Atrakcje i wycieczki
Guelmim

Guelmim

Guelmim: najczęściej polecane atrakcje

Z Agadiru: Plaża Legzira i wycieczka do Tiznit z lunchem

Z Agadiru: Plaża Legzira i wycieczka do Tiznit z lunchem

Odkryj zapierające dech w piersiach piękno plaży Legzira i uroczego miasteczka Tiznit podczas jednodniowej wycieczki z przewodnikiem. Zanurz się w cudach natury plaży Legzira, znanej z oszałamiających czerwonych klifów i wspaniałych naturalnych łuków wyrzeźbionych przez nieubłagane fale Oceanu Atlantyckiego. Będziesz miał okazję spacerować piaszczystymi brzegami, robić hipnotyzujące zdjęcia łuków i rozkoszować się spokojem tego nadmorskiego klejnotu. Następnie udaj się do Tiznit, historycznego marokańskiego miasta słynącego z rzemiosła srebrnego. Spaceruj po tętniących życiem sukach, gdzie możesz przeglądać misterną biżuterię, wyroby rzemieślnicze i żywe tkaniny. Odkryj bogatą kulturę i historię miasta, zwiedzając jego starożytne mury obronne i architekturę, a Twój kompetentny przewodnik zapewni wgląd w lokalne tradycje. Zjedz pyszny marokański lunch w lokalnej restauracji, delektując się tradycyjnymi smakami i przyprawami, które zachwycą Twoje kubki smakowe. Ta jednodniowa wycieczka z przewodnikiem stanowi idealne połączenie naturalnego piękna, eksploracji kulturowej i kulinarnych przysmaków, dzięki czemu jest niezapomnianym marokańskim przeżyciem. Wybierz się z nami w niezapomnianą podróż do plaży Legzira i Tiznit, gdzie cuda natury i urok kultury marokańskiej łączą się w harmonii.

Z Agadiru: Legzira Beach i Tiznit Tour z transferem

Z Agadiru: Legzira Beach i Tiznit Tour z transferem

Legzira to jedna z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych plaż w Maroku, położona jest około 150 km na południe od Agadiru. Jest wyjątkowy na swój sposób, ponieważ ma dwa majestatyczne łuki z czerwonego kamienia wyrzeźbione przez wodę morską i wiatr. Po opuszczeniu Agadiru w kierunku plaży Legzira, zatrzymamy się w starym, otoczonym murami mieście Tiznit (znanym jako Silver City), aby odkryć miasto i napić się szybkiego drinka lub skorzystać z toalety, po przerwie Tiznit udamy się w kierunku plaży Legzira. Gdy nadejdzie pora lunchu, otrzymasz lunch w zależności od wyboru. Mamy dostępne zarówno dania niewegetariańskie, jak i wegetariańskie. Zaleca się wypróbowanie kuchni marokańskiej, ponieważ smakuje inaczej niż inne rodzaje kuchni. Zachęcamy do spędzenia całego południa na plaży tak, jak lubisz, spacerując wzdłuż wybrzeża lub relaksując się w promieniach słońca i czując fale oceanu... Powrót do hotelu jest zwykle planowany około godziny 6 wieczorem.

Z Agadiru: plaża Legzira i wycieczka po Tiznit

Z Agadiru: plaża Legzira i wycieczka po Tiznit

Ciesz się jednodniową wycieczką na plażę Legzira, położoną na południe od miasta Agadir. Podczas podróży zatrzymaj się w starym, otoczonym murami mieście Tiznit na krótki spacer, odkrywając jego urocze uliczki. Zacznij od odbioru z hotelu z Agadiru lub Taghazout i udaj się minivanem na południe w kierunku plaży Legzira. Po drodze zatrzymaj się szybko w starym, otoczonym murami mieście Tiznit, znanym również jako „Srebrne Miasto”. Tutaj możesz napić się szybkiego drinka lub rozprostować nogi, spacerując po sercu miasta. Po przybyciu do Legziry spędź trochę czasu na plaży, relaksując się w słońcu. Usłysz odgłosy fal rozbijających się podczas uzupełniania opalenizny. Możesz też przejść pod majestatycznymi łukami z czerwonego kamienia, które wystają do oceanu. Gdy nadejdzie pora lunchu, możesz wybrać miejsce, w którym chcesz spróbować kuchni marokańskiej, na własny koszt. Przy plaży znajduje się kilka restauracji, w których można podziwiać widoki na fale i spróbować lokalnych potraw. Po obiedzie wróć do Tiznit na kolejną krótką wizytę, gdzie możesz kupić pamiątki. Następnie zrelaksuj się w drodze powrotnej do Agadiru i Taghazout przez góry Atlas.

Plaża Legzira i prywatna wycieczka do Tiznit z lunchem

Plaża Legzira i prywatna wycieczka do Tiznit z lunchem

Ciesz się wspaniałą jednodniową wycieczką do Legzira Beach Private Tour. Zobacz ekspertów wykonujących tradycyjną marokańską ceramikę, odkryj Łuki Legziry, zjedz pyszny lunch i odwiedź Tiznit. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przed miejscem zakwaterowania w Agadirze i udaj się prosto do południowego Agadiru. Dowiedz się, jak powstaje marokańska ceramika i podziwiaj tradycyjne dzieła sztuki. Kontynuuj do Legizra Beach, gdzie możesz zjeść lunch w lokalnej restauracji. Poświęć trochę czasu na spacer po plaży i podziwiaj wspaniałe Łuki Legziry. Po dokładnym zwiedzeniu Legziry i cieszeniu się słońcem, udaj się do miasta Tiznit, słynącego ze srebra. Odwiedź piękną Błękitną Fontannę i Starą Medynę, a przed powrotem do hotelu wybierz się na opcjonalną wycieczkę do zakładu produkującego berberyjską srebrną biżuterię.

Często zadawane pytania dotyczące: Guelmim

Guelmim: najciekawsze atrakcje

Guelmim: atrakcje

Maroko: miasta

Guelmim: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Guelmim? Kliknij tutaj.