Guano Point

  • Wycieczki całodniowe
  • Przygody
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 28
Sortuj według:
Strona 1 z 2

Guano Point: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Guano Point? Kliknij tutaj.

Guano Point: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 3476 opinii

Sweettours było po prostu genialne. Pojawił się problem lub nieporozumienie, kiedy nas odebrano. Jako miejsce odbioru uzgodniono Planet Hollywood. Dla nas logicznie było to wejście lub podjazd. Nikt nie wiedział, że jest jakiś podziemny samochód parki za hotelem zdecydowanie dużo nadrabiają za aranżację. Więc spóźniliśmy się na autobus. Oczywiście tragedia. Potem natychmiast zadzwoniłem do Sweettours o 6:00 tego ranka i wyjaśniłem problem. Pani była bardzo przyjazna. Zrobili wszystko, co mogli, aby nam pomóc Zostaliśmy odebrani przez małą furgonetkę i zabrani do autobusu. To było bardzo przyjazne. To uratowało wspaniały dzień. Podróż była naprawdę świetna. Absolutnie warto. Jedyne, co zostało potwierdzone było to, że było dobrze, a nie na spacerze SKY. Wielu innych odwiedzających też tego nie zrobiło. Właściwie zostawiłem je otwarte i ostatecznie się z tego cieszyłem. Na SKYwalk nie można robić zdjęć. Również znacznie lepsze punkty widokowe w okolicy.

wycieczka jest bardzo kompletna. w tym przekąska i nieograniczona woda sprawiają, że jest to doświadczenie VIP, bardzo wygodne dla turystów. Paul M był naszym przewodnikiem i był pełen zabawnych faktów i ciekawych informacji. Patrick był naszym kierowcą. Był trochę humorzasty i właściwie był dla nas złośliwy, gdy wracaliśmy do autobusu kilka minut później niż planowano (z powodu nagłej potrzeby w łazience), ale był złośliwy dla wszystkich, którzy spóźnili się kilka minut.

To było niesamowite przeżycie. Odbierają wszystkich gości ze swoich hoteli, a następnie zaczynają od dużego 54-osobowego do zapory Hoovera i Wielkiego Kanionu. Kierowca autobusu był również przewodnikiem, ale bardzo kompetentny i zabawny. Przystanek na zdjęcia przy Zaporze Hoovera mógłby być nieco dłuższy. Poza tym fantastyczne doświadczenie i bardzo profesjonalnie zorganizowane.

To było wspaniałe doświadczenie. Bardzo dobrze zorganizowany, w tym odbiór. Zapytaj firmę dzień przed dokładną godziną odbioru! Mieliśmy skywalk z lunchem. Gorąco polecamy!

Bardzo ciekawe doświadczenie, widoki z góry po drodze (Vagas, zapora Hoovera) jak i w samym kanionie wyjątkowe, sam lot mija bardzo szybko.