Dodaj daty

Guadalajara International Airport

Guadalajara International Airport – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

1. Meksyk: Plan danych eSIM w roamingu mobilnym

Wybierz plan transmisji danych i okres ważności, który odpowiada Twoim potrzebom w podróży, a następnie dokonaj zakupu. Pobierz kod QR i wydrukuj go lub zeskanuj na inne urządzenie. Następnie połącz się z Internetem na smartfonie za pośrednictwem Wi-Fi lub mobilnej transmisji danych i zeskanuj kod QR, aby zainstalować pakiet eSIM na swoim urządzeniu. Następnie połącz się z lokalną siecią danych w Meksyku i zacznij korzystać z ulubionych aplikacji. Przeglądaj strony internetowe, aktualizuj media społecznościowe i nie tylko. Kup inny plan, jeśli wykorzystasz wszystkie dane i będziesz potrzebować doładowania. Postępuj zgodnie z przewodnikiem rozwiązywania problemów, jeśli masz jakiekolwiek problemy z korzystaniem z urządzenia.

Meksyk e-SIM

2. Meksyk e-SIM

Odkryj magię Meksyku, pozostając bez wysiłku połączonym z ConnectPhone. Nasza karta eSIM zapewnia łączność ze światem podczas odkrywania piękna i żywiołowości Meksyku. Nasza karta eSIM zapewnia dużą ilość szybkich danych, dzięki czemu jest idealna dla podróżnych, którzy potrzebują niezawodnego połączenia internetowego do nawigacji, przesyłania strumieniowego, dzielenia się swoimi doświadczeniami w mediach społecznościowych lub pozostawania w kontakcie z rodziną i pracą. Dostępny w opcjach na 7 i 15 dni, nasz pakiet eSIM pozwala wybrać najlepszy plan na czas podróży. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na krótką wycieczkę, czy na dłuższą meksykańską przygodę, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Dostępny zarówno na 7, jak i 15 dni, nasz pakiet eSIM oferuje elastyczność wyboru planu, który najlepiej pasuje do Twojego harmonogramu podróży. Bez względu na to, jak długo zdecydujesz się podróżować, mamy plan, który zapewni Ci łączność online.

Guadalajara: Transfer z lotniska do miasta

3. Guadalajara: Transfer z lotniska do miasta

Pozbądź się stresu związanego z podróżowaniem i zarezerwuj wygodny i wygodny transfer między lotniskiem Guadalajara (Aeropuerto Internacional Miguel Hidalgo) a obszarem metropolitalnym Guadalajary. Twój kierowca będzie czekał na Ciebie z usługą spotkania i powitania przed drzwiami lotniska ze znakiem, który pomoże Ci znaleźć drogę. Próba złapania taksówki na lotnisku może być frustrująca, a ponieważ jest to jedna z największych metropolii w Meksyku, może być jeszcze bardziej stresująca niż zwykle. Zrelaksuj się i jedź klimatyzowanym samochodem aż do miejsca zakwaterowania.

Guadalajara: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

4. Guadalajara: Meksyk – plan mobilnej transmisji danych eSIM w roamingu

Pożegnaj kłopoty z fizycznymi kartami SIM i szukaniem sklepów operatorów sieci komórkowych dzięki naszej usłudze e-SIM. Po zakupie otrzymasz kod QR, który możesz zeskanować na kompatybilnym urządzeniu, aby zainstalować kartę e-SIM w dowolnym miejscu i czasie. Wybieraj spośród różnych ilości danych, okresów ważności i opcji zasięgu w różnych krajach, aby z łatwością pozostawać w kontakcie. Większość modeli iPhone'a poza XS obsługuje e-SIM i postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami podczas sesji zdjęciowej, aby sprawdzić kompatybilność z innymi urządzeniami. Udostępnij kod QR za pomocą AirDrop lub zeskanuj go na innym urządzeniu. Zainstaluj e-SIM, łącząc się z Wi-Fi lub siecią i pamiętaj o włączeniu roamingu dla e-SIM. Jeśli masz problemy z połączeniem się z siecią, zapoznaj się z naszym przewodnikiem samodzielnego rozwiązywania problemów. Jeśli masz połączoną podróż po Ameryce Północnej, po prostu wybierz opcję 3 krajów Ameryki Północnej, która obejmuje:Stany Zjednoczone, Kanada, Meksyk. Jeśli Twoje dane się wyczerpały? To proste, po prostu kup kolejną kartę e-SIM, aby ją doładować. APN (nazwa punktu dostępu): iboots Sieć lokalna:AT&T/Pegaso PCS/Telcel

Liczba znalezionych atrakcji: 5
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Guadalajara International Airport: najlepsze atrakcje w pobliżu

Guadalajara International Airport: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Guadalajara International Airport? Kliknij tutaj.