooms, Pulteney Bridge, Queen Square, Circus, Royal Crescent, Assembly Rooms, Guildhall, Mineral Hospital i Theatre Royal. Miejsca te są przesiąknięte historią i pełne ciekawych opowieści, które Twój przewodnik ożywi, jednocześnie zapewniając Ci ich historyczny kontekst w przyjemny sposób. Twoja wycieczka może być zarezerwowana dla osób indywidualnych, par szukających wyjątkowego doświadczenia lub grup do 20 osób. Twój przewodnik może dostosować wycieczkę i jej tematykę do tematów takich jak Rzymianie w Bath, Jane Austen, postacie literackie lub niezwykłe kobiety z Bath.

Bath: Prywatna niekonwencjonalna wycieczka piesza po Bath

8. Bath: Prywatna niekonwencjonalna wycieczka piesza po Bath

Odkryj złośliwą stronę Bath podczas zabawnej pieszej wycieczki z przewodnikiem po tym pięknym mieście tylko dla Ciebie i Twojej prywatnej grupy. Wybierz się na spacer po historycznym mieście i dowiedz się więcej o jego niekonwencjonalnej historii oraz mniej znanych historiach stojących za słynnymi zabytkami Bath, takimi jak opactwo Bath, most Pulteney i Royal Crescent. Ciesz się lekkim i niekonwencjonalnym spacerem po historii miasta z własnym prywatnym przewodnikiem. Uzyskaj wgląd w wiele intrygujących szczegółów, w tym niektóre z bardziej „interesujących” aspektów XVIII-wiecznego i współczesnego życia w Bath podczas tego psotnego spaceru. Zobacz wszystkie główne atrakcje na trasie spaceru, w tym opactwo Bath, dom Sally Lunn, most Pulteney, Guildhall, Queen Square, Royal Crescent i The Circus.

Windsor: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

9. Windsor: dziwaczne spacery po zabytkowych smartfonach z przewodnikiem

Jeśli ciekawi Cię Windsor, wybierz się na jeden z naszych dziwacznych spacerów z przewodnikiem, podczas których możesz odkryć serce tego słynnego królewskiego miasta. Odwiedzicie nie tylko miejsca bardziej znane – zadbamy o to, abyście odwiedzili także te niezwykłe i intrygujące! Oprócz tego zapewniamy fascynujące historie na temat otaczającej Cię historii, podczas gdy Ty dobrze się bawisz, podążając za naszymi szczegółowymi wskazówkami, znajdując odpowiedzi na nasze uzależniające wskazówki i dopasowując zdjęcia do miejsc po drodze. Odkryjesz „ukryte skarby”, czytając o historii Windsoru oraz ludziach i wydarzeniach, które go ukształtowały – niezależnie od tego, czy znasz Windsor, czy odwiedzasz go po raz pierwszy, dostrzeżesz rzeczy, których inaczej byś nie zauważył . Pobierz trasy spacerowe na swoje urządzenie mobilne, następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami i ciesz się wycieczkami po zabytkach z przewodnikiem we własnym tempie i na własnym poziomie zainteresowania. Trasy mają odpowiednio 2,5 mili i 1,6 mili. Obydwa spacery są przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Guildhall: najlepsze atrakcje w pobliżu

Guildhall: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Guildhall? Kliknij tutaj.