Guelmim, Maroko – nasze najbardziej polecane atrakcje

Z Agadiru: Legzira Beach i Tiznit Tour z transferem

1. Z Agadiru: Legzira Beach i Tiznit Tour z transferem

Legzira to jedna z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych plaż w Maroku, położona jest około 150 km na południe od Agadiru. Jest wyjątkowy na swój sposób, ponieważ ma dwa majestatyczne łuki z czerwonego kamienia wyrzeźbione przez wodę morską i wiatr. Po opuszczeniu Agadiru w kierunku plaży Legzira, zatrzymamy się w starym, otoczonym murami mieście Tiznit (znanym jako Silver City), aby odkryć miasto i napić się szybkiego drinka lub skorzystać z toalety, po przerwie Tiznit udamy się w kierunku plaży Legzira. Gdy nadejdzie pora lunchu, otrzymasz lunch w zależności od wyboru. Mamy dostępne zarówno dania niewegetariańskie, jak i wegetariańskie. Zaleca się wypróbowanie kuchni marokańskiej, ponieważ smakuje inaczej niż inne rodzaje kuchni. Zachęcamy do spędzenia całego południa na plaży tak, jak lubisz, spacerując wzdłuż wybrzeża lub relaksując się w promieniach słońca i czując fale oceanu... Powrót do hotelu jest zwykle planowany około godziny 6 wieczorem.

Agadir Taghazout 2-dniowy obóz na pustyni Sahara do Elborj i Leziry

2. Agadir Taghazout 2-dniowy obóz na pustyni Sahara do Elborj i Leziry

Sahara El borj i Legzira 2-dniowa wycieczka. Dzień 1 odbiór z Twojego hotelu w Agadirze lub Taghazout. Wyjazd do Legziry (Przez Tiznit) Przystanek fotograficzny fabryki ceramiki Wizyta na zaporze Przerwa na kawę w Tiznit Przystanek fotograficzny w Mirleft Lunch w Legzirze (2 godziny za darmo) Guelmim brama do Sahary Biwak Le Sable D'Or Dzień 2 Śniadanie Wizyta w Prehistorycznych Rycinach Obiad w Taidalcie Spacer do oazy Tighmert Przerwa na kawę Tiznit Przylot do Agadiru Wyjazd na naszą pełną przygód podróż startuje o 8:30 rano do douar elborj znajdującego się w dzielnicy Rual fask, prowincja guelmim, przechodząc przez Tiznit i Mirleft do LEGZIRA, jednego z najpiękniejszych plaże świata, przyjazd o 11:00. Po miłym lunchu z niesamowitym vue masz czas do godz 15:00, aby cieszyć się piaszczystą plażą i słońcem przyjazd do BIVOUAC LE SABLE D’OR przez drzwi sahara guelmim o 16:30. Wieczorem będziesz uczestniczyć w zachodzie słońca, po obiedzie i pokażesz się można spać na pełnej pustyni w namiotach lub nawet pod gwiazdami Po śniadaniu wyjazd o 8:30 z wydm proponujemy możliwość zobaczenia niektórych z nich prehistoryczne budowle wykute na Skałach... przybycie około 11:00 do oazy Tighmert... po ładna promenada w źródle jemy smaczny lunch, a potem o 15:00 wyjeżdżamy do Agadiru i docieramy o 18:00 Do hotelu.

Plaża Legzira i prywatna wycieczka do Tiznit z lunchem

3. Plaża Legzira i prywatna wycieczka do Tiznit z lunchem

Ciesz się wspaniałą jednodniową wycieczką do Legzira Beach Private Tour. Zobacz ekspertów wykonujących tradycyjną marokańską ceramikę, odkryj Łuki Legziry, zjedz pyszny lunch i odwiedź Tiznit. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed miejscem zakwaterowania w Agadirze i udaj się prosto do południowego Agadiru. Dowiedz się, jak powstaje marokańska ceramika i podziwiaj tradycyjne dzieła sztuki. Kontynuuj do Legizra Beach, gdzie możesz zjeść lunch w lokalnej restauracji. Poświęć trochę czasu na spacer po plaży i podziwiaj wspaniałe Łuki Legziry. Po dokładnym zwiedzeniu Legziry i cieszeniu się słońcem, udaj się do miasta Tiznit, słynącego ze srebra. Odwiedź piękną Błękitną Fontannę i Starą Medynę, a przed powrotem do hotelu wybierz się na opcjonalną wycieczkę do zakładu produkującego berberyjską srebrną biżuterię.

Z Agadiru: 2-dniowy obóz Elborj i Legzira Sahara Desert Camp

4. Z Agadiru: 2-dniowy obóz Elborj i Legzira Sahara Desert Camp

Wyjazd na naszą pełną przygód podróż o 8:30 do Douar Elborj położonego w rual dzielnicy Fask, prowincja guelmim, mijając Tiznit i Mirleft do Legziry, jednej z najpiękniejszych plaż na świecie, przyjazd o 11:00. Po miłym lunchu w niesamowitej atmosferze masz czas do 15:00, aby cieszyć się piaszczystą plażą i przybyciem słońca do Bivoauc przez drzwi sahara guelmim o 16:30. Wieczorem weźmiesz udział w zachodzie słońca, po kolacji i przedstawieniu. można spać na pełnej pustyni w namiotach lub nawet pod gwiazdami, po śniadaniu wyjazd o 8:30 z wydm proponujemy możliwość zobaczenia prehistorycznych budowli wykutych na Skałach... przyjazd około 11:00 do oazy Tighmert .. po fajna promenada w źródle jemy smaczny lunch a potem o 15:00 wyjeżdżamy do Agadiru i dojeżdżamy o 18:00 Do hotelu.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Guelmim, Maroko

Guelmim, Maroko
Liczba znalezionych atrakcji: 9
Sortuj wg::

Guelmim, Maroko: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Guelmim, Maroko: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Guelmim, Maroko? Kliknij tutaj.